Prodej sračky

Tak pište s čím kdo hraje, co je dobré a co nedoporučuje a co má jakej zvuk....
Odpovědět
Gagarin
Řečník Sféry
Příspěvky: 670
Registrován: 16 zář 2005 17:05
Kontaktovat uživatele:

Prodej sračky

Příspěvek od Gagarin »

Mám jednoduchý dotaz a píšu to sem jen proto, ať nespamuju téma "Virbl".
Co myslíte, kolik si můžu nechat zaplatit za jeté plechy Meinl MCS?
Hihat je na tom asi tak "nejhůř". Má zčásti odstraněný lak a tím pádem jsou na ní stopy po dopadu paličky v podobě takové trochu měděnky a celá je vůbec na pohled ne zrovna přitažlivá. Ride je na tom docela podobně, spíš trochu líp. Asi nejzdravější je Crash, tomu skoro nic není. Zvuk je víceméně takový, jak je na stránkách Meinlu, určitě nic moc horšího. Žádné praskliny. Hraju na ně už tak 2 roky a nevěřím, že by šly nějakou uvěřitelnou cestou rozbít, hlavně když vezmu v potaz původního majitele...
Jo a ještě jak byste ocenili Chinu B8, taktéž hranou, netuším, jak starou. Žádné defekty, jenou tu a tam nějaká měděnka a myslim i trochu škrábnutá (no to si o mě nemyslete, už sem to tak koupil). Ale drží pohromadě a jakž takž hraje (teda určitě líp, jak ty Meinly). Fotky mám v profilu, vypadají tam ještě trochu hůř, než ve skutečnosti... Úplně best by bylo, kdybyste napsali cenu každého kousku zvlášť. Díky!

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

celý sady choděj tak po těch 4 tisících, hajtku bych tipnul tak na 1700, ride na 1500, crash za litr. tu chinu kolem 2 tisíc bych řek. ale nevim, třeba dostaneš i víc.

Uživatelský avatar
Botisko
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 373
Registrován: 22 srp 2006 21:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Botisko »

Tu chinu bych videl tak na 1800,-..

clown
Diskutér Sféry
Příspěvky: 138
Registrován: 03 lis 2006 23:14
Bydliště: Ořechov u Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od clown »

taky bych tomu moc nedaval

Odpovědět

Zpět na „Plechy, činýlky, činely a cowbely“