Mapex Orion

Odpovědět
myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

plne tady tohle vsechno chapu.muj 18*14saturn s remočína hraje taky dost dobre a vubec cela ta souprava se mi tuze libi...tesim se,az si casem zkusim zaexperimentovat s blanama na vb-sem zvedav,co vsechno s tim pujde delat :mrgreen:

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomcorn »

Já měl jak Collectory tak Oriony a osobně mi přišly Oriony hutnější a s plnějším tónem. Teď mi přiletěj Tricky (celohliník) a pak dám vědět 8).

P.S.: A čínou bych neargumentoval, DW (dle jejich zdrojů) taky montuje padesátiletá tlustá mexikánka u pásu..... :D

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

No radsi to mit smontovany vod tlusty baby nez vod tohohle: http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/v ... 8tjb5.html

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

drmr píše:..tak, ako vravíš..btw, tie akustické veci na myspace s Hermitom, sú točené na tento 'hiphopový' set..na to, že to je buben za '5.50' to hrá fuckt luxusne.. (podľa mojich kritérií - samozrejme :) )..asi to už Frantovi nevrátim... hehe..
Tu sadu jsi měl i v brně, když jsme se potkali, ne? A musím říct, na to že tam byl mizernej zvuk, tak to opravdu hrálo luxusně... až k nevíře...

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

Polymorph píše: Tu sadu jsi měl i v brně, když jsme se potkali, ne? A musím říct, na to že tam byl mizernej zvuk, tak to opravdu hrálo luxusně... až k nevíře...
Mno a DW dnes hráli ve velkým sále na výstavišti, já vám to povím jednoduše, hraje to jako prase, na ladění čas moc nebyl, takže jak to přijel, lehce jsem pokroutil šroubama, každýmu bubnu jsem dal tak 3 minuty, a hleďme ono to tam bylo a na aparát to hrálo ještě hrůzostrašněji... říkejte si co chcete, ale já jsem se zamiloval :oops:

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomcorn »

DUMP píše:No radsi to mit smontovany vod tlusty baby nez vod tohohle: http://www.novinky.cz/zahranicni/svet/v ... 8tjb5.html
Nějak mi uniká spojitost mezi tím odkazem (továrna na cihly) a fabrikou Mapexu. Doporučoval bych dělat závěry na základě osobní zkušenosti a ne díky předsudkům. :? Pokud z výše uvedenými nástroji vlastní zkušenost nemáš, pak asi z tebe nic lepšího nevypadne........

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

Polymorph píše: Mno a DW dnes hráli ve velkým sále na výstavišti, já vám to povím jednoduše, hraje to jako prase, na ladění čas moc nebyl, takže jak to přijel, lehce jsem pokroutil šroubama, každýmu bubnu jsem dal tak 3 minuty, a hleďme ono to tam bylo a na aparát to hrálo ještě hrůzostrašněji... říkejte si co chcete, ale já jsem se zamiloval :oops:
morfe,tak uz si doprkvančic hod fotky do profilu.docela me to zajima-esli mas javor nebo brizu,jaka je povrchovka,rozmery a hlavne ZVUKOVA UKAZKA... :mrgreen:

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

He he, si myslíš že bych byl blázen a kupoval si břízový bubny????
Dočkáte se... už brzo ;-) 8)

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

tomcorn píše: Nějak mi uniká spojitost mezi tím odkazem (továrna na cihly) a fabrikou Mapexu. Doporučoval bych dělat závěry na základě osobní zkušenosti a ne díky předsudkům. :? Pokud z výše uvedenými nástroji vlastní zkušenost nemáš, pak asi z tebe nic lepšího nevypadne........
Bal sem se ze to takhle nekdo pochopi, myslel sem to spis tak ze srandy, zrovna sem na to koukal na seznamu a dost me to sokovalo. Samozrejme je mi jasny ze je dneska skoro vsechno z Ciny a pod. a vetsinou to nicemu na kvalite neubira a rozhodne bych soudil bubny podle zkusenosti a ne podle toho, kdo to montoval :))

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

mapex orion

Příspěvek od drmr »

Naspäť k Orionom.. !!!!!!!!!!!
Práve som dopozeral workshop Claus Hessler-a na tému Moeler Technik ( viac info o pánovi na http://www.claushessler.de ), a tento chlapík na ne hrá..Zosnímané ambietne + mikrák na sn. a bd..
Počul som ich v 1.x v živote a musím uznať, že to hrá HODNÉ fajnovo!
Sada je 20bd, 10tt, 8tt, 14ft, 16ft 14x5sd a black panther 10x5sd,celé to má osadené pieskovkami od Rema (neviem či Ambas. alebo Emper., také detaily nevidno..) a ten zvuk je libový..Trošku mi to pripomína Yamahu maple cust, ale s o 100% lepším kopákom..fajné! Delite je úplne iný typ zvuku, akoby otvorenejší. Orion pôsobí kultivovane, kompaktne a nie tak 'rough'.
Cool buben! :D

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

Zajo píše:2 emil: Inak vtipne je ze ja ako headhunter pracujem (ale huntujem manazerov, nie bubny) A Slovensko? Z piatich mi odpisal jeden, ze "ten set stoji asi 100 litrov, +/- 15 litrov, ked by ste to kupovali zistim to presne" No comment:)
...mam len taku drobnu otazku: music center Piskorik Zilina :?:

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

..aby sme ukončili debatu o cenách Delite: bežná cena kdekoĺvek v EU sa pohybuje medzi 2.100 a 2.400€ (bez zliav, podľa roku výroby) za 20,10tt, 12tt, 14tt bez sn.dr. a HW..každý kto tvrdí že to je za 'kilo' má maržu 40%(?) ..nekupovať, nepodporovať..

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

Tak tak, kdyz to prepoctu tak za nejakych max tvych 85 tis SK !! za set co popisal drmr, delite jak vysite i unas v cechach a nemusis jet ani na zapad. Emil ti je klidne priveze kdyz mu zaplatis predem :)

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

mates píše:Tak tak, kdyz to prepoctu tak za nejakych max tvych 85 tis SK !! za set co popisal drmr, delite jak vysite i unas v cechach a nemusis jet ani na zapad. Emil ti je klidne priveze kdyz mu zaplatis predem :)
..tých 100litrov +/- 15 tisíc :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
né, vážne, toto nieje problém zorganizovať..a už nezasierajme Mapex Sonorom.. :D

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

...tak toto keby som vedel, tak namiesto vx si necham od emila doviezt 1005 :mrgreen: len pre to, aby som ich mal s instruktazou a podpisom od neho :mrgreen:

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

:D..že by som navrhol Frantovi, či nezaložíme Sonorista-SK. s.r.o?
Len pochybujem, že by firmu uživil 3 sady 507čiek, 2 1007čiek a možno 1 2007 ročne..nemám prehľad ako často a v akých cen. reláciách ľudia na Slovemsku kupujú bubny a mám trošku obavu, že by to moc u nás nefungovalo... Ale nápad je to pjekný..konečne by som mohol byť 'kravaťák' a veľkopodnikateľ! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

...no zas cosi by sa predalo, sonory celkom idu u nas, ved su to skvele bubny, nie? :wink:
...uz ci by si to na seba zarobilo, to je druha vec :mrgreen:
...ale myslienka to je pekna, ze by s tym robil niekto skutocne "od fachu"

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

nie nie nie..ostanem ja radšej pekne u svojho 'kopyta'..ale rád pomôžem pri sprostredkovaní... :)

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

...dobre vravis, ostan tam kde si, tato nasa zem zazrakov sa nam zacina akosi cervenat :P ale politiku bokom... :D

Zajo
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 01 lis 2004 21:12
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zajo »

Pani,

Inak sonorista.sk nie je zly napad. Vseobecne si myslim, ze je kupyschopnost obyvatelstva na Slovensku podcenovana, stalo by to za to urobit nejaky prieskum a analyzu trhu, ale verim, ze minimalne v Bratislave by sa jeden poctivy internetovy obchodik s bubnami uzivil. Hlavne pri sucasnom pristupe ku zakaznikovi. Ak by to niekto robil dobre a poctivo, tak by niekoko tych suprav rocne otocil a perspektiva je pri tomto ekonomickom raste uzasna, ak sa ten obchod uzivi teraz, tak za 5 - 10 rokov to bude raj (v pripade, ak budete vyhradni dovozcovia). Ja som do toho svojho rozhodovania dostal chrobaka do hlavy s novymi Ludwig Classic Maple lebo som ich pocul a ten zvuk mal bozsku chut...

milq
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 497
Registrován: 12 zář 2006 14:14
Bydliště: Skalica, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od milq »

Treba brat do uvahy, ze na SK su minimalne 2 e-shopy, kde ponukaju sonor... Ale napad je to dobry, aspon by sli ceny dolu... :D

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

milq píše:Treba brat do uvahy, ze na SK su minimalne 2 e-shopy, kde ponukaju sonor... Ale napad je to dobry, aspon by sli ceny dolu... :D
To si nemyslím..ale dá sa to apartne vyriešiť tak, ako som navrhol. V prípade, že máte o niečo záujem, kľudne sa môžete na mňa obrátiť, nemám problém to doviezť.. Kontak na chalanov a ceny sú na nete, operatívne bežia nejaké akcie, kurz je jasný, platob. podmienky si dohodnete telefonicky (čísla účtov, hotovosť) a ja urobím len 'špeditéra'..dúfam len, že si kvôli tomu nebudem musieť kupovať za mesiac náklaďák..To sa mi teda nechce.. :D

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

Nevim kdo se tu presne rozhodoval mezi Delite a Orion.
Ale prej bylo rozhodnuto a ja gratuluji stastnymu majiteli. - vitej do klubu.

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomcorn »

Já kondoluji.... :D (ne, nemyslím to vážně)

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slowmeda »

Matesi, delite, nejsou nejlepší bubny které kdy hrály na této planetě, nevěř všemu co si přečteš. :D , jediné co mohlo toho týpka vést k tomuhle rozhodnutí je cena ne?? (matesi pojď do mě.. :D )

Odpovědět

Zpět na „Mapex“