SONOR FORCE 3005

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

Gagarin: me taky kopak prisel trosku mrtvej, a tomy mi taky necim zrovna nesedly, ale je to asii mikrakama, protoze kdyz sem slysel nahravku delite tomu snimanou stejne, a pak to cely pres overhead, tak az v druhym pripade se tomy krasne rozehraly..

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

kopak velmi dobry,snare z nahravky pusobi dost nevyrazne a tomy hrajou

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woody »

já jsem ubytovanej v garáži ještě u jednoho kamaráda a ten má bicí 3005/2005takže kopák porovnávat nemůžu ale tu desítku má laděnou dost nízko

Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Příspěvek od Adrub »

Tak jsem se konečně zberchal po sobotní opici a můžu taky něco napsat :mrgreen:

Ty rezonačky nejsou vůbec tlusté, když to srovnám s těma co se dávají v základu se Sonorama, tak jsou poloviční a buben s nima hraje o poznání lépe.

Ten bubínek působí z té nahrávky opravdu nevýrazně, ale ve skutečnosti je výraznej až až, jedná se o bronzový Cadeson 14x4.

Jinak Delity zvučené kažtý tom zvlášť zněly opravdu nedobře ( hlavně 10 ), ale bylo to možná taky tim, že Mates je má lezená daleko vejš než já. Odpoledne sem hodim nějaký fotky jak jsme to dělali.

Uživatelský avatar
M@TriXx
Pokročilý
Příspěvky: 60
Registrován: 27 led 2009 17:51
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: SONOR FORCE 3005

Příspěvek od M@TriXx »

Vlastním tyhle javorový škopky ve studio setu a jsem maximálně spokojenej, podle mě při správném osazení blan dostanenete zvuk ketrý chcete.... a za ty prachy dle mě nemaj moc konkurenci...... i když nevim jak jsou na tom ninější 3007....

filipmusa
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 12 srp 2009 11:47

Re: SONOR FORCE 3005

Příspěvek od filipmusa »

Ahoj, mám tuhle sadu. Koupil jsem jí z druhé ruky - měla na sobě pinstripky a s těma to moc nehrálo, tak jsem na to dal pískovaný emperorky - o trochu lepší, ale pořád to bylo takový hluchý, tak jsem s tim šel za Frantou Honigem, kterej mi na to dal pískovaný ambassadorky i mi to naladil a pořád se mi to zdá hrozně blbý - bez attacku. Nemáte někdo zkušenost, s čim by to mohlo aspoň trochu začít hrát? (Hraju hlavně Soul, Funk a R&B) . Kopák je třeba luxusní - dal jsem na něj Gmadku a naprostá spokojenost a bubínek mam Delite, taže jediný co mě trápí jsou tomy...

Uživatelský avatar
Šupi
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 377
Registrován: 28 úno 2009 15:25
Bydliště: Benešov u Prahy

Re: SONOR FORCE 3005

Příspěvek od Šupi »

Zkus EC2 od Evansu ;). Mám je na 3007 a nemůžu si je vynachválit..

SKAlička
Diskutér Sféry
Příspěvky: 160
Registrován: 11 srp 2010 22:20

Re: SONOR FORCE 3005

Příspěvek od SKAlička »

filipmusa píše:Ahoj, mám tuhle sadu. Koupil jsem jí z druhé ruky - měla na sobě pinstripky a s těma to moc nehrálo, tak jsem na to dal pískovaný emperorky - o trochu lepší, ale pořád to bylo takový hluchý, tak jsem s tim šel za Frantou Honigem, kterej mi na to dal pískovaný ambassadorky i mi to naladil a pořád se mi to zdá hrozně blbý - bez attacku. Nemáte někdo zkušenost, s čim by to mohlo aspoň trochu začít hrát? (Hraju hlavně Soul, Funk a R&B) . Kopák je třeba luxusní - dal jsem na něj Gmadku a naprostá spokojenost a bubínek mam Delite, taže jediný co mě trápí jsou tomy...
Clear emperor

Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Re: SONOR FORCE 3005

Příspěvek od Adrub »

Já mám na nich už spoustu let pískované emperorky a hraje to jak víno. I s G2 nebo čirýma emeperorkama to bude hrát super :wink:

Sheafraidh
Řečník Sféry
Příspěvky: 789
Registrován: 17 bře 2005 18:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: SONOR FORCE 3005

Příspěvek od Sheafraidh »

Mam na nich klasiku (na tomech cire emperorky a na kopaku cirou PWS3) a funguje to bez problemu...
I kdyz je pravda, ze to mam jen na zkouseni s kapelou do zkusebny a pripadne pujcovani na koncerty - tim myslim, ze jsem na to hral vzdycky jen ve zkusebne...

Odpovědět

Zpět na „Sonor“