Jajaatv a ostatní

....... aneb zbytečné příspěvky určené po pěti dnech k recyklaci a zpracování na masokostní moučku ......
onehalph
Řečník Sféry
Příspěvky: 567
Registrován: 01 čer 2006 11:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Jajaatv a ostatní

Příspěvek od onehalph »

jajaatv píše:ahoj.
něco málo metalcoru co jsme nedávno nahráli s mojí kapelou Wretched beauty. Všechno žáci 7 až 9 třídy základky.

http://www.youtube.com/watch?v=EgdjMciSlKQ

http://www.youtube.com/watch?v=WggSZkxdj-k
Sorry, ale tohle skutecne neni metalcore :-)

Uživatelský avatar
Moleek
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 247
Registrován: 10 led 2010 12:44

Re: Ukázky z vlastní produkce

Příspěvek od Moleek »

Ale tak.. Hudebně je to na dobrý cestě. Občas vám tam něco docela ujede, ale to se snad časem srovná.
Co se týče těch zjevů, tak doufejme, že je/vás to tak do 2-3 let opustí. Je vidět, že BVB jsou vaším vzorem, ale tohle není amérika a kromě 5 podobně laděných teenagerů z vedlejšího města byste byli všem pro smích, i kdybyste hráli sebelíp :)

Uživatelský avatar
jajaatv
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 10 zář 2012 23:48
Bydliště: planeta Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukázky z vlastní produkce

Příspěvek od jajaatv »

Moleek píše:Ale tak.. Hudebně je to na dobrý cestě. Občas vám tam něco docela ujede, ale to se snad časem srovná.
Co se týče těch zjevů, tak doufejme, že je/vás to tak do 2-3 let opustí. Je vidět, že BVB jsou vaším vzorem, ale tohle není amérika a kromě 5 podobně laděných teenagerů z vedlejšího města byste byli všem pro smích, i kdybyste hráli sebelíp :)

Jsme v čechách a ani nečekáme nějaký příznivý komentář protože to se tady nenosí. Je nám jasný že musíme za hranice. Tak se nechte překvapit.

Uživatelský avatar
Moleek
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 247
Registrován: 10 led 2010 12:44

Re: Ukázky z vlastní produkce

Příspěvek od Moleek »

jajaatv píše: Jsme v čechách a ani nečekáme nějaký příznivý komentář protože to se tady nenosí. Je nám jasný že musíme za hranice. Tak se nechte překvapit.
Ona to ta negativní stránka asi zastínila docela, ale psal jsem, že pokud hodnotím čistě hudbu, tak to není zatím úplně ono, ale když se to pořádně sehraje (dejme tomu otázka roku, třeba ani ne), tak to vůbec nebude špatný. Tím spíš v tomhle věku.

A abys neřekla, že kritizuji, protože se to nosí, tak budu konkrétnější:
Cílovka kapel jako Black Veil Brides, což je evidentně váš vzor, jsou holky do 17 a kluci dejme tomu do těch 15-16 let. Pokud vám to stačí, tak budiž. Když se podíváš třeba na Bullet For My Valentine, tak ty mají vizáž tošku umírněnější, hudebně jsou docela podobní, ale rozšířuje jim to skupinu posluchačů neskutečným způsobem :)
A to nemluvím o kapelách, které ten metal-core opravdu hrají, jako třeba Parkway Drive.

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukázky z vlastní produkce

Příspěvek od Sheafraidh »

2 jajaatv: poslechl jsem si to teprve ted a libi se mi to :) pripomina mi to trochu In Flames (asi melodicky postupy) - BVB neznam. Co se tyce vzhledu mi to prijde uplne OK. Kapela by podle me mela vypadat jinak, nez normalni lidi, kdyz hraje - a krome toho, cim vic ameriky, tim lip :wink: (PS: muj silne subjektivni nazor).

onehalph
Řečník Sféry
Příspěvky: 567
Registrován: 01 čer 2006 11:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukázky z vlastní produkce

Příspěvek od onehalph »

Sheafraidh píše:2 jajaatv: poslechl jsem si to teprve ted a libi se mi to :) pripomina mi to trochu In Flames (asi melodicky postupy) - BVB neznam. Co se tyce vzhledu mi to prijde uplne OK. Kapela by podle me mela vypadat jinak, nez normalni lidi, kdyz hraje - a krome toho, cim vic ameriky, tim lip :wink: (PS: muj silne subjektivni nazor).
No flame (taky muj subjektivni nazor): mne osobne to malovani na ksichty prijde minimalne usmevny – vetsinou spis smesny :-) A jestli ma byt tohle "vic ameriky" tak v tom pripade radeji pojedu jinam :-)

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukázky z vlastní produkce

Příspěvek od Sheafraidh »

taky nechci zadnej flame - mozna ja mam vetsi toleranci z blackmetalu, tak tohle mi prijde v pohode :)

Uživatelský avatar
jajaatv
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 10 zář 2012 23:48
Bydliště: planeta Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukázky z vlastní produkce

Příspěvek od jajaatv »

Všechno je jak říká můj táta vývoj. Ve třinácti vypadáme a hrajeme takhle a jsem přesvedčená že to bude mít úspěch. Brzy nás všichni uvidíte. Jo a naše cílová skupina jsou opravdu naši vrstevníci a lehce starší. Ale bavíme i lidi kolem padesátky.

onehalph
Řečník Sféry
Příspěvky: 567
Registrován: 01 čer 2006 11:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukázky z vlastní produkce

Příspěvek od onehalph »

jajaatv píše:Všechno je jak říká můj táta vývoj. Ve třinácti vypadáme a hrajeme takhle a jsem přesvedčená že to bude mít úspěch. Brzy nás všichni uvidíte. Jo a naše cílová skupina jsou opravdu naši vrstevníci a lehce starší. Ale bavíme i lidi kolem padesátky.
Nejspis tedy muzeme ocekavat ucast v nejake "talentove" soutezi, ne? :-) Samozrejme vira v uspech je dulezita – nezbyva nez poprat, abys nebyla zklamana.

Uživatelský avatar
jajaatv
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 10 zář 2012 23:48
Bydliště: planeta Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukázky z vlastní produkce

Příspěvek od jajaatv »

Víš co je nejdůležitější v životě? Když si žiješ svůj sen.A je na každým jak si to zařídí. Občas sem schválně něco napíšu. Je to zajímavý co kdo odepíše. Je tady hodně nepřejících lidí.
Vrací se jim to zpátky v tom že jsou samá smůla. V sobotu jsme měli super koncert a je perfektní jak ti lidi vracej když pro ně hraješ. Hodně o tom doma mluvíme. To co vysíláš tak dostáváš zpátky ale dvojnásobně zesílený. Funguje to spolehlivě.

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukázky z vlastní produkce

Příspěvek od Bobroněnko »

Já myslím, že si pleteš lidi nepřející a lidi, kterým se to prostě nelíbí :-) Dovolím si tvrdit, že zatímco nepřejících je tady skutečně zanedbatelné minimum, tak těch, kterým se to nelíbí, je samozřejmě víc - ale to už jsme u subjektivního cítění a názoru. Nikdy se žádná kapela nebude líbit všem bez rozdílu. Pokud si žijete svůj sen a lidi se vám vracej, je všechno v pořádku a myslím si, že vám všichni přejem, aby vám to vydrželo co nejdýl. To, že víme, jak to často dopadá, a že tu píšeme, že se nám to nelíbí, je úplně jiná věc - a nemusíme mít zdaleka pravdu, to je jen na vás, jak to potáhnete dál. Dokud to baví vás a vaše lidi, je to v pořádku a já vám držim palce!

onehalph
Řečník Sféry
Příspěvky: 567
Registrován: 01 čer 2006 11:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukázky z vlastní produkce

Příspěvek od onehalph »

jajaatv píše:Víš co je nejdůležitější v životě? Když si žiješ svůj sen.A je na každým jak si to zařídí. Občas sem schválně něco napíšu. Je to zajímavý co kdo odepíše. Je tady hodně nepřejících lidí.
Vrací se jim to zpátky v tom že jsou samá smůla. V sobotu jsme měli super koncert a je perfektní jak ti lidi vracej když pro ně hraješ. Hodně o tom doma mluvíme. To co vysíláš tak dostáváš zpátky ale dvojnásobně zesílený. Funguje to spolehlivě.
No flame - ale je fakt vtipny, jak si kazdy nactilety mysli, ze spolkl vsechno moudro sveta :-) Ale vazne - rad se znovu priucim neco o tom, co je nejdulezitejsi v zivote ...

P.S.: Jen mi jeste, prosim, popis, kde v mem predchozim prispevku vidis neprejicnost?

Uživatelský avatar
jajaatv
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 10 zář 2012 23:48
Bydliště: planeta Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukázky z vlastní produkce

Příspěvek od jajaatv »

No flame - ale je fakt vtipny, jak si kazdy nactilety mysli, ze spolkl vsechno moudro sveta :-) Ale vazne - rad se znovu priucim neco o tom, co je nejdulezitejsi v zivote ...

P.S.: Jen mi jeste, prosim, popis, kde v mem predchozim prispevku vidis neprejicnost?[/quote]




No to si myslíš naopak právě ty. Nabubřelá arogance se táhne všemi tvými příspěvky. Jak typické pro čechy co zrovna moc nedokázali. Znám dost špičkových muzikantů abych mohla porovnávat.

Uživatelský avatar
Tarkil
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 325
Registrován: 14 led 2006 22:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: Ukázky z vlastní produkce

Příspěvek od Tarkil »

to jajaatv:
Trošku to přeháníš, ne? Onehalpha neznám osobně, ale tady na sféře působí už docela dlouho, znám přes bz i jeho tvorbu s kapelou a vím, že je to zkušenej a dobrej muzikant a z příspěvků tady i rozumnej člověk, jehož názory respektuju. Neřekl ti nic tak strašnýho. Mluvíš tady o tom co je typické pro Čechy, ale stejně tak typické je i to, že nerespektují jiný názor ostatních, když s nimi nesouhlasí. Přijde mi, že trochu přehnaně reaguješ na všechny, kteří si dovolili neplácat tě po ramnou a nechválit za úžasnej výkon...

onehalph
Řečník Sféry
Příspěvky: 567
Registrován: 01 čer 2006 11:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Ukázky z vlastní produkce

Příspěvek od onehalph »

Tarkil: diky ... radeji v tomhle tematu nebudu uz dal pokracovat :-)

Uživatelský avatar
jajaatv
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 10 zář 2012 23:48
Bydliště: planeta Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od jajaatv »

Tak co by jste rádi kluci. Mám se ,,umravnit,, stáhnout krofky? Kdyby jste si to raději pořádně přečetli............. Vůbec po nikom nechci ,,plácat,, po zádech :-)
Třeba se potkáme někde na fesťáku. Co třeba Přeštěnice? nejede někdo ????? Hrajeme před The Paranoid. A přestaňte tady pořád na sebe ,,vrčet,,. Proč myslíte že to sem píšu.

SKAlička
Diskutér Sféry
Příspěvky: 160
Registrován: 11 srp 2010 22:20

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od SKAlička »

Ambiciozní? proč ne, ale bejt tebou radši bych doma seděl na prdeli a cvičil. Nechci tím naznačit že nehraješ špatně, já jsem ve svejch 13 začínal a hrál uplný hovna, a ty jako holka si to pěkně dáváš o tom žádná ;) ale trochu víc pokory by neuškodilo...

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od Žilkoslav »

Náhodou, ty holky jsou docela šikovný.
Ale jak píšou kolegové výše, víc pokory by neuškodilo. A taky bych ubral na póze, pohyby kytaristek a to líčení. Není to z nitra a je to na tom znát. A pokud si člověk nedává pozor, může to dopadnout nějak takhle... :D

Obrázek

Kryštof
Diskutér Sféry
Příspěvky: 198
Registrován: 24 bře 2008 12:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od Kryštof »

Bohužel se mi nelíbí ani hudba ani vzhled,
když má někdo vychytanou image tak je to samozřejmě fajn, tohle je ale dle mého názoru kýč, nemám rád když se kapely oblékají podle nějakých klišé, metalcore si představuji trochu jinak ( http://www.youtube.com/watch?v=2kBUvbUtYVo ). Tohle všecko nemění nic na tom, jak si to na bicí ve tvém věku jedeš, klobouk dolů!

Uživatelský avatar
jajaatv
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 10 zář 2012 23:48
Bydliště: planeta Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od jajaatv »

Jste fakt kafilerie a nemám na vás čas. Chat kde si mezi sebou píšou jen moderátoři a kdo se jim nelíbí a nesouhlasí s nima tak ho smažou. Trochu se nad sebou zamyslete.
Zřejmě si moc nezahrajete tak se věnujete radši psaní. A smažte mi radši i profil protože sem fakt nemá smysl nic psát. Lepší je pokecat s pořádnejma bubeníkama na koncertech.
Tak si to tady užijte. A dík za novou zkušenost. Určitě mně to nakoplo k zlepšení techniky.

Uživatelský avatar
Wind
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 436
Registrován: 20 črc 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od Wind »

Na poslední (poněkud zbytečně ublížený) příspěvek zareaguji pouze statistickou zajímavostí; v tomto vlákně je od moderátorů fóra na jaju celých (držte si klobouky) 0 (slovy nula) reakcí.

Uživatelský avatar
dadoch
Řečník Sféry
Příspěvky: 532
Registrován: 02 zář 2007 17:41
Bydliště: Jičín, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od dadoch »

Budiž věk tvou omluvou za poslední příspěvky. Já se taky někdy stydím za to, co jsem kdysi napsal. S odstupem zjistíš, že jsi reagovala naprosto nepříčetně.
Naposledy upravil(a) dadoch dne 27 úno 2014 22:29, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od Žilkoslav »

jajaatv píše:Jste fakt kafilerie a nemám na vás čas. Chat kde si mezi sebou píšou jen moderátoři a kdo se jim nelíbí a nesouhlasí s nima tak ho smažou. Trochu se nad sebou zamyslete.
Zřejmě si moc nezahrajete tak se věnujete radši psaní. A smažte mi radši i profil protože sem fakt nemá smysl nic psát. Lepší je pokecat s pořádnejma bubeníkama na koncertech.
Tak si to tady užijte. A dík za novou zkušenost. Určitě mně to nakoplo k zlepšení techniky.
Obrázek

Uživatelský avatar
jajaatv
Pokročilý
Příspěvky: 50
Registrován: 10 zář 2012 23:48
Bydliště: planeta Země
Kontaktovat uživatele:

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od jajaatv »

Tak kluci už jsem tady dlouho nebyla. A nešetřete mne. Mám teď trochu času než nám začnou fesťáky. :)

http://www.youtube.com/watch?v=pGi9gzEO130

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: Jajaatv a ostatní

Příspěvek od Žilkoslav »

Hezké, akorát je škoda, že neslyšíme zvuk tvých bubnů.

Odpovědět

Zpět na „Kafilerie“