David Garibaldi - noty

Školy, noty a učebnice - informace, dotazy, co kdy kde a jak ....
Odpovědět
Radoss
Pokročilý
Příspěvky: 75
Registrován: 18 kvě 2005 12:15
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

David Garibaldi - noty

Příspěvek od Radoss »

Shanim bubenickou skolu (notovy zapis) Davida Garibaldiho. Nemuzu si vzpomenout na nazev skoly. Mam jen prvnich cca 40 strach a rad bych zbytek. Nemate nekdo nejlepe v PDF nebo jestli mi to nejaky hodny clovek nemuze nakopirovat? :-)

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

mjo tak to bych třebas v kopii taky rád...

Radoss
Pokročilý
Příspěvky: 75
Registrován: 18 kvě 2005 12:15
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoss »

Bych ti mohl nabidnout, ale jaksik to neni cele :-/ Pred 5 lety mi to cele nabizel Lukas Doksansky, ale jsem si myslel, ze to sezenu :-D

Ropak
R. I. P.
Příspěvky: 491
Registrován: 06 lis 2003 14:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ropak »

Kopii mam. Muzu nabidnout k ofoceni.

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

oukej ropáku, až dorazim na sraz, vzal by si mi to? já bych si to vofotil a dovez bych ti to klíďo kam si řekneš... za oplátku ti vysmahnu Stevea Smithse ....

Ropak
R. I. P.
Příspěvky: 491
Registrován: 06 lis 2003 14:39
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ropak »

sasa píše:oukej ropáku, až dorazim na sraz, vzal by si mi to? já bych si to vofotil a dovez bych ti to klíďo kam si řekneš... za oplátku ti vysmahnu Stevea Smithse ....
vyderaci ..... covece mel jsem to na srazu 2x, mel jsem to v Kamenici.....vemu to.

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

Tak mam nově školu Garibaldi dneska jsem si sednul k souprave
a nahral rytmus prvniho taktu ze strany 30.
http://www.matha.zde.cz/bici/caribald.mp3

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Nechci <>ovat, sám bych to nezahrál líp, ale přijde mi to trošku takové neusazené... Žes to zahrál zfleku zlistu a hned to nahrál? :wink:

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

jojo neni to dotazene do konce, dal jsem si to na pult a ten rytmus mi padnul do oka, moc jsem se tim nesral chtel jsem vedet jak to zni tak jsem to hned nahral. Alespon vidite ze to taky dokazu zahrat neuhlazene, taky jak jinak po 10-ti minutach na pultu.
Je to pomerne tezka skola, rekl bych ze vice nez Latham.
Myslim ze Garibaldiho muzu hrat do duchodu nez ho celeho rozlousknu.
No zasadni chyba je zacinat na strance 30 ze ?? :)

Master
Řečník Sféry
Příspěvky: 729
Registrován: 17 říj 2005 13:20
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Master »

prosím pěkně prosím taky tady jeden uchazeč

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

mates píše:No zasadni chyba je zacinat na strance 30 ze ?? :)
To rozhodne. A taky jsou tam predepsana rozmezi temp, ve kterych se to ma cvicit. Ja to delam poctive od zacatku, pekne od ppppppomala, aby si to sedlo.

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

Atlet píše:To rozhodne. A taky jsou tam predepsana rozmezi temp, ve kterych se to ma cvicit. Ja to delam poctive od zacatku, pekne od ppppppomala, aby si to sedlo.
Jo jenze ja mam 34 let do dochodu, zacit od zacatku to bych se konce knihy nemusel dozit :) Ne delam si srandu, jasan je treba zacit od zacatku, ten Garibaldi je dost tezkej a myslim ze silne naboura moji psychyckou vyrovnanost a snad ten vztek udrzim. Mam ji doma dva dni a radim ji mel na pultu a zrovna tam mel tento takt ze strany 30. Tak jsem nechtel pusobit zpatecnicky :D Nejhorsi ze mam nauceny zlozvyky z Lathama a dost se mi to koordinacne bije s Garibaldim. Ale to se poda - verim v to.
Jinak jsem byl u Radima a musim ho pochvalit - sikovnej kluk.

Uživatelský avatar
Kajda
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1224
Registrován: 22 črc 2007 11:15
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: David Garibaldi - noty

Příspěvek od Kajda »

Mám od Garibaldiho dvě učebnice. Future Sounds a The Funky Beat. Včera jsem začala Future Sounds od začátku cvičit, tak uvidíme, jak mi to po pár měsících půjde :)

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Re: David Garibaldi - noty

Příspěvek od Woody »

jé našel jsem to až teď, mám od něj future sounds ale už hraju asi 2 roky jen stranu 9 a teď se konečně cejtim na další, akorát to mam tak pofidérně okopírovaný (od učitele, kterej to má taky pofidérní) že mi chybí ta strana co navazuje...myslim že to je v triolách. Nevíte kde se ta učebnice dá koupit v Čechách? já jsem ji nikde nenašel. Díky moc :-)

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: David Garibaldi - noty

Příspěvek od Radim »

To je krásná škola....anebo minimálně skvěle napsaná. Baví to snad každého, kdo se s ní setkal. Ale lehký to rozhodně není. Jsem už asi 2 roky u Permutation Study #10. Ne že by to bylo až tak těžké, ale dostanu se k tomu jednou za pár měsíců a hodinu se pak do toho zase dostávám, abych to zahrál koordinačně. A pokud to člověk nezahraje s přehledem koordinačně, těžko se to "rozehrává" do groovu tak, aby to bylo pěkný. Safra, musím si k tomu dneska na chvíli sednout, dostanu-li se na zkušebnu :-)

SKAlička
Diskutér Sféry
Příspěvky: 160
Registrován: 11 srp 2010 22:20

Re: David Garibaldi - noty

Příspěvek od SKAlička »

Sorry že to cpu zrovna sem ale nevíte náhodou někdo název písničky z tohoto videa v rozmezí 4:50-5:12?

Odpovědět

Zpět na „Školy a učebnice“