SONOR FORCE 3005

Mr Hyde
Nováček
Příspěvky: 16
Registrován: 26 pro 2004 16:44
Bydliště: Bratislava

SONOR FORCE 3005

Příspěvek od Mr Hyde »

Ludia, co viete o tejto sade?Je asi dost nova a zevraj je cela z javoru.Super :shock:
Viete ju porovnat s inymi sadami?
Na jednej nemeckej stranke stoji 1190 eur, cize bez HW to bude stat okolo 40000sk,-.Da sa to uz zohnat aj v ČSR :wink:
Je na to uz aj nejaka recenzia?Diky

Sabbath
Pokročilý
Příspěvky: 72
Registrován: 23 zář 2004 13:42
Bydliště: Praha, Chrudim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sabbath »

Sonory 3005 Force jsou vyfocený v aktuálním Muzikusu na straně 89,-. Je to neuvěřitelný, ale stojí včetně HW 34 900,- a mimo něj 28 900,-. Jen pro obraz, jsou tam 3 šlapáky, pět tomů, dva kotle a dva snary.
Takže jestli vlastníš náklaďák, tak si je kup :wink:

jirka

Sonor 3005

Příspěvek od jirka »

Ahoj, chtěl bych jen upřesnit, že foto v Muzikusu je jen ilustrační.
Dodávají se 4 možné sady: Fusion 1 set - 22,10,12,14,14, Fusion 2 set - 20,10,12,14,14, Stage 1 Set - 22,12,13,16,14, Stage 2 Set - 22,10,12,16,14. 14" je vždy tom-tom (zavěšený), 16" floor-tom.

Cena je vždy stejná. Jdou objednat i jednotlivé bubny 18"-24" bass, 8"-16" tom-tom, 14"-18" Floor-tom, 10"-14" snare.

Mates

Sonor 3005

Příspěvek od Mates »

Ja osobne mam Sonor Force 3003 barva Red Maple.
koupil jsem je ve vyprodeji na http://www.sonorista.cz za 20 litru
bez HW. Jsem s nimi max. spokojeny. Na muj vkus sou silne
citlive na pohyb sroubu a dost se rozladuji. Udelal jsem si ladicku
dle vzoru ladicky TAMA a ted je to good, jelikoz si zase najdu svuj ton.
Drevo maji v kombinaci javor a zrejme briza.
Kamos ma 3005 ve full javoru. Tak sme ten sound pri stejnem lazeni porovnavaly. Force 3003 jsou o neco vic ostrejsi a pruraznejsi a trochu vice hlasitejsi. Sada 3005 je diky javoru temnejsi mene hlasita a min pruraznejsi. Ale zas to tak neprehanim jsou to jen velmi male rozdily, ktere bych neresil a kdyz bude zvukar chtit tak vam z toho stejne udela Amatky.
Jeste jeden rozdil: 3003 maji silnejsi korpus nez rada 3005, nevim jestli je to poctem vrstev nebo silou jednotlivych vrstev - zapomel jsem to zpocitat.
V podstate z toho mam pocit ze jde o marketingovy tah, jelikoz i kdyz jde o plnej javor jako maji Sonory od 50 litru vejs, tak ten zvuk nebude stejny. Do bicich za 30 koliku vam zrejme nedaji tak vyberove drevo.

Usire
Pokročilý
Příspěvky: 54
Registrován: 16 kvě 2005 23:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Usire »

ted sem četl rezenzi na 2005 a 3005 v novém Muzikusu a až zas vydělám nějaký ten groš tak pro mě budou velkým lákadlem, sice počítám že v té době už budou asi 3007 či 3009, ale nic se nemá přehánět....od podzimu mám totiž Rockstar Custom EFX (Dark Blue Abalon - Fusion Set) a su s něma velmi spokojený, hlavně s kopákem. No eště vyměnit mechaniku(dvojšlapku a 2 šibenice) a už mně nebude skoro nic scházet....

Bloksic
Diskutér Sféry
Příspěvky: 114
Registrován: 18 kvě 2005 20:02
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bloksic »

Sabbath píše:Sonory 3005 Force jsou vyfocený v aktuálním Muzikusu na straně 89,-. Je to neuvěřitelný, ale stojí včetně HW 34 900,- a mimo něj 28 900,-. Jen pro obraz, jsou tam 3 šlapáky, pět tomů, dva kotle a dva snary.
Takže jestli vlastníš náklaďák, tak si je kup :wink:
Ja neví, že když jsou na obrázku 3 kopáky a pět tomů, tak si hned každý myslí , že to za tu cenu dostane. Maximálně dostaneš 1 Kopák. 3 tomy(nebo 1 kotel) a virbla, to je tak všechno.

Usire
Pokročilý
Příspěvky: 54
Registrován: 16 kvě 2005 23:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Usire »

to Bloksic:
pravdu díš

Usire
Pokročilý
Příspěvky: 54
Registrován: 16 kvě 2005 23:44
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Usire »

když sem ale slyšel ten zvuk, hlavně toho kopáku(na Muzice) tak je to za hubičku

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Blocksic: Tomu se říká reklamní trik...některý lidi na to naletí;) na obrázek je nelíp nacpat co nejvíc věcí co k tomu patří a pak drobounkym písmem připsat - to a to a to a to a to není v ceně zahrnuto, lze přikoupit.;)

Krusty
Diskutér Sféry
Příspěvky: 148
Registrován: 29 čer 2005 20:01
Bydliště: Znojmo,Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krusty »

Trade píše:Blocksic: Tomu se říká reklamní trik...některý lidi na to naletí;) na obrázek je nelíp nacpat co nejvíc věcí co k tomu patří a pak drobounkym písmem připsat - to a to a to a to a to není v ceně zahrnuto, lze přikoupit.;)
Však proč ne...stačí se tady jen podívat kolik lidí tomu uvěří. A když už se na ty bicí tak moc těšíš, neodradí tě ani to, že sada je asi třetinová oproti tvému původnímu očekávání 8)

Bloksic
Diskutér Sféry
Příspěvky: 114
Registrován: 18 kvě 2005 20:02
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bloksic »

Stalo se snad někomu, že by koupil bubny v domění, že mu příjde taková monstrózní souprava a příjde mu absolutní základ, ještě bez HW?

bubnos
Řečník Sféry
Příspěvky: 595
Registrován: 27 zář 2005 20:19
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubnos »

mne sa momentalne stalo, ze som dal zalohu 10.000a akosi mi este nic neprislo, a chlapikovi sa nemozem akosi od stredy dovolat.

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

bubnos píše:mne sa momentalne stalo, ze som dal zalohu 10.000a akosi mi este nic neprislo, a chlapikovi sa nemozem akosi od stredy dovolat.
psycho, to se modli, abys ty prachy nebo bubny ještě viděl. :? jinak bys to měl řešit jinak.

bubnos
Řečník Sféry
Příspěvky: 595
Registrován: 27 zář 2005 20:19
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bubnos »

ja uz som zmiereny. kupim lacnejsie

Bloksic
Diskutér Sféry
Příspěvky: 114
Registrován: 18 kvě 2005 20:02
Bydliště: Frýdek-Místek
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bloksic »

Tak to je přístup, 10 háků v ....... :evil:

Krusty
Diskutér Sféry
Příspěvky: 148
Registrován: 29 čer 2005 20:01
Bydliště: Znojmo,Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krusty »

bubnos píše:mne sa momentalne stalo, ze som dal zalohu 10.000a akosi mi este nic neprislo, a chlapikovi sa nemozem akosi od stredy dovolat.
až moc dobře vím, jak se cítíš...tak moc dobře, až je mi to nepříjemný (taky jsem to zažil)

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

Lidi jsou svině, Bubnosi, podej co nejrychleji trestní oznámení. Takto máš šanci, že ty prachy snad ještě uvidíš.

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

bubnos: Vážně, podej trestní oznámení.

Zpátky k muzice: Ty mé Gretsche stály 24000 bez HW, dneska jsem na ně zas po dlouhé době hrál a z toho zvuku kopáku jsem se málem - dámy prominou - pos... :)

A taky ve zkušebně začala padat ta plata od vajec ze stropu... :lol:

Krusty
Diskutér Sféry
Příspěvky: 148
Registrován: 29 čer 2005 20:01
Bydliště: Znojmo,Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krusty »

Boosty píše: psycho, to se modli, abys ty prachy nebo bubny ještě viděl. :? jinak bys to měl řešit jinak.
Od khoh jsi to kupoval?...upřímně řečeno, pokud nemáš v ruce smouvu, že mu pošleš tolik a tolik peněz a on tobě pošle to a to, jsi ztracen...

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Nad 5 000 ,- je to trestný čin, nevím jak na slovensku, ale v Čechách se to tak klasifikuje. A jestli máš na toho člověka aspon nějakej kontakt, tak je dost reálná šance, že ti to bude muset vrátit.

Krusty
Diskutér Sféry
Příspěvky: 148
Registrován: 29 čer 2005 20:01
Bydliště: Znojmo,Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krusty »

pokud na to máš, můžeš mu rozbít hubu, vymasakrovat rodinu atd. ale bez důkazu, žes mu to platil, resp.že tě okradl, s tím policie nic neudělá

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

Krusty píše:pokud na to máš, můžeš mu rozbít hubu, vymasakrovat rodinu atd. ale bez důkazu, žes mu to platil, resp.že tě okradl, s tím policie nic neudělá
Aj bych silně pochyboval, že uďělaji něco i s důkazama. Jsou zdechlý jak sviňa, řeknou, že se to vyšetřuje a ve skutečnosti si jen válí prdel v kanceláři. Chce to jednat tvrdě.

Krusty
Diskutér Sféry
Příspěvky: 148
Registrován: 29 čer 2005 20:01
Bydliště: Znojmo,Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krusty »

taky jsem si to o nich myslel, ale je to 2 týdny, co kámoš v 10 hodin večer zjistil, že mu šlohli pincka. Zavolal poldy a oni vydlásili celookresní pátrací akci a v 1 hodinu ráno ho našli asi 15 hm od místa krádeže i se zlodějem...to vše kvůli 2500,- ! Ten zloděj už toho měl ale víc a byl na podmínce, takže ten blbej pincek ho bude stát asi hodně :D

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trade »

Já si taky myslim, co se týče státních, tak ty něco dělají...městský dělají akorát problémy. A nic tě to nestojí. Zvlášť když ví kde bydlí, tak neni problém si tam prostě zajít.

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

Krusty píše:taky jsem si to o nich myslel, ale je to 2 týdny, co kámoš v 10 hodin večer zjistil, že mu šlohli pincka. Zavolal poldy a oni vydlásili celookresní pátrací akci a v 1 hodinu ráno ho našli asi 15 hm od místa krádeže i se zlodějem...to vše kvůli 2500,- ! Ten zloděj už toho měl ale víc a byl na podmínce, takže ten blbej pincek ho bude stát asi hodně :D
tohle jo, to chápu, je to pro ně zábavnější činost a mnohem snažší, ale jak se jedná o peníze, tak se okolnosti trochu mění. Třeba ten týpek ty peníze už nemá. :? ...Ale myslím, že jsme trochu odbočili od tématu...

Odpovědět

Zpět na „Sonor“