Sonor Designer

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Sonor Designer

Příspěvek od Koubas »

tak někdo je hned koupil, byly za 1200 euro.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Sonor Designer

Příspěvek od Koubas »

ještě jim zbyla druhá půlka původního monstra, tak kdyby někdo zatoužil po Designerech za 40 litrů, tak zde: http://www.ebay.de/itm/Sonor-Designer-S ... 48440436be

Zbyněk Fiala
Diskutér Sféry
Příspěvky: 187
Registrován: 07 kvě 2009 15:42
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Sonor Designer

Příspěvek od Zbyněk Fiala »

Jen jestli bych mohl přispět svoji troškou do mlýna, co se týká těhto bicích, tak si myslím, že nemáte tak docela pravdu, v tom, že to moc nehraje. Kdyby se sundal ten přebytečnej hardware, kterej drží přechody jak je tam ta posuvná tyčka, prostě celý po se to trochu odlehčilo a přechody se daly do vzduchu nad kopák, tak by to hrálo o poznání líp, přece jen ten hardware to dost tlumí. Měl jsem možnost si na ně zahrát v takovýmle složení a je to fakt peklo, ten kopák duněl jak sviňa. Taky komu by se s tak těžkým kopákem chtělo tahat :mrgreen:

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Sonor Designer

Příspěvek od Sam Jr. »


premik
Diskutér Sféry
Příspěvky: 163
Registrován: 02 lis 2005 20:26

Re: Sonor Designer

Příspěvek od premik »

co se týče Sonor Designer jsou to nejlepší bubny jaký jsem kdy měl,alespoň tedy pro moje uši a to jsem těch souprav vystřídal cca 25,jo a pak mají ještě jednu výhodu,mám 105 kilo a jednou jsem doma ve zkušebně ožralej zakopl o stojan na činel a pozadu jsem si do těch bicích lehnul,na bubnech ani ťuk zato moje záda mají deseticentimetrovou jizvu na památku

Odpovědět

Zpět na „Sonor“