Prosím poraďte

misak1098
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 08 led 2012 14:43

Re: Prosím poraďte

Příspěvek od misak1098 »

Zbyněk Fiala píše:Rozhodně pokud ty prachy máš, tak bych s tím neváhal. Je to aspon poctivá německá práce :wink: OT: Pokud se nepletu tak na Sonor 3000 ještě furt hraje Žežulka ne?
Marek Žežulka hraje na GRETSCH NEW CLASSIC(asi už dostal rozum a pořídil pořádný bici :mrgreen: ) a je firemním hráčem GRETSCH.A před tím měl Pearl.To jen na doplnění ikdyž to sem nepatří :D

Zbyněk Fiala
Diskutér Sféry
Příspěvky: 187
Registrován: 07 kvě 2009 15:42
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím poraďte

Příspěvek od Zbyněk Fiala »

To misak1098: Podle tebe nejsou sonor 3000 pořádný bicí jo? To si teda dovolím nesouhlasit. Víš prd co je dobrý :twisted: Jak se se tak dívám na tuhle fotku, na kterou jsem náhodou někde narazil tak to budou nejspíš ony.
Přílohy
1.jpg

misak1098
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 08 led 2012 14:43

Re: Prosím poraďte

Příspěvek od misak1098 »

Too Zbyna:nemám nic proti SONORŮM jen sem si rejpnul :P když se podíváš pořádně na blánu na kopáku,tak tam má napsáno PEARL ale nejde to moc dobře vidět :cry: Ale dost mě zase matou ty malý štítky na tomech,vypadaj jak SONOR,nejsou pořádně vidět.Ale barva je úplně stejná,jak ty jeho PEARLY.A taky mi neseděj ty MEINLY odjakživa hraje na ZILDJIANY :cry: hergot nebo žiju celej život v omylu a hraje na SONORY a přední blánu má PEARL??? :shock: to bude asi blbost.Ale hádat se nechci :mrgreen:

Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: Prosím poraďte

Příspěvek od Šupi »

Na fotce jsou Sonory, za to bych dal ruku do ohně :)...

Uživatelský avatar
jakas
Diskutér Sféry
Příspěvky: 192
Registrován: 21 lis 2010 16:11
Bydliště: Kolín

Re: Prosím poraďte

Příspěvek od jakas »

Ano jsou to sonory na 100%.

misak1098
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 08 led 2012 14:43

Re: Prosím poraďte

Příspěvek od misak1098 »

Musím uznat chybu sou to SONORY.PEARLY vypadaj jinak.Koukal sem na cd ARAKAINU a měl jak SONORY tak PEARL.Akorát mi není jasný,proč má přední blánu PEARL??? ale už o tomhle dost nějak se téma prosím poradte zvrhlo uplně někam jinam :shock: ikdyž,jak sem četl,tak rady byly stejně prd platný :roll:

Jorjo
Diskutér Sféry
Příspěvky: 141
Registrován: 16 bře 2009 17:56
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím poraďte

Příspěvek od Jorjo »

na nápis na bláně se vůbec nedívej, tam si může nalepit kdo chce co chce. Podle mušlí to snad poznáš ne ? :wink: Nebo by si koupil amátky s blánou DW ? :D

Luboš Pavlík
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 02 dub 2012 11:14

Re: Prosím poraďte

Příspěvek od Luboš Pavlík »

Některé věci prostě nepochopím :(

Uživatelský avatar
sonor4ever
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 19 srp 2008 10:20

Re: Prosím poraďte

Příspěvek od sonor4ever »

Nemá náhodou niekto kontak na toho predávajúceho z aukra na sonorforce3000 ?!?!? kolega naháňa, ja ich už mám dávnejšie od nova ... :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „Sonor“