bubenické videoškoly

Školy, noty a učebnice - informace, dotazy, co kdy kde a jak ....
izual
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 228
Registrován: 09 zář 2004 22:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od izual »

to honza:ty dimmace bych bral, jo a ktery dvd cradlu to je?? jestli je to takovy to promo mannequin nebo to stary pandemonaeon tak bych to bral urcite. dej please vedet.
to psyker:ten koncik mansona bych si zkouknul jestli by to slo. nebo prinejlepsim skopnul :D
no ja mam DVD slipknot, Iron maiden, Cradle, Emperor, Behemoth Mayhem.

Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Cradly mám Heavy Left Handed and Candid a Dimmu World Misanthropy.
A budeš chtít jenom kocerty nebo i to kecání okolo? Vlastně to jsou jenom zábery z hroznejch chlastaček :D A jinak jsem byl taky Cradlech ve Zlíně a měly by z toho bejt ňáký krátky filmečky přes foťák.

izual
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 228
Registrován: 09 zář 2004 22:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od izual »

hehe tak to jsme dva :D taky jsem tam byl. dokonce jsem se dostal hnedka k podiu takze jsem mel vyhlad jak prase, akorat to neslo moc dobre fotit protoze tam vsudy byly ty zkurveni sekuritaci.
no takze chtel bych ty videjka z koncertu :D a potom jeste ty dimace. jestli je to mozne tak cele aj s kecama s chlastacek :) to bejva docela prdel sledovat.

Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Sekuritáři cákali vodu jen při Apocaliptice, na Cradly už byly zas v klidu. Ňák to vycucám, přesmahnu, pak dám vědět a pošlu. Já byl taky v kotli, ale tak ňák na straně a ne úplně ve předu, páč jsem malej a slabej a ty lidi byli zvířata :D

izual
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 228
Registrován: 09 zář 2004 22:52
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od izual »

hehe to jo ty lidi byly uplne sileny :) mno ja jsem byl hned u podia jenom proto ze jsem tam prisel asi o 2 hodiny driv nez to zacalo :)
kdyz jsem se pak bavil s igorem a zbytkem rootu tak rikaly ze ten manager cradlu je strasnej hajzl....byla domluvena photo session a furt to natahoval a tak podobne a nakonec tam dani ani neprisel, tak se delali fotky jenom se zbytkem, a jedinej kdo daniho asi po hodine sehnal tak byl ashok(zbytek ho sice nehledal pac chlastaly s apocalyptikou ale to je jedno :).....nevim jestli jsem divnej ale ja kdybych mel moznost se bavit s cradlama a podobne tak se stestim asi roztecu.

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

nemá tady někdo videoškolu Dave Lombarda?

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

Na Cradlech jsem byl taky a skvělej zážitek. dokonce jsem celý jejich set nahrál přes mp3 přehrávač na mp3. Docela dobrá kvalita (na diktafon) ale měli to napiču ozvučené, kopáky a klávesy překotlené. A právě ty kopáky tam dělají bordel. Musím to protáhnout přes nějaký povedený software, neznáte někdo nějaký??

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karloska »

Audacity je poměrně povedenej prográmek na úpravu zvuku, zadarmo, dobrej má mnoho funkcí - samozřejmě mezi nima někde bude potlačení basů....

Jinak mám bubenickou videoškolu Mikeho Portnoye (z Dream Theater) - má absolutně brutální bubny a velice vyvedenou techniku hry, ale ta škola mě moc nenadchla (její náplň) - je tam hra na 2 velké bubny (klasika), a pak s kapelou něco, ale spíš slabota :cry: :cry:

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Asi jako celá hra Portnoye.....

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

Morphe: myslim ze co se tyce Portnoye, tak mas asi velkou potrebu kritizovat jeho vykony ... to co tam ve svej videoskole mluvi je pro men jako pro blbce docela dobry a nekdy i inspirativni. Rozumim mu uplne vsechno a nektere zalezitosti, ktere zneji docela dobre tam vysvetluje jako pro zvlastni skolu.. proste nadhera.

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Psykere, jediná velká potřeba kterou teď mám je jít na hajzl.
Neber mi prosím můj názor na Portnoye, který je jaký je, já tu videoškolu viděl taky, to že mám na ni jiný názor je moje věc. Nejsem vševěd, ale prostě se mi portnoyova hra a ani ta škola nelíbí, stačí?????
A můžu si to sem napsat kdykoliv.

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hugo Bos »

Hm,a máš k tomu nějakej pádnej důvod?
Sou i lepší,ale mě se jeho zvuk líbí a to co tam obČas hraje taky.

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Ke každýmu svýmu názoru mám nějakej důvod, již jsme to tu několikrát řešili, není to tak dávno.

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Aha

Uživatelský avatar
Karloska
Řečník Sféry
Příspěvky: 776
Registrován: 31 pro 2004 01:21
Bydliště: Dolní Město
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karloska »

A von ma nekolik skol nebo jenom jednu.... :?: :?:

Maik
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: 18 dub 2005 17:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maik »

nevíte někdo o videolekcích volně k stáhnutí????????????????????????????[/quote]

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »


Maik
Nováček
Příspěvky: 24
Registrován: 18 dub 2005 17:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Maik »

dík :lol:

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

Chlupi, našel by se mezi váma nějakej dobrák, který by byl tak strašně hodnej a byl by ochotnej mi vysmahnout a poslat nějakou vydeoškolu??
Nemám ještě žádnou. Zaplatím poštovné a cedka.

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

hmm.tak asi nikdo. Ale zkusim to jestě. -Nemá někdo nějakou videoškolu hlavně mi jde o dvoušlapku. Please , přihodim klidně ňáký peníz za ochotu

Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Já videoškolu žádnou nemám, ale někdo sem občas hodí odkaz na nějakej filmeček, kde jsou ukázaný taky zajímavý věci. Teď nedávno tu byl odkaz na ňákýho mladíčka a ten tam válel rukama a nohama zajímavý věci. Od pomala do rychla a byl tam i napsanej sled končetin. jako videoškola asi nic moc, ale aspoň něco.


N.o.v.i
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 223
Registrován: 10 led 2005 17:28

Příspěvek od N.o.v.i »

To Jasná Sokol: tak tohle je konečně něco k věci.... už jsem to viděl v těch praktických ukázkách a něco takového jsem chtěl vidět (akorát jsem ti nějak zapomněl poděkovat)... BTW sere mě jaxe u toho ten týpek tváří.... mít ho poruce, tak ho roztrhnu jako pytlík od bagety... kdyby jsi něčeho takového (základního, nepotřebuju vidět Weckla jak to mastí tak, že ani nevím co hraje) podhoď ještě prosím něco....

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

2 Jasný sokol: dík za milé zpestření. :D

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sheafraidh »

Zajimavy, je super, ze je tam nadherne videt ta prace nohou, taky se mi to hodi :)

Odpovědět

Zpět na „Školy a učebnice“