Sháním CD Etudy pro maly buben-Martina Vajgla

Školy, noty a učebnice - informace, dotazy, co kdy kde a jak ....
mapel
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 26 dub 2005 20:06
Bydliště: Ostrava-Brno-Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Sháním CD Etudy pro maly buben-Martina Vajgla

Příspěvek od mapel »

Pls, potreboval bych sehnat ke knize mp3 zahranych etud ,nema te to nekdo,nebo nevite kde najdu?

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

napiš mu SZ, třeba to od něj dostaneš jako dárek :D :P

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

mám nebudu šířit - stojí to pár korun, tak to kup...

mapel
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 26 dub 2005 20:06
Bydliště: Ostrava-Brno-Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mapel »

Opravdu,,kamaradske forum" .Tim se mi jen potvrdilo ze i nekteri ,,z nas" maji opravdu IQ Yorkšírského teriéra. Tak kdyby k tomu pristupovali vsichni tak nemas ani z ceho cvict!

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

mapel píše:Opravdu,,kamaradske forum" .Tim se mi jen potvrdilo ze i nekteri ,,z nas" maji opravdu IQ Yorkšírského teriéra. Tak kdyby k tomu pristupovali vsichni tak nemas ani z ceho cvict!
Rika ti neco copywrite nebo dusevni vlastnictvi ? Nebo jsi hlava javorova ?

raduz
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 444
Registrován: 31 kvě 2006 23:41
Bydliště: západní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od raduz »

mapel píše:Opravdu,,kamaradske forum" .Tim se mi jen potvrdilo ze i nekteri ,,z nas" maji opravdu IQ Yorkšírského teriéra. Tak kdyby k tomu pristupovali vsichni tak nemas ani z ceho cvict!
si děláš koz ne? kdyby všichni přistupovali k věci jako ty tak chcipnem hlady..
kur*a když někdo odvede nějakou práci(třeba jako že napíše noty, nebo vyda cd)tak za to ma dostat nějakej peníz, nebo?v případě že si noty m.vajgla koupí jeden člověk a nechá je kamarádsky sdílet všem ostatním ve vesmíru, MV si vydělá asi 12korun(nevim, to je jedno)a zřejmě nebude motivován napsat něco dalšího, což by byla škoda, ne?

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Hlava javerová :?
Děkuji, že jste to za mne řekli panu kolegovi slušně, já bych se zase musel vztekat :D

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

no no no.nebudte tady takovi polovicati.
atlete,radime,raduzi-mate doma alespon 50% originalnich cd,skol pro bubeniky atd?a jestli jo,tak ani to nestaci.kupte si vsechno origos,stahujte muziku z netu na placenych serverech a pak delejte mravokarce..

ale priznam se,ze vajgla mam doma origos.. :mrgreen:

raduz
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 444
Registrován: 31 kvě 2006 23:41
Bydliště: západní čechy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od raduz »

přiznávám - mam doma spoustu giga mptrojek, který jsem skutečně nekoupil, ale spoustu z nich(ale de to už jen do mb) si dodatečně dokupuju orig. - řekněme vzdání úcty interpretovi, autorovi
přístup autora příspěvku píšící(dost zcestně) o IQ některých z nás mi však vadí.zjevně noty má(na devadesát procent ilegalcopy-jinak by měl cd, ne?)a je s nimy spokojen(chce cd), v tomhle případě je to sráč jestli si je za těch pár korun nekoupí

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

myša píše:no no no.nebudte tady takovi polovicati.
atlete,radime,raduzi-mate doma alespon 50% originalnich cd,skol pro bubeniky atd?a jestli jo,tak ani to nestaci.kupte si vsechno origos,stahujte muziku z netu na placenych serverech a pak delejte mravokarce..

ale priznam se,ze vajgla mam doma origos.. :mrgreen:
Veseleho sesity co mam, mam vsechny original. Tuzara taky. Kopie Latham a Garibaldi. Podporuju ceske vyrobky - 1) Trh USA je obrovsky, takze udela-li si nekdo v CR z americke skoly 1 kopii pro sebe, nikoho tim v USA neposkodi. 2) Trh v CR je maly a da-li si nekdo praci vydat nejakou skolu (na ktery jen tak tak neprodela), nebudu to kazit tim, ze ji kazdymu ofotim.
Dost mne nadzvedla poznamka o vysi IQ (kdo neni smeckar - je hlupak...?). Ten mapel (javer) mluvi za vse.

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

mapel, na to ti kámo fakt nemám co říct. 8)
snad jen to, že s IQ na tom nejsem tak zle souděl podle Yorkšíráka- je to totiž docela mazanej tvoreček, nevím kolik inteligence pobral špatně přeloženej javor :mrgreen:

mapel
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 26 dub 2005 20:06
Bydliště: Ostrava-Brno-Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mapel »

Panove,svedomi mam naprosto ciste.Noty mam originalni,jen jsem nekde zatratil cd, a Raduzi:Vzdat poctu autorovi?To je pekne...ale myslim si,ze vetsina si nemuze dovolit mesicne kupovat treba 10 originalnich cd a k tomu jeste nejakou tu skolu na dvd? A navic nektere(nemam na mysli zrovna Vajgla) se nedaji ani sehnat....jo a nezapomen,ze jsi na sfere,kde je knihovna na stahovani a bezi hub sfery

DoktorJazz
Řečník Sféry
Příspěvky: 845
Registrován: 07 lis 2006 22:32
Bydliště: Krnov,Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DoktorJazz »

Kdyby Martin Vajgl na tohle forum nechodil tak KAZDEJ z vas mluvi jinak ... nerikejte ze ne...Mam doma spoustu Jazzovejch koncertu postahovanych ktere se ale bohuzel nedaji sehnat a jako student a Jazzovej nadsenec bohuzel nevydelavam 50k mesicne abych si kupoval veci ze zahranici ... Ovsem je pravda ze Ceske umelce taky nestahuju : 1,Daj se spatne sehnat na netu
2, sou to cesi a ne amici a sou k sehnani za ne moc penez...
Ale opravdu si myslim , ze kdyby nekdo chtel Veselyho nakopirovat , tak mu to radi udelate...

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Eh, dostal mne hlavně javerův bezhlavý útok na inteligenci a ohánění se kamarádstvím. Jasně, kamarádovi v lecčems pomůžu. Tohoto pána patrně nikdo z nás nezná, takže.....
Jasně, kopie cizích škol mám také, ale Veselýho mám komplet v originále. Každý učitel mi říkal, že Veselý si zaslouží, aby z toho nějakou tu korunu měl. A zaslouží si to i Martin Vajgl, ať už tady chodí, či nechodí (já bych jeho školu stejně nechtěl, je nehratelná :mrgreen: ).

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

javere a proč jsi to nenapsal? a hned někoho prudíš a poukzuješ na IQ yorkšírskejch teriérů?!
-prostě podporuju český autory, podporuju lidi, který píšou noty, nemám důvod je krást, proč to asi vydávají tak levně? ke?

a doktore, to že sem chodí martin mě zase a tak neomezuje v názoru na to, že se mi ta škola nelíbí a je pro mě nehratelná (otázka je ta, jestli se mi nelíbí právě proto, že na to nemám abych jí přehrál tak jako on..) a i kdyby sem nechodil, tak to prostě nenasdílím, když sem si jí koupil a ztratil CDéčko tak není nic jednoduššího napsat právě martinovi (kór když sem chodí, žeáno) aby mi ty mp3jky poslal, řek bych, že je to jednodušší než někoho slovně napadat!

mapel
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 26 dub 2005 20:06
Bydliště: Ostrava-Brno-Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mapel »

Radim píše:Eh, dostal mne hlavně javerův bezhlavý útok na inteligenci a ohánění se kamarádstvím. Jasně, kamarádovi v lecčems pomůžu. Tohoto pána patrně nikdo z nás nezná, takže.....
Jasně, kopie cizích škol mám také, ale Veselýho mám komplet v originále. Každý učitel mi říkal, že Veselý si zaslouží, aby z toho nějakou tu korunu měl. A zaslouží si to i Martin Vajgl, ať už tady chodí, či nechodí (já bych jeho školu stejně nechtěl, je nehratelná :mrgreen: ).
Bezhlave ohnaní by jsi možná pochopil,kdyby jsi chodil sem tam na hub a mel nasdilenych 40G bubenickych skol,koncertu,not a bral to jako samozrejmost,ze nekdo neco potrebuje,tak si to od tebe stahne.....dost me to vytocilo,jde o princip a ten je stejny at je to Vajgl nebo Weckl. Jen mimochodem Martin Vajgl na svych workshopech tez nabizi ruzne bubenicke skoly( i neoriginalni :D ) k okopirovani....

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

no tohle je peknej shit topic...
Vzhledem ktomu ze sem autor chodi tak by mi bylo blby to zrovna takhle pred nosem sharovat.. to v prvni rade :))
dal radsi uz nic

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

Hoďte to do kafilerky. (Chápu obě strany.)

Uživatelský avatar
Botisko
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 373
Registrován: 22 srp 2006 21:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Botisko »

Amici maji prachu plnou prdel..kdyz je to ceske, at uz hudba nebo skola nebo buhvi co, tak origo :mrgreen:

BLeviathan
Řečník Sféry
Příspěvky: 772
Registrován: 21 čer 2005 14:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BLeviathan »

Chlapi,kruci...máte cvičit a ne tu řešit takové pi***iny!

mapel: Když ti to prostě nikdo nepřepálí tak se musím smířit s tím, že si to seženu někde jinde a nevypouštím hned zprávy typu: "IQ yorkšírského terriéra...atd." :neutral:

Chápu postoj Saši, že si svoje materiály, nebo aspoň některé, už z principu hýčká a nenechá jen tak někomu okopírovat.
Jsem pro, pokud je škola opravdu přínosná a je vidět že hodně dá, klidně koupit originál a sjíždět ho doma od a do z. A rád navíc podpořím lidi, kteří se snaží o dobrou výuku bub.lidu...
Něco jinýho je,když vím, že z celé knihy si vytáhnu 1 cvičení max. a zbytek je kaše navíc.

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

Ja rikam kopiruji tak svym "kamaradum" nebo dle symapatii, a nebo za vymenu kde dojde z ekonomickeho hlediska ke dvonasobne shode potreb :)

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bobroněnko »

sorry, mapel, příště tvůj topic necháme bez povšimnutí úplně a vyserem se na to ti říkat, že Vajgl tady chodí a tudíž je tak trochu blbé žádat o okopírování přímo před ním. Já ty noty stejně nemám, takže mi to může být putna. A debilní poznámky o kamarádech a IQ si nech!

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

to s tim iq mi taky vadilo-nemam rad lidi,co te bezduvodne posilaji hnedka do anusu.jde ale o princip-z moralniho hlediska je zlodejem ten,kdo neco ukradl.to,jestli mam nakradeno malo,nebo vse uz je jedno.jsme vsichni zlodeji-nekdo je zlodej pro kamarada(ze matesi? :mrgreen: )nekdo proto,ze je skrt,ale je to v podstate fuk.tim nerikam,ze je to spravne porusovat autorske prava.je to zlodejina,ale kradou vsichni.martin si ty prachy zaslouzi uplne stejne,jako garibaldi nebo latham.dali do toho vsichni dlouhodobe usili..
a my jim to tu kradem,jak ty straky :idea:

Kabal
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 336
Registrován: 30 dub 2006 10:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kabal »

Botisko píše:Amici maji prachu plnou prdel..
To je taky hroznej blud :!: . Souhlas s Myšou, u porušování autorských práv nejde o to jestli je autor milionář nebo ne, furt je to stejný porušení. Sice mam taky 99% hudby nastahováno, takže nemam co říkat... Ale to že maj Američani víc peněz než Evropani, a tak je menší zlo si kopírovat americký věci je teda pěknej nesmysl :D :shock:

jirik
Nováček
Příspěvky: 26
Registrován: 07 led 2007 19:38
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jirik »

Hlavně že jsme zdraví a máme domov a domov je tam kde je pudink od Dr. Etkra :D

Odpovědět

Zpět na „Školy a učebnice“