Sonor S-class

Odpovědět
maelt
Diskutér Sféry
Příspěvky: 104
Registrován: 25 črc 2011 17:20

Sonor S-class

Příspěvek od maelt »

Jednoduchá otázka :D Sonor s-class, 10 12 13 14 22 bez snaru a HW za 15 000kč... vzít nebo vzít? ne, jakej máte názor na tuhle starší sadu kromě toho, že má rejnočí tomholdery? :D

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Sonor S-class

Příspěvek od Koubas »

vzít, hrálo to dost dobře. jinak jsou ty bubny docela ošklivý a zaprd nestojí pouze tomholder, ale taky nohy kopáku, všechno kovový se mi na tý sadě vzhledově nelíbí, a tam, kde šlo něco novýho vymyslet, to posrali, ale to dřevo to bohatě vynahrazuje, pokud hraješ ty styly, co máš v profilu, tak si myslim, že ti budou vyhovovat, já je měl s emperorama po jazzmanovi a bylo to laděný spíš vejš, ta kombinace břízy a javoru mi přišla taková univerzálně vyvážená. ta sada má určitě i všší cenu, než je 15 litrů. v Německu jsou to docela vyhledávaný starší bubny.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Sonor S-class

Příspěvek od Koubas »

ale právě to, že to nebyla moje srdcová značka, ty bubny byly ošklivý a měly v mým případě jenom 20" kopák, tak jsem nějak i přes ten super zvuk musel často myslet na to, že mě některý ty maličkosti dost serou a prodal jsem je po půl roce. ale 15 tisíc je opravdu super cena, i kdybys to měl za pár měsíců zas prodat, tak určitě se to vyplatí vyzkoušet.

maelt
Diskutér Sféry
Příspěvky: 104
Registrován: 25 črc 2011 17:20

Re: Sonor S-class

Příspěvek od maelt »

Taky se mi ta cena libi a i ty bici, vypadaj tak lehce futuristicky a to se mi libi :)
jeste jedna otazka: Tohle nebo meridian maple? :)

SKAlička
Diskutér Sféry
Příspěvky: 160
Registrován: 11 srp 2010 22:20

Re: Sonor S-class

Příspěvek od SKAlička »

maelt píše:Taky se mi ta cena libi a i ty bici, vypadaj tak lehce futuristicky a to se mi libi :)
jeste jedna otazka: Tohle nebo meridian maple? :)
Tohle.. ten S-class je už jen přeci trochu víc historie než Meridiany Maple na který narazíš na každým rohu ;)a podle i víc zvuku :)

Odpovědět

Zpět na „Sonor“