Sonor Select Force S Drive Set

Uživatelský avatar
Bubnujte.cz
Pokročilý
Příspěvky: 76
Registrován: 07 úno 2011 17:44
Kontaktovat uživatele:

Re: Sonor Select Force S Drive Set

Příspěvek od Bubnujte.cz »

drummer.of.dreams píše:for Koubas: a jaký bubny konkrétně třeba myslíš z toho bazaru? Jak je dotáhnout z Německa a Anglie za úžasný peníze teda nevím...myslím, že vyjde na stejno jestli si nový Sonory koupím tady nebo v Německu...nebo ne?
Co se týče cen, myslím, že nové bicí vyjdou laciněji u nás, než v Německu.

Uživatelský avatar
Kenny
Pokročilý
Příspěvky: 98
Registrován: 10 lis 2008 21:25
Bydliště: Praha

Re: Sonor Select Force S Drive Set

Příspěvek od Kenny »

drummer.of.dreams píše:no a proč bys menší kopák už nechtěl? to by mě právě zajímalo :)

jinak DW nechci, chci sonory a u vyšších řad taky nemají sety s nízkými tomy co chci
(TT 10"x6,5", TT 12"x7", FT 14"x12", FT 16"x14") nebo aspon si myslím že zvukově by se mi to líbilo (naživo jsem je bohužel neslyšela, ale kdybyste věděli kde je mají např. v Praze tak budu ráda...) ale je pravda že za ty prachy už by mohlo být něco lepšího, i když např. bicí Delite, SQ2 apod. myslím jsou dražší než těch 50 tisíc... a jaké dřevo máte radši javor, buk nebo břízu ?
Hrál jsem na ty bukový a byla to bomba, strašně se mi líbily.. Ale bylo to ovlivněný i dalšíma faktorama, byly skvěle naladěný a bylo to na koncertě, kterej byl dobře nazvučenej.. Ale i tak, samy o sobě se mi moc líbily.. Kopák byl jen 20", ale hrál dobře.. Jinak já vlastnim březový a hraju i na javorový a každý tohle dřevo má něco do sebe.. Hlavně neni bříza jako bříza, javor jako javor atd, ale to určitě víš.. :) Vyzkoušet a vzít, co tě chytne, to je to, o co jde podle mě..

Davefunk
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: 20 pro 2008 14:46

Re: Sonor Select Force S Drive Set

Příspěvek od Davefunk »

A nechceš raději nějakou korunu přidat a koupit si profesionální SONOR Designer????

sonoristaCZ
Nováček
Příspěvky: 18
Registrován: 16 srp 2012 18:16

Promo video SELECT force

Příspěvek od sonoristaCZ »

Zde si dovolíme upozornit na promo video s Pavlem Razimem, ve kterém ukazuje i zmiňované s DRIVE


Odpovědět

Zpět na „Sonor“