Bicí SONOR 3007

Odpovědět
DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

Jestli se na delite davaj primo blany Sonor od rema, tak by mely bejt snad o neco kvalitnejsi nez bezny rema, podle toho co tu kdysi psal mates.. Na Force se davaj UT (UX a buhvi jak jeste) s malym napisem remo, aby se nereklo. Na tomech se to da, na bubinku vubec, ale na mym 2005 kopaku je to podle me hodne pouzitelny, chvili sem tam mel emada, ale mam radsi tu prevozku....sem zvedavej jak to bude hrat s PS3.

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

Aha, mates byl rychlejsi :D

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

2 mates: aha, tak už rozumiem.. Btw, pri objednávaní SQ si môžeš 'naporoučet' oblanenie aké chceš (od nich), takže tam žiadne 'pravidlá' niesú..
Nuž ,fakt je, že nejaká UT blana sa mi váľa doma po tom, ako bola pre 'neschopnosť' vylúčená z hry. . Takže chápem, že to s tým shitom mohlo hrať z prdele..

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

To drmr : zas uplne vsude nemuzes, 8" je blanove u SQ2 omezena pouze na ambasador clear/pisek, proste nechapu ale nemuzes ani u SQ2 obednat primo se setem treba 8" Emperor pisek, ackoliv zvlast se koupit da. To jen aby si byl priste chytrejsi :)

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

mates píše:To drmr : zas uplne vsude nemuzes, 8" je blanove u SQ2 omezena pouze na ambasador clear/pisek, proste nechapu ale nemuzes ani u SQ2 obednat primo se setem treba 8" Emperor pisek, ackoliv zvlast se koupit da. To jen aby si byl priste chytrejsi :)
.. :D .. matýsku matýsku.. garantujem Ti, že by Ti Jiříček od Franty ten neobjednateľný Emper. coated "mimo plánu" veľmi rád na 8" tom natiahol, ak by si si tie bubny kúpil.. :D Ty chytráku!! :D :D :D

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »

:D :D :D

K tématu ... předminulej rok jsem na HUVELu slyšel Force 3005, kopák měl nataženou PWS 3, hrál pěkně, líbil se mi.

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

DUMP píše:Jestli se na delite davaj primo blany Sonor od rema, tak by mely bejt snad o neco kvalitnejsi nez bezny rema, podle toho co tu kdysi psal mates..
Co to je za blbost???
Prostě na to natáhnou klasickej ambassador, nebo jinej typ, jen má na sobě natisknutý SONOR made by REMO

Tak jako u dalších několika známých firem!!!

Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Příspěvek od Adrub »

mates píše:To Mysa, az nekdy budes v CB, zajdi k Adrubovi do zkusebny ma Sonor 3005 a ten jeho kopak te rozplacne o zed jaky je to delo, tedy alespon jemu hraje jako krava. na tomech ma emperor clear natazeny jak teplaky a vybornej hutnej zvuk, ktery te asi nepresvedci jeliko si priznovcen vysokeho lazeni ale bez tak mu hrajou zazracne na to jak to ma povoleny.
Já to míval dřív víc utažené, vejš laděné, ale je jasný, že se to časem rozladilo, povolilo. Je pravda, že už se tam sem tam ukážou varhánky, ale nemam důvod to dotahovat, přelaďovat, líbí se mi to jak to hraje a navíc od té doby co to mam tak povolené tak jsem si zlepšil o dost prstovky. Kopák je dělo, k tomu se nedá co říct, to se musí slyšet. Kvalitní zvuk mých 3005 potvrdil i Jan a byl snad z toho i trochu překvapený.

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

Polymorph píše: Co to je za blbost???
Prostě na to natáhnou klasickej ambassador, nebo jinej typ, jen má na sobě natisknutý SONOR made by REMO

Tak jako u dalších několika známých firem!!!
Neni to blbost, sam jsem mel moznost kvalitu srovnat, dalo by se rici ze od sonoru jsou ty blany lepsi. To co koupis v obchode neni zarukou ze kupujes I.jakost. Kdezto remo si podle mne nedovoli dodat firme neco spatne aby ztratila tak velky odbyt. Sam vis ze co se distribuje do CR neni valnych kvalit a staci koupit blanu v nemecku nebo v rakousku a je to hned o necem jinym. Nejde o to ze je vyrobena jinak ale je od sonoru je to zaruka ze se ti do ruky dostane prebrany kus I.kvality. Kdezto normal v obchode nemas jistotu niceho ze obchodnik nakoupil II.jakost a streli ti ji za prvni.

A hlavne ty mas na svych DW rema ktery uz vubec ani nejdou normalne koupit.
Naposledy upravil(a) mates dne 03 srp 2007 11:15, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

drmr píše: .. :D .. matýsku matýsku.. garantujem Ti, že by Ti Jiříček od Franty ten neobjednateľný Emper. coated "mimo plánu" veľmi rád na 8" tom natiahol, ak by si si tie bubny kúpil.. :D Ty chytráku!! :D :D :D
O to tady neslo, jiricek ti na tahne na jakoukoliv soupravu co budes chtit, klidne i kondom pokud si zaplatis.
Slo mi primo o obednavky od Sonoru a ne jak se to upravi u distributora.

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

Dobře dobře, nevztekej se! :D
Pre mňa je zas podstatné, s ako oblaneným nástrojom odchádzam domov. A to, či mi ten kondóm natiahnu vo fabrike, alebo u dealera mám na háku.. :) love&peace!

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

Tak posílám slíbené mp3 lepší kvality těch Stage Custom(jestli se to dá vůbec něco takového říci :shock: )

Sejmuto značně naturálním způsobem.
Všude převozky - malý buben je Cadeson, ne Yamaha.
Přílohy
SCAN-VBR.mp3
SCAN
(4.58 MiB) Staženo 377 x

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

Nezni to spatne, bubinek se mi libi, kopak postrada basy.
Tomy pekny, ale tohle ladeni uz je i na mne moc. Zajimalo by mne jak by znely ty bubny taky kropet povolenejsi. Takhle nevim zda zni buben nebo presponovana blana, o hutnosti bicich pak nemuze byt rec.

Celkovy dojem = pekny :)

Gagarin
Řečník Sféry
Příspěvky: 670
Registrován: 16 zář 2005 17:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gagarin »

Když napíšu pořadí od nejlepšího, jak se mi líbí jednotlivé bubny, tak by to asi bylo 12", 10", snare, 14", bd.
Jinak mi to vůbec nepříjde přetáhlé, poslechni si Mates bubny Billyho Cobhama... a hraje mu to furt... Pro mě je to přetáhlé ve chvíli, kdy se začne s dalším utahováním buben dusit a zvuk se ztrácí v přeznění, tady to ještě furt hraje čistě. Ale mezi kotly jsou tak velké intervaly (aspoň se mi to teda zdá), že právě 14" už pomalu nestíhá, jak je nízko.
Jediné, co se mi ale vyloženě nelíbí, je kopák. Zastřený mlask a nic víc, nemám rád, když buben takhle hraje.

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

Aby tu bola aj konkurenčná ukážka bubnov podobnej triedy, dovolím si poskytnúť link.. je to štúdiová, neupravovaná (rovné korekcie, ale luxusné mikrofóny), nemixovaná a nemastrovaná nahrávka.
Bubny SONOR Force 3005- 18"BD, 10TT, 14FT, 10x5 snare drum.
Blany na tomoch Evans G2 coated ( dosť jeté), snare Sonor heavy clear, kopák Sonor Pwrstr (prevozka)...
Naposledy upravil(a) drmr dne 04 srp 2007 13:17, celkem upraveno 1 x.

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

mates:Tady jsem se s laděním docela krotil - pro mě je tohle takový střed. 10" se mi moc nelíbí - má kapku jiný charakter a neúměrně kratší dozvuk. Z kopáku je to asi to maximální, co jde z něj při těchto blanách dostat - je to fakt papír.
Ještě tady mám malý buben-ladění třináctky a celkové rozsypané provedení prosím nekomentovat - o všem vím :mrgreen: BóĎa chtěl nějakou ukázku snare SCAN, tak jsem mu to jen tak poslal...

Emile: Malý malý buben bomba, kopák se mi líbí, tomy mi tady na sluchátkách moc nehrajou - jsou blbě slyšet. Jinak supr muzika.
Přílohy
Bó´Da1.MP3
grc
(1.23 MiB) Staženo 491 x

phil
Nováček
Příspěvky: 30
Registrován: 18 úno 2005 00:53
Bydliště: lysá nad labem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od phil »

To drmr: pěkné, ten bubínek je vážně moc pěkný. Normálně bych řekl, že je¨to nahrávaný aspoň na 20"kopák, holt když se to umí pořádně naladit a je to v rukách, tak je to paráda.

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

To Mysa, problem v nahravkach u tebe vidim zda mam obdivovat hrackou dovednost nebo zvuk bubnu. V tvych nahravkach bohuzel nestiham oboje :) - pekne hrajes. Ale tohle lazeni uz je mi prijemnejsi, i kdyz jeste bych krapanek povolil.
Kazdopadne Jezkarna se ma na co tesit.

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

phil píše:To drmr: pěkné, ten bubínek je vážně moc pěkný. Normálně bych řekl, že je¨to nahrávaný aspoň na 20"kopák, holt když se to umí pořádně naladit a je to v rukách, tak je to paráda.
Dík.. :) Fór je ten, že som sa s tým kopákom vôbec nepiplal, akurát som z neho vybral tlmenie. Sám som na to čumel aké to malo spodky. Keď sme si to pustili v aute (a nemám tam zlé bedne, ale ani Infinity :) ), tak to nestíhalo.. :D
Snare je za tie prachy neodolateľná voľba a v priamom porovnaní s Pearl Omar Hakim 13x5 má väčšie basy.. Čomu tiež nerozumiem..

Pajas
Řečník Sféry
Příspěvky: 592
Registrován: 10 kvě 2007 19:47
Bydliště: Choceň
Kontaktovat uživatele:

Sonor Force 3007

Příspěvek od Pajas »

Ahoj klucí,tejden jsem tu nebyl,hezká debata a protože jsem taky sonorista
a vlastním Force 2007,přidám svou trošku do mlýna.Rozdíl mezi 2005 a 2007
je velkej,jak už tu bylo napsáno.Sedmičky jsou tak nějak dospělejší a to jak
vizuelně,tak zvukově a vylepšenej je i HW řady 200,což se na ofic.stránkách
ani nepíše.Co se týče oblanění,na kopáku mám převozku,na tomy jsem pořídil Remo Emperor clear,protože jsem se nechtěl vracet k Pinstripkám,který jsem měl na 2005kách.Ten rozdíl tím pádem vynikne ještě víc.Na virblu mám taky ještě převozku,ale není to ono,na rozdíl od kopáku ji
budu muset co nejdřív vyměnit.Jinak si taky myslím,že stojí za to při koupi
nového nástroje zkusit víc značek na jednom place a pak se rozhodnout.
Na Huvel bych nespolíhal,protože je tam velkej rachot a polovina prodejců
člověku ani neumožní,aby si bubny oťukal,o ladění ani nemluvím.

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

Tys mel 2005 a koupil si misto nich 2007 ?? To byl asi docela nevyhodnej skok, nebylo lepsi cekat a setrit na neco vyssiho ??

Pajas
Řečník Sféry
Příspěvky: 592
Registrován: 10 kvě 2007 19:47
Bydliště: Choceň
Kontaktovat uživatele:

Sonor Force 3007

Příspěvek od Pajas »

Možná se ti to může zdát divný,ale prodal jsem ty 2005 poměrně výhodně na to,že už je na trhu řada 2007.Kdybych čekal a šetřil,ten cenovej propad
by byl mnohem větší.Teď mám čas na to šetření :D

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

drmr píše:Aby tu bola aj konkurenčná ukážka bubnov podobnej triedy, dovolím si poskytnúť link.. je to štúdiová, neupravovaná (rovné korekcie, ale luxusné mikrofóny), nemixovaná a nemastrovaná nahrávka.
Bubny SONOR Force 3005- 18"BD, 10TT, 14FT, 10x5 snare drum.
Blany na tomoch Evans G2 coated ( dosť jeté), snare Sonor heavy clear, kopák Sonor Pwrstr (prevozka)...
Hej to je pěkný, tak 2+ bych ti dal :mrgreen:
Ne ne, je to krásný, zvukově jsou ty 3005 fakt maskroidní, i na živo, když jsem je slyšel v brně.. profesionál žasne, laik se divý ;-)

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

2morf: už som sa bál, že ten môj príspevok ostane bez Tvojho povšimnutia a komentára! :D Tak už som v kľude.. :) Na to, že to je jam "z prvej", to je slušná známka..
2Pajas: som rád, že ten "skok" oproti 2005 potvrdil aj niekto iný, akože "nezávislý".. Keď som to tvrdil pred časom ja, nemalo to (z pochopiteľných dôvodov) pravdepodobne tú "váhu".. :D

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

drmr píše:2morf: už som sa bál, že ten môj príspevok ostane bez Tvojho povšimnutia a komentára! :D Tak už som v kľude.. :) Na to, že to je jam "z prvej", to je slušná známka..
2Pajas: som rád, že ten "skok" oproti 2005 potvrdil aj niekto iný, akože "nezávislý".. Keď som to tvrdil pred časom ja, nemalo to (z pochopiteľných dôvodov) pravdepodobne tú "váhu".. :D
Jaj, kdybych to k*kot věděl, že na mě čekáš, tak sem se na to vybod, :wink: ale i tak jsem vydržel dlouho :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „Sonor“