Novinky Sonor 2011 / 2012

Pajas
Řečník Sféry
Příspěvky: 592
Registrován: 10 kvě 2007 19:47
Bydliště: Choceň
Kontaktovat uživatele:

Novinky Sonor 2011 / 2012

Příspěvek od Pajas »


SKAlička
Diskutér Sféry
Příspěvky: 160
Registrován: 11 srp 2010 22:20

Re: Novinky Sonor 2011

Příspěvek od SKAlička »

panebože ty force vypadaj...

SKAlička
Diskutér Sféry
Příspěvky: 160
Registrován: 11 srp 2010 22:20

Re: Novinky Sonor 2011

Příspěvek od SKAlička »

no a navíc už v ekvivalentu 3007 nemaj moji vysněnou barvu midnight fade doufám že ještě dlouho 3007 budou v oběhu páč tyhle mušle a hlavně to logo není vůbec hezký :/

h.andrysek
Pokročilý
Příspěvky: 60
Registrován: 15 bře 2008 23:15
Bydliště: Český Těšín

Re: Novinky Sonor 2011

Příspěvek od h.andrysek »


Kubason
Diskutér Sféry
Příspěvky: 184
Registrován: 20 pro 2009 21:56
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky Sonor 2011

Příspěvek od Kubason »

neladici píše:panebože ty force vypadaj...
až se mi udělalo nevolno

SKAlička
Diskutér Sféry
Příspěvky: 160
Registrován: 11 srp 2010 22:20

Re: Novinky Sonor 2011

Příspěvek od SKAlička »

Kubason píše: až se mi udělalo nevolno
přesně :'( ach kde jsou ty krásný černostříbrný šťítky tyhle vypadaj jak nějakej gretsch či co... a ty mušle to je fakt na blití vypadáto jak 505 hrůza...

SKAlička
Diskutér Sféry
Příspěvky: 160
Registrován: 11 srp 2010 22:20

Re: Novinky Sonor 2011

Příspěvek od SKAlička »

snad tu svoji vysněnou sadu + 16x16 stihnu pořídit ale je mi 14 přijmy nulové tak nevim no :D :D

Kubason
Diskutér Sféry
Příspěvky: 184
Registrován: 20 pro 2009 21:56
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky Sonor 2011

Příspěvek od Kubason »

neladici píše: přesně :'( ach kde jsou ty krásný černostříbrný šťítky tyhle vypadaj jak nějakej gretsch či co... a ty mušle to je fakt na blití vypadáto jak 505 hrůza...
ta povrchová úprava sunburst mi připomíná kombinézy našich záchranářů

Uživatelský avatar
VladikS
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 235
Registrován: 10 črc 2009 19:23
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky Sonor 2011

Příspěvek od VladikS »

Já bych to neviděl tak kriticky. Ten design mušlí a štítků mi přijde takovej "old school"....klasickej...vintage...nevim jak bych to řekl, jakoby ústup od moderního vzhledu. A neřekl bych že je to hnusný, je to prostě jiný, docela se mi to i líbí. A líbí se mi že přibyla úplně nová řada ze který v natural úpravě docel slintám: http://www.sonor.com/pbas/Sonor_FE/sono ... katid=1029.

Rozhodně se mi nelíbí odklon od číslování verí, teď v tom bude matlajs. A trochu se bojim, že ty "rockový" sady s nevrtanym kopákem a mělkejma tomama budou teď prodávat jen s dvěma kotlema, to by v tu chvíli asi vypadly z mého hledáčku pro novou sadu. Doufám že konfigurace budou bohatý.

No a jinak doufám, že se budou 2007 a 3007 vyprodávat za snížený ceny :D

Uživatelský avatar
miross
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 205
Registrován: 30 čer 2006 12:54

Re: Novinky Sonor 2011

Příspěvek od miross »

Pánové sorry, ale vaše příspěvky jsou k smíchu...

Konečně jsou na setech pořádný mušle a rozměry jako to bývalo za časů kultovních Force 2-3000. Ty mušle nemaj chybu, konstrukčně nejsou daleko od profi řad S Classic,Delite a SQ2 pro mě spolu s výrobcem bicích Odery jedny z nejhezčích mušlí na světě (nemluvě o custom značkách).
Pro srovnání předchozí řada a nová:
56(1).jpg
Logo se moc nepovedlo to je pravda, ale to na zvuku neubere ani nepřidá a to samé platí s barvou. Schválně mrkněte na ty rozdíly u mušlí myslím, že srovnávání se startovní řadou je pěkná ...!
2007-lugs.jpg
2007-lugs.jpg (10.87 KiB) Zobrazeno 3496 x
Naposledy upravil(a) miross dne 14 led 2011 12:05, celkem upraveno 1 x.

Zell
Pokročilý
Příspěvky: 76
Registrován: 23 kvě 2009 20:05
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky Sonor 2011

Příspěvek od Zell »

Já teda souhlasim, ty mušle nejsou zase tak špatný. Ale že by byly nějak vintage nevim nevim. Mě připadaj spíš moderní :D
Jinak mě se celkem líbí http://www.sonor.com/pbas/Sonor_FE/sono ... katid=1055 :)
přechod 10", 2 kotle k tomu, to je přesně můj šálek čaje, a zelenou soupravu jsem si vždycky přál....

Ringo
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 15 říj 2010 00:33
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky Sonor 2011

Příspěvek od Ringo »

Mně se taky líbí, jen mě zajíma, kdy se to tu vyskytne v obchodech, protože bych se na ně chtěl podívat pořádně zblízka :) Ale stejně ještě zůstanu u 507, kvůli penězům :(

Uživatelský avatar
Wind
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 436
Registrován: 20 črc 2010 13:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky Sonor 2011

Příspěvek od Wind »

Mě přijdou Sonory pořád stejně ošklivý, akorát teď jsou inovativně ošklivý :mrgreen:
A jo, mám 507 :neutral:

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Novinky Sonor 2011

Příspěvek od Koubas »

já sonory dlouhodobě designově moc nemusim, a teda tyhle mušle považuju za dlouhou dobu za jejich nejhezčí. líbí se mi taky, že zase dělaji bukový bubny. názvy řad jsou ovšem hrozný.

SKAlička
Diskutér Sféry
Příspěvky: 160
Registrován: 11 srp 2010 22:20

Re: Novinky Sonor 2011

Příspěvek od SKAlička »

tak jsem již "vystřízlivěl" nejvíc mě totiž nasralo že javor už nedělá midnight fade což byla opravdu nádherná barva jinak mušle se mi přes počáteční odpor začínají líbit navíc maj vylepšenej tar štítky hnus... co dodat pro nějaký vintage se to hodí ale jinak fakt ne původní byly dobrý všude byly takový nezaujatý názvy sérií jsou taky divný ale už se v tom orientuju každopádně si rád počkám na ceny u buku se mi líbí ta Purple Diamond tady se ty štítky hodí k tý černý mechanice ale jinak nee :!:

Ringo
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 15 říj 2010 00:33
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky Sonor 2011

Příspěvek od Ringo »

V čem jsou názvy horší než třeba u Mapexů? Tím myslím např. Horizon Lacquer, Orion, Saturn, Voyager...

SKAlička
Diskutér Sféry
Příspěvky: 160
Registrován: 11 srp 2010 22:20

Re: Novinky Sonor 2011

Příspěvek od SKAlička »

Ringo píše:V čem jsou názvy horší než třeba u Mapexů? Tím myslím např. Horizon Lacquer, Orion, Saturn, Voyager...
náhodou názvy od mapexu se mi líbí :) myslím tím že v tom sonoru je bordel měli to nechat tak jak to jen pro buk tam udělat 4009 a hotovo a né to takhle teď aby se v tom sonorista vyznal! :?

Ringo
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 15 říj 2010 00:33
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky Sonor 2011

Příspěvek od Ringo »

Já myslím, že mapexy to měli nechat :D série Q a QR, dál už si to nepamatuju, v tom se člověk vyznal perfektně :)

Ringo
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 15 říj 2010 00:33
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky Sonor 2011

Příspěvek od Ringo »

Nevíte, kdy by to mohlo bejt v ČR v obchodech?

Kubason
Diskutér Sféry
Příspěvky: 184
Registrován: 20 pro 2009 21:56
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky Sonor 2011

Příspěvek od Kubason »

jako neřikám, že nový Sonory jsou všechny hnusný, ale Force se mi prostě nelíběj

SKAlička
Diskutér Sféry
Příspěvky: 160
Registrován: 11 srp 2010 22:20

Re: Novinky Sonor 2011

Příspěvek od SKAlička »

Kubason píše:jako neřikám, že nový Sonory jsou všechny hnusný, ale Force se mi prostě nelíběj
souhlasím s tebou tyhle Force je krok zpět třeba to bude něco extra zvukově ale ten vzhled.. jinak o ostatních řad (S Clasix, Delite, SQ2) tam snad nejsou změny ne?

Ringo
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: 15 říj 2010 00:33
Bydliště: Třebíč
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky Sonor 2011

Příspěvek od Ringo »

Trocha povídání o novejch řadách... Prozrazují tam i předběžnou cenu v Německu a i když na to budu muset chvilku šetřit, tak to není až taková pálka :) Chci ty Essential Force v zelený barvě se dvěma kotlema, jak jsou na sonoráckejch stránkách :)
[video][/video]
[video][/video]
[video][/video]

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Novinky Sonor 2011

Příspěvek od Hugo Bos »

Yamaha....jedině jamaha pánové

Uživatelský avatar
Berseeker
Pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 03 lis 2009 19:02
Bydliště: Pelhřimov, České Budějovice(škola)

Re: Novinky Sonor 2011

Příspěvek od Berseeker »

Lidi... říkejte si kdo chcete co chcete, ale já jdu zvracet! Mušle to nezachrání! Nemůžu si pomoct, ale přijde mi to až mapexácký!

PS: Nečil mě s tou Yamahou! :evil:

SKAlička
Diskutér Sféry
Příspěvky: 160
Registrován: 11 srp 2010 22:20

Re: Novinky Sonor 2011

Příspěvek od SKAlička »

Berseeker píše:Lidi... říkejte si kdo chcete co chcete, ale já jdu zvracet! Mušle to nezachrání! Nemůžu si pomoct, ale přijde mi to až mapexácký!

PS: Nečil mě s tou Yamahou! :evil:
stačily by jen normální štítky! :D název není tolik podstatnej ale ty štítky to zabíjej

Odpovědět

Zpět na „Sonor“