RADEK BÁRTEK

Pranýř pro osoby, které zrovna moc korektně neobchoduji, nevyzvedávají si balíky, neplatí, klamou ....
Pravidla fóra
Zde můžete zveřejnit jméno a kontakty na osobu, se kterou jste měli problém ......

Pozor - za správnost a pravdivost údajů odpovídá vždy pouze ten, kdo tyto údaje zveřejní!!! - a to se všemi následky, které může takvé zveřejnění vyvolat. Provozovatel Sféry bubeníků se tímto zříká jakékoliv odpovědnosti.
Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

RADEK BÁRTEK

Příspěvek od Hugo Bos »

Cca 3 měsice zpatky měl člověk jménem RADEK BÁRTEK na internetu inzerát,že dováži pedály od firmy DW a to za vcelku rozumné ceny,pedál jsem si u něj objednal,zaplatil jsem vpořádku zálohu a čekal na pedál.To jsem netušil,že pan RADEK BARTEK(bydliště Velký Beranov 291,tel728445777) ne že je maximálně neseriozní,ale nabral jsem podezření,že se jedná o podvodníka který má spoustu slibů a omluv.Nejen,že dobu přichodu pedálu stále posouval,ale v konečném výsledku,kdy jsme se domluvili na vráceni zálohy je to už 2,5měsíce a penize přes velke omluvy a mnohe pokusy peníze odeslat,stále na mem účtě nejsou.Byl jsem více než tolerantní,ale v tuto chvili sáhnu po zpusobech jak penize ziskat zpět.
Proto Vás všechny chci varovat,jedná se o podvodníka,ač se snaži působit"amatersky seriozně" rozhodně budete škodni a v konečném důsledku litovat.

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

Co kdyby se cela sfera sebrala, a sla na navstevu ?? :D :D :D

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R - stick »

Celá Sféra asi těžko, ale já možná ano. To bude totiž někdo z mé téměř rodné vesnice - a určitě si ho omrknu!!!

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

Rozhodne bych se zvednul, dosel na policejni stanici a podal bych na nej trestne oznameni z pokusu o podvod, za to nic nedas alespon se tim nekdo zabejvat, pokud nemas prachy na dva rusaky ktery by mu srovnaly ksycht do tvaru DW slapky :)

Doufam ze si z toho vemes do zivota ponauceni.
Jednej jen s overenyma osobama na neci typ.
Prachy davej napred jen ve vyjmecnych pripadech, spis jen symbolickou
zalohu jako ze myslis obchod Vazne, ale nikdy ne celou castku, v kazdem
pripde jsou-li v tom prachy predem over si totoznost obc. prukazem a jeste lepe dalsim dokladem treba ridicakem.

Jednou chtel kamos overit totoznost, OK proc ne ukazal obcanku
a ted mi ukaz jeste ridicak .... a cert byl na strese. V kazdym dokladu jine jmeno. Obcanka kradena nebo nasla to je jedno, ridicak pravej.

Jo dejou se to veci. Clovek chce usetrit a pak je to vy vysledku 2x drazsi.
To radsi dam litr navic a mam sve jiste, paragon, 2 roky zaruku.

"Nejsme tak bohati aby jsme si mohli kupovat levne veci"

Ale to sem zase chytrej az na pudu. To ti prachy nevrati.

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

Stejne s tim cesky fizlove nic moc delat nebudou..... Napriklad u nas po lipe beztrestne beha obrovska tlupa malejch morgosu a napada duchodce, jak by nakej fizl neco zkusil, tak se pulka naroda pokocha reportazi o rasismu na nove.....

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hugo Bos »

Zatim jsem to hodil všude na net,ať aspoň tomu člověku udělám ostudu.
UrčitĚ udělam všechno proto abych prachy dostál zpátky,neni to sice až tak moc jedná se o 2litry,ale myslim,že na částce nezaleži.Každopadně to zkusim jak oficialni tak neoficialni cestou 8)
Chtel jsem prave zkusit 5002TD,tak jsem se rozloučil se svym pedalem....pan Radek Bartek inzeroval,že prodava DW šlapky byly tam docela fajn ceny,inzeroval 5002TD asi za 10ku...domluvili jsme se na datumu objednani,ktere posleze posunul...potom už objednano bylo,šlapka nedošla ..a teď od něj taham prachy.
Nakonecsem koupil dw 5002 u Thomana a nechal si ji poslat,vyšlo to asi na 9500Kč i s poštovným a měl jsem i do 5 dni doma...a teďka tady taham prachy.
Rozhodně se tomu člověkovi vyhybejte,naštěstí mi dal adresu a telefon-telefon souhlasi,sice mi ho už nebere,předpokladam,že i adresa souhlasí....tzn.vím kam jít :x
Inzerat byl položen stylem,že tento člověk v branži funguje,tak rozhodně pozor.
Pokud mu naletělo vice lidi taxi asi docela vydělal.SamozřejmĚ zkoušel jsem to i z hlediska zkušennosti...neni to tak moc peněz a mam aspoň motivaci osondovat kolik berou vymahačský agentury :D

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

Fotrovi takhle nakej vagus dluzil asi litra nebo dva.....Fotr mu to nakonec 5 mesicu odpoustel a pak uz ho dal k soudu, typek na tom hodne prodelal a exekutori mu docela podelali zivot, kdyz se sectou soudni naklady ktery pak musi hradit on, tak je proti tomu ten dluh fakt pericko

Negr
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 295
Registrován: 30 črc 2005 19:29
Bydliště: Třeboňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Negr »

teď záleží jen na tom jestli má Hugo na to nějakej papír že mu ty prachy dával... pokud ne tak by myslim u soudu moc nepochodil, ale když si to přečtu zpátky, tak asi má výpis z účtu :)

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

Fotr taky zadnej papir nemel a prachy vysoudil...

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hugo Bos »

Negr píše:teď záleží jen na tom jestli má Hugo na to nějakej papír že mu ty prachy dával... pokud ne tak by myslim u soudu moc nepochodil, ale když si to přečtu zpátky, tak asi má výpis z účtu :)
Poslal sem to naucet bankovnim prevodem,do zpravy jsem napsal vratna zaloha na pedal DW 5002
To me docela potesilo tahle informace,uz jsem začal přemýšlet o mimo soudnim řešeni, ale možna ten soud neni tak od věci :)

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

Ale docela si pockas........

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od R - stick »

DUMP píše:Ale docela si pockas........
To jo - ale pak je to docela se slušným úrokem - no a pak se dlužník nedoplatí. Kdyby jsi potřeboval, tak ti domluvím exekutora, a jinak o víkendu toho borce omrknu.

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

A zaras mu palicky do prdele :)

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

dej mu do postele koňskou hlavu nebo mu pošli mrtvou rybu nebo tak něco...

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »

Nebo mu prohoď oknem prasklej Stagg :mrgreen:

kitten
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 284
Registrován: 01 kvě 2004 21:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od kitten »

ale ludia,

preco hned tak nepekne,

predstav sa mu ze si hugo boss, ze si si prisiel pre prachy a ked Ti ich neda tak ze volas policajtov,
a ked ti ich da, ..........

takze kde sa dvaja hadaju
Rstick zviteziiiiii :twisted: :twisted:

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hugo Bos »

R - stick píše: To jo - ale pak je to docela se slušným úrokem - no a pak se dlužník nedoplatí. Kdyby jsi potřeboval, tak ti domluvím exekutora, a jinak o víkendu toho borce omrknu.
Díky!To máš rozohdně u mě.
Momentalně ale si s tím nedělej nějaké nepřijmenosti.Typek asi dostal strach, zas něco nasliboval,tak uvidíme.
vypadá to na nějakého 20tníka,který se asi přepočítal

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hugo Bos »

kitten píše:ale ludia,

preco hned tak nepekne,

predstav sa mu ze si hugo boss, ze si si prisiel pre prachy a ked Ti ich neda tak ze volas policajtov,
a ked ti ich da, ..........

takze kde sa dvaja hadaju
Rstick zviteziiiiii :twisted: :twisted:
Momentalně nikam timto způsobem chodit neplanuju,to že mi dluži prachy ví,pokud bych tagle někam šel,tak bych rozhodně nešel sám a taky bych mu řikal už jiny věci.Policajty zavolat můŽu hned aniž bych jezdil někam k Jihlavě mu o tom říkat

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hugo Bos »

he he,penize jsou zpět na účtu....teď došly....
A stačí tak málo.....

kitten
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 284
Registrován: 01 kvě 2004 21:59
Bydliště: Brno

Příspěvek od kitten »

ja jsem to myslel smerem na Rsticka, ze by tam dosel misto tebe, Hugo :wink:

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hugo Bos »

kitten píše:ja jsem to myslel smerem na Rsticka, ze by tam dosel misto tebe, Hugo :wink:
aha tagle :D

Drakouš
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 16 říj 2007 22:24
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drakouš »

Já jsem od Radka Bartka kupoval DW 5002TD minulý rok v prosinci. Pedál tehdy stál 9200 Kč. Objednal jsem ho asi měsíc dopředu a došel v pořádku v námi domluvené datum. Horší bylo to, že pedál došel bez jakékoli dokumentace, tedy záručního listu. Informoval jsem se tedy u pana Bartka a bylo mi řečeno, že veškeré reklamace bude řešit on. Od té doby mi již neodpověděl. Před nedávnem mi ovšem praskla pružina na pravém pedálu, tak jsem kontaktoval pana Bartka, zda by to šlo vyřešit v rámci reklamace. A výsledek? Žádná odpověď. Takže jsem si raději pružinu koupil, abych předešel dlouhým tahanicím. Ale případě, že by šlo o něco vážnějšího, určitě bych pana Bartka navštívil, protože bydlím kousek od Jihlavy a do Beranova to mám pár kilometrů.

xdust
Diskutér Sféry
Příspěvky: 156
Registrován: 11 dub 2007 01:40
Bydliště: Valašsko

Příspěvek od xdust »

... to měla ta pružina kaz v materiálu nebo dupeš jak ježek??? :D

Drakouš
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 16 říj 2007 22:24
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drakouš »

Asi vada materiálu, protože pružiny mám dost povolené a nemyslím, že bych měl sloní sešlap.

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

Tak pan Bartek je tak trochu hajzlík, slušně řečeno :evil: ale takovýto lidí je víc a to je na tom to smutný. Teďka taky uvažuju o koupi pedálu DW 5000TD3 turbo a našel jsem na netu stránku, kde výjde na český na 2890,- i s dopravou, tak o tom začínám silně uvažovat.

Odpovědět

Zpět na „Blacklist“