nespolehliví

Pranýř pro osoby, které zrovna moc korektně neobchoduji, nevyzvedávají si balíky, neplatí, klamou ....
Pravidla fóra
Zde můžete zveřejnit jméno a kontakty na osobu, se kterou jste měli problém ......

Pozor - za správnost a pravdivost údajů odpovídá vždy pouze ten, kdo tyto údaje zveřejní!!! - a to se všemi následky, které může takvé zveřejnění vyvolat. Provozovatel Sféry bubeníků se tímto zříká jakékoliv odpovědnosti.
Odpovědět
breytak
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 02 črc 2007 11:02
Bydliště: Ostrava

nespolehliví

Příspěvek od breytak »

Tak já začnu.Je to jenom telefon,dotyčný se nepředstavoval,tahal mě za nos s prodejem BD.Nejdřív neměl čas,pak mu vykradli zkušebnu a poté mi nabídl kolegův Stag-775 332 282.
Další je bohužel jedním z nás-Blademaster.Jeho inzerát ze dne Sob Črc 19, 2008 12:11 pm-prodám hi-hat do začátku(paiste 201).Bohužel,ani u něj jsem se nedočkal.Byl hodně zaneprázněn.Ale telefon v profilu si již opravil :!:

martin.bystrice
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 231
Registrován: 11 bře 2008 00:23
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat uživatele:

Re: nespolehliví

Příspěvek od martin.bystrice »

No jo no co stím naděláš. Nespolehlivý, :cry:

magadafagada
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 417
Registrován: 17 srp 2006 11:11
Bydliště: Staňkov
Kontaktovat uživatele:

Re: nespolehliví

Příspěvek od magadafagada »

s blademasterem neobchodovat není zaneprázdněn, ale nemá peňauze a od toho se odvíjí jeho platební schopnost a poctivost :evil: .

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: nespolehliví

Příspěvek od Trade »

jak už jsem anvrhoval jinde...co třeba banán? a nebo aspoň text "nespolehlivý" něbo tak něco pod nickem.

breytak
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 02 črc 2007 11:02
Bydliště: Ostrava

Re: nespolehliví

Příspěvek od breytak »

Myslím,že by to moc nepomohlo.I když myslet,znamená h.... vědět! :cry:
Zaregistruje se znovu,pod jinou přezdívkou,adresou atd....
Jsem si jist, že se sám takto trestá dost.A s ním samozřejmě i jemu podobní.

Uživatelský avatar
Rockchild
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 342
Registrován: 01 říj 2007 17:59
Bydliště: Tursko

Re: nespolehliví

Příspěvek od Rockchild »

breytak píše:Myslím,že by to moc nepomohlo.I když myslet,znamená h.... vědět! :cry:
Zaregistruje se znovu,pod jinou přezdívkou,adresou atd....
Jsem si jist, že se sám takto trestá dost.A s ním samozřejmě i jemu podobní.
ban ip

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: nespolehliví

Příspěvek od DUMP »

Já bych přímo do inzerce hodil tenhle blacklist, s doporučením podívat se do něj, před jakymkoliv uzavřenym obchodem.

jixis
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: 31 říj 2008 21:27
Kontaktovat uživatele:

Re: nespolehliví

Příspěvek od jixis »

Rockchild píše:ban ip
Jenze jestli ma supernet od UPC, tak je 100% sance ze IP bude mit do konce mesice novou, protoze nedelaj Staticky IP , ale DHCP ktery bezi udajne nekde ve SvedskuObrázek

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Re: nespolehliví

Příspěvek od R - stick »

IP v podstatě nemá smysl banovat - to by se také mohlo stát, že pokud je za proxynou, tak bych odstřihl i všechny ostatní - navíc u dynamicé IP si nepomůžu. Jinak zatím nebylo zapotřebí banovat nikoho - a doufám že ani nebude - ale v případě, že by bylo nutné sáhnout k tomu kroku, tak se po několika pokusech s jiným nickem se na fórum nedostane - účinné je v tomto případě banování mailu v kombinaci ověřováním jeho validity - a buď si jistý, že mu validní maily narozdíl od IP velmi rychle dojdou. V každém případě bych si s tím dokázal poradit.

jixis
Nováček
Příspěvky: 23
Registrován: 31 říj 2008 21:27
Kontaktovat uživatele:

Re: nespolehliví

Příspěvek od jixis »

R - stick píše:IP v podstatě nemá smysl banovat - to by se také mohlo stát, že pokud je za proxynou, tak bych odstřihl i všechny ostatní - navíc u dynamicé IP si nepomůžu. Jinak zatím nebylo zapotřebí banovat nikoho - a doufám že ani nebude - ale v případě, že by bylo nutné sáhnout k tomu kroku, tak se po několika pokusech s jiným nickem se na fórum nedostane - účinné je v tomto případě banování mailu v kombinaci ověřováním jeho validity - a buď si jistý, že mu validní maily narozdíl od IP velmi rychle dojdou. V každém případě bych si s tím dokázal poradit.
A je tu mozny hodit BAN na MAC adresu?? :mrgreen:

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Re: nespolehliví

Příspěvek od R - stick »

V současné verzi není. (možná že by na to mohl existovat mod - ale něco takového zatím nebylo potřeba).

MotorovaPila
Diskutér Sféry
Příspěvky: 149
Registrován: 20 zář 2006 15:41
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: nespolehliví

Příspěvek od MotorovaPila »

jixis píše: Jenze jestli ma supernet od UPC, tak je 100% sance ze IP bude mit do konce mesice novou, protoze nedelaj Staticky IP , ale DHCP ktery bezi udajne nekde ve SvedskuObrázek


UPC už dávno přiděluje pevnou IP (sice z DHCP ale fixně) takže já mám třeba dva roky furt stejnou.
Banovat podle MAC adresy je k ničemu (filtruješ jen jednu stanici, navíc se snadno podvrhuje jiná, umí to každej router...)
Mě se líbí ten nápad dát varování do inzertních sekcí.

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Re: nespolehliví

Příspěvek od Martin »

Zdravím všechny, mám pro vás upozornění na dalšího nespolehlivého. Jedná se o uživatele s nickem ''Jukka'', sliboval mi že ode mne na 100% koupí činely Anatolian, konkrétně crash, ride a obal. Háček byl v tom, že momentálně neměl peníze, tak mě poprosil, abych mu napsal pokud činely někdo nekoupí, že za měsíc bude mít narozeniny a hned to ode mne koupí. Jelikož by bylo pro mě nevýhodné prodávat ostatním zájemcům činely po jednom kuse, když jsem měl 100% zájemce, a nijak jsem na prodej nespěchal, nic jsem neřešil a činely si ponechal. No a potom to přišlo, smluveného data jsem se Jukkovi ozval, ale bohužel žádné odpovědi jsem se nedočkal. Neštve mě tolik ani to, že činely ode mne nekoupil, jako to, že za celý měsíc mi nebyl schopen ani napsat, že činěly nevezme. A jako věc, která mě namíchla úplně nejvíc je ta, že si čte soukromé zprávy, ale není mi schopen nic napsat, od našeho domluvení před měsícem, mi nic nenapsal, ikdyž si všechny mé zprávy přečetl. Toť vše.

jiricc
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 217
Registrován: 28 srp 2008 12:13
Kontaktovat uživatele:

Re: nespolehliví

Příspěvek od jiricc »

Třeba se vypařil?Je lepší dělat,že máš víc zájemců a oni si pak pospíšej a hned se přesejou ty co to jenom zkoušej.

Uživatelský avatar
odietamo_drummer
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 262
Registrován: 28 srp 2008 20:49

Re: nespolehliví

Příspěvek od odietamo_drummer »

já bych to dál neřešil a prostě bych ty činely někomu prodal...a ani bych Jukkovi neřekl že už sou pryč, leda až by se mi ozval...to by ale už měl smůlu. heh :)

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Re: nespolehliví

Příspěvek od Martin »

Já to taky neřeším, jen uporozňuji, činely už se dál prodávají :)

Odpovědět

Zpět na „Blacklist“