Force 3001

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Force 3001

Příspěvek od Trade »

Mám možnost koupit Sonory Force 3001 za 20 000,-
Jenže bohužel jsem o téhle soupravě nenašel prakticky nic...takže bych potřeboval co nejvíce informací - použité dřevo, hardware, uchycení tomů, kolik šroubů kde a tak dále...bude to asi podobné 3003 případně nejnovějším 3005 ne? Ale zajímá mě každá odlišnost. A taky váš osobní názor zda se to vyplatí. Díky

Koubas_

Příspěvek od Koubas_ »

hlavně budou dělaný ještě v Německu

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Mno právě, to se mi líbí...a ta cena se mi zdá dost slušná ne? Zvlášť když Force dřív stály tolik...ještě jsem to teda neviděl...a snad to neni od někud z Moravy

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

Verze Sonor 3001 jeste nemela T.A.R. system pro uchyceni tomů
Tento system byl az u verze 3003.
3001 sice nemeli diru v korpusu jako verze 3000,
ale uchyceni bylo primo na korpusu natvrdo jako to maji dnes verze 1005.

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

A co myslíš matesi, vyplatí se to?

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »

3001 jsou už čínský

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Tak v tom případě si přeci jen připlatím za 3005
Ještě tak měsíc dva a budou doma:)

hubas
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 30 pro 2004 01:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubas »

Německé jsou F3000, novější inovace jsou z Číny, ne že by v tom byl nějakej rozdíl. Někdo hrdě prezentuje, když prodává něco, co není vyrobeno v Číně nebo Thaiwanu...

Atlet
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2239
Registrován: 14 črc 2003 14:05
Bydliště: Praha

Příspěvek od Atlet »

hubas píše:Německé jsou F3000, novější inovace jsou z Číny, ne že by v tom byl nějakej rozdíl. Někdo hrdě prezentuje, když prodává něco, co není vyrobeno v Číně nebo Thaiwanu...
To se velmi pletes. Mezi Force vyrabenymi drive v Nemecku a novymi Force vyrabenymi v Cine je rozdil predevsim ve zvuku. Stare F2000 zni lepe nez F3001-5, F3000 jsou uz hodne hlasity bubny, se kterymi se nove Force3001-5 nedaji ani srovnat. U hardware je to ale naopak, tam ten vyvoj sel k lepsimu.

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

Ja nikdy neresim kde to je vyrabeny, ale kdo za to firmou stoji a jake ma zazemi a od toho se ta kvalita odviji. To je jako kdyby nekdo poukazoval
ze Peugeoty se vyrabeji v ceskem koline tak asi budou stat za prt. :)
Ja delal pod nemeckou firmou, a ty si tu kvalitku sakra pohlidaji a zrat by jste tam mohly i z podlahy.

Koubas_

Příspěvek od Koubas_ »

podle testu v Automotorevue ty kolínský pežoty za prd opravdu stojí. nelíbilo se jim dílenský zpracování... 8)

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »

... a nebude to proto, že sou extra levný?

Koubas_

Příspěvek od Koubas_ »

za tak malý auto nemůžeš chtít víc... to samý, proč sonory 3005 sou z javoru a stojí málo, prostě levnější matroš, levnější zpracování.

hubas
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 30 pro 2004 01:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubas »

[quote= To se velmi pletes. Mezi Force vyrabenymi drive v Nemecku a novymi Force vyrabenymi v Cine je rozdil predevsim ve zvuku. Stare F2000 zni lepe nez F3001-5, F3000 jsou uz hodne hlasity bubny, se kterymi se nove Force3001-5 nedaji ani srovnat. U hardware je to ale naopak, tam ten vyvoj sel k lepsimu.[/quote]

...myslím si stejně svoje. Podle mě, kdybys měl vedle sebe 10´´tom F3000 a F3005 oba pěkně poladěné a měl možnost přímého srovnání, neřekl bych zcela jistě, který hraje lépe, snad jen, který zvuk je ménu srdci bližší, což je velmi subjektivní záležitost... (podle všeho by měl být lepší 3005 a mysli si, co chceš...) :twisted: :D :wink:

Dudi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 267
Registrován: 19 čer 2005 14:55
Bydliště: Úvaly,Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dudi »

...ne pokaždý to musí být jen o zvuku.Zapomíná se často na kvalitnější lak,chromování ve vyšším lesku a jiné možnosti barevného provedení.A třeba je ten zvuk nové serie opravdu "horší" a člověk jen podléhá reklamnímu psychologicko-marketingovému tahu výrobce,že to nové musí být i lepší...
A ikdyž je to téměř sériově strojová výroba,liší se to kus od kusu...

Krusty
Diskutér Sféry
Příspěvky: 148
Registrován: 29 čer 2005 20:01
Bydliště: Znojmo,Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krusty »

Dudi píše:...ne pokaždý to musí být jen o zvuku.Zapomíná se často na kvalitnější lak,chromování ve vyšším lesku a jiné možnosti barevného provedení.A třeba je ten zvuk nové serie opravdu "horší" a člověk jen podléhá reklamnímu psychologicko-marketingovému tahu výrobce,že to nové musí být i lepší...
A ikdyž je to téměř sériově strojová výroba,liší se to kus od kusu...
Tak, tak! Moje řeč. Žijeme v době, kdy nám reklama říká, co je nejlepší, a pomale strácíme smysl si v těchto věcech udělat pořádek sami.

Jenda
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 326
Registrován: 10 črc 2005 18:26
Bydliště: Pardubický kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jenda »

hubas píše:Německé jsou F3000, novější inovace jsou z Číny, ne že by v tom byl nějakej rozdíl. Někdo hrdě prezentuje, když prodává něco, co není vyrobeno v Číně nebo Thaiwanu...
Mě to sice moc nebere když na něčem vidím Made in Taiwan,ale je to v dnešní době naprosto normální..
Můj bubínek Gretsch Renown je taky Made in Taiwan
A dokonce známýho Pearl Masters jsou taky Made in Taiwan..

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »

Stejně ... má to bejt "Made in Taiwan" nebo "Made in USA by Vietnamec" :D
Je tam levná pracovní síla, tak tam dělaj skoro všechno.

Honza
Řečník Sféry
Příspěvky: 850
Registrován: 11 kvě 2004 14:13
Bydliště: Česká Kamenice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Honza »

Ještě aby nebyla, když tam makaj děti :?

ROZO
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 07 pro 2005 19:06

Příspěvek od ROZO »

VLASTNIM BICIE FORCE 3001 A SOM S NIMI VELMI SPOKOJNY.MAL SOM NA NICH ROZNE BLANY KAZDE MALI SICE INY ZVUKOVY CHARAKTER ALE VZDY ZNELI VYNIKAJUCO.MAL SOM MOZNOST POROVNAVAT 3001,3003,3005.ZVUK BOL SKORO TEN ISTY.JEDNA ZMENA JE HARDWARE T.A.R. UCHYT.KTORY PASUJE AJ NA 3001

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Já hrál úplně prvně na amátky, co byly tehdá ve škole... A semtam na Pearl Export, co byly v sále, kde zkoušel bigband... A určitě budete chápat proč, ale tehdy jsem si myslel, jak to jsou super bubny (oproti amátkám rozhodně byly). Ale dneska bych si je už vážně nekupoval, s jakýmikoli blánami... ;)

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

benbuben: Nechápu souvislost mezi Pearl Export a Sonor Force 3001

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Tam žádná neni... Je tu souvislost s Pearl Export a třeba Renown Maple a zároveň s Amátkama a těma Sonorama 3001... ;)

bubnos
Řečník Sféry
Příspěvky: 595
Registrován: 27 zář 2005 20:19
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubnos »

chcel mat viac prispevkov,tak napisal hocico,len aby pridaval na konto.on chce byt asi prudic,ale na to je tu morf.tak smola bene

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

bubnos: Nojo, tys byl vždycky pomalejší na chápání rozvitých vět, kor v češtině. Jestli chceš, znám dobrého tlumočníka, co by Ti ten význam příspěvku pak vysvětlil i ve Slovenštině, kdybys tomu nerozuměl. Ani není moc drahý.

(A dokonce po Češích chce míň českých korun, než po Slovácích slovenských, takový je to patriot!)

Odpovědět

Zpět na „Sonor“