Horizon Lacquer Studio - Stage - Fusion

Odpovědět
Vilda Dvořák
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 17 říj 2010 16:31

Horizon Lacquer Studio - Stage - Fusion

Příspěvek od Vilda Dvořák »

Ahoj, chtěl bych si pořídit tyto bicí, ale nevím jaký typ jestli Studio, Stage nebo Fusion. Proto se tedy ptám, jaké byste doporučili vy? Hraju převážně ve zkušebně nebo občas nějaký ten koncert. Díky :)

NPG
Diskutér Sféry
Příspěvky: 113
Registrován: 06 srp 2008 12:47

Re: Horizon Lacquer Studio - Stage - Fusion

Příspěvek od NPG »

Kdybych je kupoval já tak bych se rozhodoval mezi Studio (20" kopák, 10,12,14) a Fusion (to samé ale s 22" kopákem).
Já osobně bych byl pro to Sutdio, ptž mám teď 22" kopák a chci menší :) líp se to balí a staví
Toť můj subjektivní názor

Vilda Dvořák
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 17 říj 2010 16:31

Re: Horizon Lacquer Studio - Stage - Fusion

Příspěvek od Vilda Dvořák »

NPG píše:Kdybych je kupoval já tak bych se rozhodoval mezi Studio (20" kopák, 10,12,14) a Fusion (to samé ale s 22" kopákem).
Já osobně bych byl pro to Sutdio, ptž mám teď 22" kopák a chci menší :) líp se to balí a staví
Toť můj subjektivní názor
Díky, jen otázka: proč bys nechtěl Stage?

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Horizon Lacquer Studio - Stage - Fusion

Příspěvek od Drumman »

protoze stage ma blbe rozmery 12 13 16 a ono ty tomy jen o palec vetsi se blbe ladi :wink: ja bych byl ale pro 22"jku kopak kvuli zvuku ale to uz je zase na tobe zejo :wink:

NPG
Diskutér Sféry
Příspěvky: 113
Registrován: 06 srp 2008 12:47

Re: Horizon Lacquer Studio - Stage - Fusion

Příspěvek od NPG »

Přesně tak, 12,13,16 mám teď a už bych to nechtěl, děláš dobře že se ptáš před nákupem, já to neudělal a takhle to dopadlo :D
Teď stejně hraju jenom na tu 12 a 16, ale víc by mi vyhovovala sestava 12,14,20.
No asi bude nejlepší to někde vyzkoušet, ale myslm že rozdíl ve zvuku ti je teď k prdu, beru to spíš z praktického hlediska (tu 20" kopák) ;-)

Vilda Dvořák
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 17 říj 2010 16:31

Re: Horizon Lacquer Studio - Stage - Fusion

Příspěvek od Vilda Dvořák »

Tak díky moc, asi teda vemu tu 10,12,22 :)

Vilda Dvořák
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 17 říj 2010 16:31

Re: Horizon Lacquer Studio - Stage - Fusion

Příspěvek od Vilda Dvořák »

ještě jeden dotaz tady jsem našel ještě verzi Rock ( http://kytary.cz/mapex-hzb5295t-horizon ... /HN108293/ ) a ptám se jediný rozdíl s tím fusion ( http://kytary.cz/mapex-hzb5245t-horizon ... /HN108285/ ) je že verze Rock má větší kotel? nebo ještě v něčem jiném? popř. jakou verzi byste doporučili :) (ve vybírání bicích nemám zkušenosti tak se omlouvám za blbé dotazy :D )

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Horizon Lacquer Studio - Stage - Fusion

Příspěvek od Vojta Horák »

Žádný blbý dotazy... Od toho tu Sféra je.

Dle fotek není poznat vůbec nic, protože bych si možná dovolil tvrdit, že to ani nejsou Horizony a navíc je ta fotka stejná u obou setů :)

Jinak dle popisu se liší jen rozměrem kotle.

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Horizon Lacquer Studio - Stage - Fusion

Příspěvek od Drumman »

NPG píše:Přesně tak, 12,13,16 mám teď a už bych to nechtěl, děláš dobře že se ptáš před nákupem, já to neudělal a takhle to dopadlo :D
Teď stejně hraju jenom na tu 12 a 16, ale víc by mi vyhovovala sestava 12,14,20.
No asi bude nejlepší to někde vyzkoušet, ale myslm že rozdíl ve zvuku ti je teď k prdu, beru to spíš z praktického hlediska (tu 20" kopák) ;-)
Tak mi tu 13tku prodej :D PS: Ja mam Studio Rock set hehec :mrgreen: 20 10 12 14 16 +14 :lol:

Vilda Dvořák
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 17 říj 2010 16:31

Re: Horizon Lacquer Studio - Stage - Fusion

Příspěvek od Vilda Dvořák »

A teď mi ještě do oka padla jedna sestava Mapex Meridian Birch... co myslíte že by bylo vhodnější? Rozměry má stejné jako Fusion, ještě jedna info s kapelou hrajeme takovej rock, někdy až punk-rock :)

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Horizon Lacquer Studio - Stage - Fusion

Příspěvek od Drumman »

kvalitou rozhodne meridian birche ale rozmery spise ty druhe no ale myslim ze i to prezijes :mrgreen:

Uživatelský avatar
Kajda
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1224
Registrován: 22 črc 2007 11:15
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Horizon Lacquer Studio - Stage - Fusion

Příspěvek od Kajda »

Já bych doporučovala Meridian Birch a s 22" kopákem. Doporučuji ze své zkušenosti :wink:

Uživatelský avatar
jakas
Diskutér Sféry
Příspěvky: 192
Registrován: 21 lis 2010 16:11
Bydliště: Kolín

Re: Horizon Lacquer Studio - Stage - Fusion

Příspěvek od jakas »

Určitě bych si vybral fusion set, podle mě je 22" kopák lepší, ale hlavně určitě ty meridan birch :)

Odpovědět

Zpět na „Mapex“