SONOR 505

HeFeLe
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: 16 led 2007 23:15
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od HeFeLe »

Kulda píše:Sonorista ma ted vyprodej skladovejch zasob..bohuzel 505 tam k mani nejsou..ale sou tam k mani 1005 za cenu vic jak vypecenou a to za 14 900 voci..a musim rict, ze 505 a 1005 sou od sebe docela daleko..
viz.: http://www.sonorista.cz/html/akce.htm
za ty prachy je to víc než dobrý budu o tom přemyšlet ale zase na druhou stranu jsem mel v plánu aby mi to všechno na začátek vyšlo tak do 20 000. počítal jsem za bubny tak do 12000 nějaky plechy tak do 6000 + ještě nějaká šibenice + samozřejmě stolička. tak nevim mno budu se snažit pořešit něco z druhé ruky. a nebo více štřit :mrgreen:

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woody »

fakju píše: No právě! :twisted: Je z něho krásnej efekťáček, když se vyšpónuje. Lidi stejně prd poznaj. ;)
nojo jenže když nemam prachy tak se musim uskromnit jenom na tenhle...jakej ty máš bubínek?

fankju
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1792
Registrován: 21 dub 2005 20:19

Příspěvek od fankju »

503 plech a 3003 dřevo (za rovný 2000,- :D). Ale jde spíš o to, kdo a JAK hraje, až potom je nástroj. Až budu hrát z půlky tak jako Mates, můžu možná začít uvažovat o jiným nástroji. ;)

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »

fakju píše:503 plech a 3003 dřevo (za rovný 2000,- :D). Ale jde spíš o to, kdo a JAK hraje, až potom je nástroj. Až budu hrát z půlky tak jako Mates, můžu možná začít uvažovat o jiným nástroji. ;)
Nebo když narazíš na nějakou hodně dobrou nabídku ... :wink: :D

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woody »

fakju píše:503 plech a 3003 dřevo (za rovný 2000,- :D). Ale jde spíš o to, kdo a JAK hraje, až potom je nástroj. Až budu hrát z půlky tak jako Mates, můžu možná začít uvažovat o jiným nástroji. ;)
jojo...já asi zůstanu pořád takhle...tak do 18-ti a potom přejdu vo nějakou tu řadu vejš...ale mates na bicí hraje 15 let :wink: třeba za 15 let budeš hrát jako mates :mrgreen: a já třeba taky :mrgreen:

Master
Řečník Sféry
Příspěvky: 729
Registrován: 17 říj 2005 13:20
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Master »

mates má nějaky bubny?

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woody »

nějak nechápu tvou otázku :oops:

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »

Woody píše:nějak nechápu tvou otázku :oops:
Asi další Masterova narážka na Sonor :)

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

Master mne nema RAD !!! Mastera sere ze on porad cvici a ja ne a mam rychlejsi dvojky nez ON :mrgreen: . A hraji na Sonory a ne na jeho signovanou radu Masters. Proste je toho na nej moc a tezce to nese. :mrgreen:

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

Kua no kua ja delam masterovi reklamu vlastne .. kua vymente si se mnou nekdo stitky :))

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

Mozna by jsme mohli masterovi vyhovet vymenou stitku ale nevim co by ho zabilo vic kdybych si dal na Delite tvuj stitek Masters a nebo ty by jsi si dal na Pearly stitek Delite. :mrgreen:

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

No v kazdym pripade kdyby nekdo u delitu prohodil musle s mmx a stitek tak nikdo nic nepozna :)

DoktorJazz
Řečník Sféry
Příspěvky: 845
Registrován: 07 lis 2006 22:32
Bydliště: Krnov,Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DoktorJazz »

Psyker píše:No v kazdym pripade kdyby nekdo u delitu prohodil musle s mmx a stitek tak nikdo nic nepozna :)
a jeste si rika , jak ty delitky ma nadherne nalazene ze to konecne nezni jako sonory :twisted:

HeFeLe
Nováček
Příspěvky: 36
Registrován: 16 led 2007 23:15
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

nový bicí

Příspěvek od HeFeLe »

Tak pánové, konečně jsem se dočkal, sice to trvalo o něco déle než jsem plánoval ale už mám konečně doma svoje vlastní bicí. Pro začátek jsem se rozhodl pro Sonor Force 507 a činely Meinl MCS. jelikoz jsem začátečník tak se mi ten zvuk zda celkem v pohodě. každopádně jsem spokojenej a o to jde ne??? :D :D

Lišák
Pokročilý
Příspěvky: 67
Registrován: 28 bře 2006 11:34
Bydliště: Čerčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Sonor, Force 505

Příspěvek od Lišák »

Sonor je značka.A i když koupíš nejzákladnější řadu,ten nápis na přední bláně značí,že neusedáš za kýbl hnoje. 8) Našetři na dobrý blány a máš vystaráno! Ať ti to troubí!

Fugas
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: 16 dub 2008 12:59
Bydliště: Třebíč/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Sonor, Force 505

Příspěvek od Fugas »

HeFeLe píše:Zdravim vas pánové, chtěl jsem se Vás zeptat na váš názor. Chci začít hrát na bicí a mam vybranou sadu Sonor, Force 505. Vím že na začátek mi doporučíte Amatky, ale jelikož se mi do amatek moc nechce tak se chci zeptat jestli je tahle sada dobrá pro začátečníka. a ještě jsem se chtěl zeptat jestli je lepsí kupovat činely zvlašť nebo celou činelovou sadu???? Díky moc za odpověď. :)
Ahoj. Já osobně jsem začínal na bicí před cca 5-ti lety. Překecal jsem rodiče, aby mi koupily škopky, tak mám SONORy 503 (starší model 505-ek). Za celou dobu, co na ně hraju, s nima nemám jedinej problém. Samozřejmě zvuk není jak 3007 ale zase ani jako Amatky. Dost to záleží, jaký tam dáš blány. A činely k tomu jsem koupil celou sadu, protože když to kupuješ jeden po druhým, tak tě to vyjde dráž a pro začátek si myslím, že se sadou jsem byl spokojenej. Hrál jsem doposud na Meinl MCS a zahrál jsem s tím...

kubaa
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 30 črc 2008 22:35

sonor force 505

Příspěvek od kubaa »

cau,mam takovej dotaz,kamarad chce zacit hrat na bici,a vubec nevi jake si ma koupit,ja mu poradil sonor force 505 ,co si myslite o teto souprave?

PhilipP
Diskutér Sféry
Příspěvky: 186
Registrován: 13 říj 2007 18:23
Bydliště: Český Dub
Kontaktovat uživatele:

Re: sonor force 505

Příspěvek od PhilipP »

To už se tady snad taky párkrát řešilo...

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: sonor force 505

Příspěvek od mates »

do zacatku dobry. zakladni set - proste tak nejako no proste zvukove low end trida srovnatelna se vsim ve stejne kategorii.

Ale uz ten nazev sam o sobe hraje lepe :)

martin.bystrice
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 231
Registrován: 11 bře 2008 00:23
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat uživatele:

Re: sonor force 505

Příspěvek od martin.bystrice »

Nebo mu poraď jestli má přístup k netu sféru. Je to tu toho mraky.

kohy
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 277
Registrován: 28 čer 2008 19:25
Kontaktovat uživatele:

Re: sonor force 505

Příspěvek od kohy »

Sonory jsou dobrý bicí. Mám je taky, a jsem s něma spokojenej

kohy
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 277
Registrován: 28 čer 2008 19:25
Kontaktovat uživatele:

Re: sonor force 505

Příspěvek od kohy »

Když už tu je téma o těchle bicích, tak se mi nechce zakladat nové. Chci se zeptat, zda někdo neví, z jakého dřeva jsou tyto bicí, a ty by mě zajímalo, jaké řady je hardware dodávaný k těmto bicím. Děkuji

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: sonor force 505

Příspěvek od Koubas »

zdá se mi, že se tady poslední dobou až moc objevujou dotazy typu "jak hraje můj činel" a "co to mám za bicí." lidi, když už nevíte, co kupujete, nebuďte aspoň líný si to najít, často je to na stránkách výrobců, nebo dovozců, kde stačí za vaší značku napsat jeno .com

MACEK
Řečník Sféry
Příspěvky: 690
Registrován: 25 led 2008 00:20
Bydliště: NAŠIMĚŘICE
Kontaktovat uživatele:

Re: sonor force 505

Příspěvek od MACEK »

kohy píše:Když už tu je téma o těchle bicích, tak se mi nechce zakladat nové. Chci se zeptat, zda někdo neví, z jakého dřeva jsou tyto bicí, a ty by mě zajímalo, jaké řady je hardware dodávaný k těmto bicím. Děkuji


na kytary.cz v sekci bicí? nebo drumcenter.cz ? u těhle bicích je mraky informací....a nejen na těhle strankách :D tak trochu hledej! :wink: :D

kohy
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 277
Registrován: 28 čer 2008 19:25
Kontaktovat uživatele:

Re: sonor force 505

Příspěvek od kohy »

A sonor 507 je to samy jako 505 ??

Odpovědět

Zpět na „Sonor“