Důrazné upozornění pro případné návštěvníky: nadhled a smysl pro humor se sebou!
http://bandzone.cz/bayer
http://bandzone.cz/vomitelectronic
Přejít na rozšířené vyhledávání
Souhlasím. Mělo by to mít nějaké "maso".Slowmeda píše:Já bych výběr zaměřil spíše na povrch a tloušťku. Asi bych se snažil vybírat kvůli chicku nějakou tlustější (heavy) a s matným povrchem pro celkový temnější silnější zvuk. Tenká jasná syčivka, která je opakem, do tohohle stylu podle mě nepatří.
To jsem se za 18 let stále ještě nenaučil moc rozlišovatonehalph píše: Jestli to nebude tim, ze to je SK bubenik
Bobroněnko píše:vystudovat gympl, alespoň nějakou vejšku a pak se zabývat tímhle.
Krásný setík, hraje to už z fotky! A Bosphorus samozřejmě rules! ;-)galli1 píše:taky přidávám své pracovištěted mám nevé Gretche cataliny jazz. foto časem přidám.