Force 3001

bubenik.zt
Diskutér Sféry
Příspěvky: 110
Registrován: 02 bře 2008 18:27

Re: Force 3001

Příspěvek od bubenik.zt »

:) :) :) Možná to tak je!? Anebo naopak to je důsledek toho, že ty malý bubny prodávaný se sadou(levnější) mi prostě nehrály....zatímco tom+ kick u levných Sonorů docela hrajou...ale to platí i o Mapex nebo Gretsch. Snare prostě považuju za stěžejní....Myslím, že na nich firmy ušetří, když jdou se sadou, která se má prodávat za dostupný peníz.

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Force 3001

Příspěvek od mates »

No kdyz jdou se sadou, tak jsou adekvani vetsinou k te sade. Cim drazsi sada, tak s ni jde i k ni snare, ktery vetsinou hraje tak dobre jako zbytek soupravy.
Sonor zrovna nema v nabidce najaky snare zvlast za rozumne penize, vzdy se jedna o bubinky z urcite serie bicich sad a nebo pak vetsinou nejaky specialni signovany edice.
Pokud se chces prehrabovat v nakupu levnejsich a dobrych snare, tak spis doporucuji snare od znacek Pearl nebo Mapex. Pokud mas 10tis a vyse tak si vyberes kvalitni i u sonoru.
Ne ze by sonoracky byly spatny, ale jsou i zvukove tedy pro mne lepsi i od jinych znacek. Ja mam rad velmi citlivou reakci na strunik a to se mi vzdy u sonoru dosahovalo spatne.
Mam bubinek SQ2 a vzdy jsem byl z neho rozpacitej. Pomohla mu svete div se kdo by to byl rekl az vymena mechaniky struniku, za ten jejich glide system. Od te doby jsem tak nejak spokojenej.

bubenik.zt
Diskutér Sféry
Příspěvky: 110
Registrován: 02 bře 2008 18:27

Re: Force 3001

Příspěvek od bubenik.zt »

mates píše:No kdyz jdou se sadou, tak jsou adekvani vetsinou k te sade. Cim drazsi sada, tak s ni jde i k ni snare, ktery vetsinou hraje tak dobre jako zbytek soupravy.
Sonor zrovna nema v nabidce najaky snare zvlast za rozumne penize, vzdy se jedna o bubinky z urcite serie bicich sad a nebo pak vetsinou nejaky specialni signovany edice.
Pokud se chces prehrabovat v nakupu levnejsich a dobrych snare, tak spis doporucuji snare od znacek Pearl nebo Mapex. Pokud mas 10tis a vyse tak si vyberes kvalitni i u sonoru.
Ne ze by sonoracky byly spatny, ale jsou i zvukove tedy pro mne lepsi i od jinych znacek. Ja mam rad velmi citlivou reakci na strunik a to se mi vzdy u sonoru dosahovalo spatne.
Mam bubinek SQ2 a vzdy jsem byl z neho rozpacitej. Pomohla mu svete div se kdo by to byl rekl az vymena mechaniky struniku, za ten jejich glide system. Od te doby jsem tak nejak spokojenej.
No myslel jsem to takhle: Pokud si pořídím za levný peníz sadu nižší řady, tak potom třeba sháním kvalitní snare k tomu a když to pak zvukař nazvučí, tak to hraje celkem slušně. Ale neznám nikoho, kdo by si třeba pořídil SQ sonory shell set a mydlil k tomu plecháček z řady 1001. To by jaksi nešlo dohromady....ale zpět k tématu, tady čtu v katalogu Sonor, že 2003 jsou javor-lípa-lípa, 3003 jsou javor-lípa-javor! Podle mě by to tedy mělo hrát stejně...stálo by to za vyzkoušení...

Odpovědět

Zpět na „Sonor“