Pozor na posílání zboží na dobírku

Pranýř pro osoby, které zrovna moc korektně neobchoduji, nevyzvedávají si balíky, neplatí, klamou ....
Pravidla fóra
Zde můžete zveřejnit jméno a kontakty na osobu, se kterou jste měli problém ......

Pozor - za správnost a pravdivost údajů odpovídá vždy pouze ten, kdo tyto údaje zveřejní!!! - a to se všemi následky, které může takvé zveřejnění vyvolat. Provozovatel Sféry bubeníků se tímto zříká jakékoliv odpovědnosti.
Odpovědět
DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Pozor na posílání zboží na dobírku

Příspěvek od DUMP »

Stala se mi opravdu nemilá věc, poslal sem futrál na dobírku, protože sem potřeboval peníze. Dlouho mi nechodila žádná složenka, tak sem si musel pučit. Kontaktoval sem zájemce, kterej mi napsal, že nic nepřišlo. Podle evidence na poště, zboží přišlo pár dní po tom, co sem ho poslal, a zájemce ho nepřijal. Poslal sem mu teda zprávu, kde sem mu to připomněl, a on odepsal, že u něj nikdo nebyl, a nedostal žádnou zprávu o tom, že má zboží na poště. Nevěřil sem, ale požádal sem ho, aby se snažil zboží vyzvednout v brzký době, načež mi odepsal, že si ho určitě vyzvedne, a připsal pár nadávek na adresu neschopný pošty. V pondělí sem ho upozornil, že si musí vyzvednout zásilku, jinak propadne úložní doba, a já budu platit poplatek za dobírku 112kč zbytečně, a muset shánět novýho kupce (během celý doby, co věc ležela na poště, sem musel odmítnout pár zájemců). Odepsal mi, že pro něj šel, ale že s balíkem zrovna někde pobíhal pošťák, což je volovina. Dneska sem se dozvěděl, že mi byl balík poslanej zpátky, tak sem mu odepsal, že sem schopnej respektovat jeho časovou vytíženost, a po připsání ceny futrálu, plus cenu zmařený dobírky na účet, bych mu zboží poslal normální balíkovou službou. Měl bych s tim další běhání navíc, ale překousl bych to. On mi odepsal, že na to rozhodně přistoupit nemůže, že mu dveře favorita promáčkla Audina, a ujela, což ho bude stát výlohy za opravu. Nevěřim, že si někdo rozbije Audinu o favorita, a ujede. Taky nevěřim tomu, že se někomu vyplatí, spravovat si promáčklý dveře favorita, a i kdyby jo, tak určitě nejde o nic drahýho. Věc mě opravdu nasrala tim spíš, že nemůžu vůbec nic dělat, peníze za dobírku sem vyhodil zbytečně, a musim shánět další zájemce. Dotyčnej měl ve vysrání se na mě jasno od samýho začátku, kdyby mi to řek, nechal bych si zboží poslat rovnou zpátky, a neodmítal 3 tejdny zájemce. Chtěl sem si jenom postěžovat, a neuvádět přezdívku, ale po tomhle mi to nedá:
breytak píše: Další je bohužel jedním z nás-Blademaster.Jeho inzerát ze dne Sob Črc 19, 2008 12:11 pm-prodám hi-hat do začátku(paiste 201).Bohužel,ani u něj jsem se nedočkal.Byl hodně zaneprázněn.Ale telefon v profilu si již opravil :!:
Škoda, že sem tenhle příspěvek nečetl dřív. Chtěl bych teda ostatní DŮRAZNĚ varovat před jakoukoliv akcí, která vyžaduje důvěru tohohle člověka.

Uživatelský avatar
Rockchild
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 342
Registrován: 01 říj 2007 17:59
Bydliště: Tursko

Re: Pozor na posílání zboží na dobírku

Příspěvek od Rockchild »

mě se bohuzel tohle taky stalo.. na jaře jsem takhle prodával šlapku od sonoru... poslal jsem klasicky na dobírku a TŘI TÝDNY nic... psal jsem dotycnemu, ze jsem si podle kodu zasilky zjistoval, kde balik je a byl jsem si jistej, ze leží u nich v prdelovicích na poště, on pořád, že to neni možný, tak mi po třech měsících prisel zpět a dotycnej napsal, že sehnal šlapku o kilo levnějš z jejich kraje...

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na posílání zboží na dobírku

Příspěvek od DUMP »

Opravdu tři měsíce, než ti to poslali? Nebo to byl překlep? To bych byl už opravdu nasranej, futrál potřebuju prodat co nejřív.

Uživatelský avatar
Rockchild
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 342
Registrován: 01 říj 2007 17:59
Bydliště: Tursko

Re: Pozor na posílání zboží na dobírku

Příspěvek od Rockchild »

tři týdny mu to leželo na poště...:) ale i tak je to dlouhá doba

MACEK
Řečník Sféry
Příspěvky: 690
Registrován: 25 led 2008 00:20
Bydliště: NAŠIMĚŘICE
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na posílání zboží na dobírku

Příspěvek od MACEK »

Rockchild píše:dotycnej napsal, že sehnal šlapku o kilo levnějš z jejich kraje...

to je ale debil,takový lidi nemám rád,chcou ušetřit opravdu na všem!! ......a za ty tři týdny jsi to mohl střelit někomu jinýmu....

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na posílání zboží na dobírku

Příspěvek od DUMP »

MACEK píše:.....a za ty tři týdny jsi to mohl střelit někomu jinýmu....
Přesně to mě sere nejvíc.

breytak
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 02 črc 2007 11:02
Bydliště: Ostrava

Re: Pozor na posílání zboží na dobírku

Příspěvek od breytak »

Nejhorší na tom je, že Mr.Blademaster obchoduje dál!Teď je to momentálně bágl na BD 20x16,ten prodává.
Ale také kupuje,jako třeba v inzerátu na svéře" Pár věcí".Předem se však svým klientům omlouvá za své chování ve svém profilu,kde píše toto:Člověk se s chybami učí...představte si kolik chyb museli udělat ti nejmoudřejší z nás... :?: :idea:
Nebo že by to bylo třeba tím mládím?

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na posílání zboží na dobírku

Příspěvek od R - stick »

Rockchild píše:mě se bohuzel tohle taky stalo.. na jaře jsem takhle prodával šlapku od sonoru... poslal jsem klasicky na dobírku a TŘI TÝDNY nic... psal jsem dotycnemu, ze jsem si podle kodu zasilky zjistoval, kde balik je a byl jsem si jistej, ze leží u nich v prdelovicích na poště, on pořád, že to neni možný, tak mi po třech měsících prisel zpět a dotycnej napsal, že sehnal šlapku o kilo levnějš z jejich kraje...
Vyzkoušej toto: http://www.checkout.cz/?level=13 - na lidi podobného typu platí jen tvrdší metody ...

Uživatelský avatar
Rockchild
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 342
Registrován: 01 říj 2007 17:59
Bydliště: Tursko

Re: Pozor na posílání zboží na dobírku

Příspěvek od Rockchild »

příště:) tak naštěstí jsem prisel pouze o čas a pouze o poštovné, kazdopádně děkuju za odkaz a asi ho nevyužiji jen já..

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na posílání zboží na dobírku

Příspěvek od DUMP »

Taky děkuju za odkaz, do budoucna se po předešlý zkušenosti bude hodit. Kéž bych to věděl před kšeftem s Blejt-mástrem.

Uživatelský avatar
Bill
Pokročilý
Příspěvky: 69
Registrován: 29 zář 2006 00:51

Re: Pozor na posílání zboží na dobírku

Příspěvek od Bill »

breytak píše:Nejhorší na tom je, že Mr.Blademaster obchoduje dál!Teď je to momentálně bágl na BD 20x16,ten prodává.
Ale také kupuje,jako třeba v inzerátu na svéře" Pár věcí".Předem se však svým klientům omlouvá za své chování ve svém profilu,kde píše toto:Člověk se s chybami učí...představte si kolik chyb museli udělat ti nejmoudřejší z nás... :?: :idea:
Nebo že by to bylo třeba tím mládím?

Heh taky mam presne takovouhle zkusenost jako tady dotycny s Blademasterem ..... no co na takove lidi rict ?

Opravdova Master Demence .....

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na posílání zboží na dobírku

Příspěvek od Trade »

mno, teoreticky bychom mohli udělit ban...

Blademaster
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 13 bře 2007 21:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na posílání zboží na dobírku

Příspěvek od Blademaster »

Bill píše:
Heh taky mam presne takovouhle zkusenost jako tady dotycny s Blademasterem ..... no co na takove lidi rict ?

Opravdova Master Demence .....
Nu tak pekne me tu drbete,moc pekne...jen chci rict,ze s Tebou,Bille,sem v životě nemluvil,ať už písemně,či jinou cestou...
a možná bych se taky mohl vyjádřit než mě zabanujete...
První problém je s Hi-Hatkou...kterou sem nabízel na prodej,ale jelikož se mi nepodařilo sehnat výhodně jinou(novější),musel sem upustit od prodeje...nechápu v čem je tady tak kardinalni problem...no nevadi...

dal:ano,dump na me prodelal 120kč kvuli moji blbosti,a jsem ochoten mu dlužnou částku vrátit...možná by se mohl kvůli tomu ozvat a nedělat tady ramena s vymahačema dluhů (120 korunovejch,musim se jenom smát)
Dalsi vec:ano,sehnal sem o kilo levnejsi,jenze nutno podotknout,ze DVOJpedál...no nic,to je vše co sem chtěl k tomuto říci

Uživatelský avatar
Rockchild
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 342
Registrován: 01 říj 2007 17:59
Bydliště: Tursko

Re: Pozor na posílání zboží na dobírku

Příspěvek od Rockchild »

muhehe, ale Tobě jsem šlapku neprodával.... koukám že v tom máš zmatek.... a ospravedlnujes se trosku se lží chlape..

pokud to tedy patří k mé reakci, kde jsem psal, ze dotycny koupil o kilo levněji jinou..

Blademaster
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 13 bře 2007 21:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Pozor na posílání zboží na dobírku

Příspěvek od Blademaster »

Rockchild píše:muhehe, ale Tobě jsem šlapku neprodával.... koukám že v tom máš zmatek.... a ospravedlnujes se trosku se lží chlape..

pokud to tedy patří k mé reakci, kde jsem psal, ze dotycny koupil o kilo levněji jinou..
ne k tobě jsem to nepsal,měl jsem podobnou nabídku

Uživatelský avatar
Bill
Pokročilý
Příspěvky: 69
Registrován: 29 zář 2006 00:51

Re: Pozor na posílání zboží na dobírku

Příspěvek od Bill »

BladeMaster ...... -> Očividně jsi mě nepochopil ...... měl jsem tim na mysli to , že jsem už měl takovou zkušenost , tak jako Rockchild s Tebou ..... :idea:

breytak
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 02 črc 2007 11:02
Bydliště: Ostrava

Re: Pozor na posílání zboží na dobírku

Příspěvek od breytak »

Pro BLADEMASTER
Problém spočívá v tom,že dostatečně nekomunikujete jakoukoliv formou.Když musím odstoupit od prodeje věci,ať už z jakéhokoliv důvodu,dám potenciálnímu kupci jakoliv vědět.Důvody po Vás samozřejmě nikdo požadovat nebude!Je to Vaše
soukromí!Ale jsme lidé,a ti mají dar komunikovat!
Totéž platí o koupi.Chce to jen včas reagovat!

Tomáš_S
Nováček
Příspěvky: 21
Registrován: 11 dub 2008 19:29
Bydliště: Praha

Re: Pozor na posílání zboží na dobírku

Příspěvek od Tomáš_S »

Rád bych se také podělil o svou zkušenost (no, pár měsíců už to bude) s posláním zboží na dobírku uživateli s nickem mapexdrummer (který má "Mapex" zatím tak leda stojany co já vím). Domluvili jsme se na poslání spodního + vrchního ráfku na virbl .. Nějakou dobu se nic nedělo, pak vratka z pošty. Docela jsem se s tím tahal tak bych uvítal aspoň zprávu "rozmyslel jsem si to" případně "omlouvám se, neměl jsem čas to vyzvednout" a nic. . . . Ráfky putovaly do popelnice, neměl jsem sílu to všechno podstupovat znovu.

Uživatelský avatar
odietamo_drummer
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 262
Registrován: 28 srp 2008 20:49

Re: Pozor na posílání zboží na dobírku

Příspěvek od odietamo_drummer »

počkej tys je vyhodil?

RadimCep
Řečník Sféry
Příspěvky: 843
Registrován: 29 pro 2007 15:08

Re: Pozor na posílání zboží na dobírku

Příspěvek od RadimCep »

(který má "Mapex" zatím tak leda stojany co já vím)
Ježiš já zapoměl, že podle nicku si hned musím koupit i nový bicí... To se omlouvám...
Jinak, že sem to nevyzved je pravda, ale reagoval sem. Bohužel pošta u nás ve vidlákově je pouze do 15.30 a já jezdím 15.45 ze školy..

Tomáš_S
Nováček
Příspěvky: 21
Registrován: 11 dub 2008 19:29
Bydliště: Praha

Re: Pozor na posílání zboží na dobírku

Příspěvek od Tomáš_S »

odietamo_drummer píše:počkej tys je vyhodil?
Bohužel ano ... Neměly moc velkou cenu ale tím spíš mě s*alo že jsem se s tím balil tahal posílal atd atp (a taky že se pak už neozve)

Tomáš_S
Nováček
Příspěvky: 21
Registrován: 11 dub 2008 19:29
Bydliště: Praha

Re: Pozor na posílání zboží na dobírku

Příspěvek od Tomáš_S »

mapexdrummer píše:
Nemusíš ale minimálně to působí úsměvně.

K Tvému "důvodu" :arrow: opět jen a pouze hloupá výmluva, jakých jsi už tady na Sféře použil více. Dočetl/doslechl jsem se že podobnou zkušenost s Tebou má více lidí. Necháš si něco poslat a pak to nevyzvedneš a nereaguješ (jako v mém případě - jen si pamatuju že jsi mi jednou na ICQ napsal něco jako že na tu poštu budeš volat abys prodloužil úložní dobu ale zjevně ses na to vykašlal)

To má Sféra tedy pěkného "Řečníka" ..

Odpovědět

Zpět na „Blacklist“