DW

Odpovědět
offfspring
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: 11 dub 2007 16:26

DW

Příspěvek od offfspring »

Nemáte někdo odkaz na nějakou stránku ohledně cen bicích od DW?Já jen tak pro představu a abych se ve špatných chvílích zasmál..máte nějaký komponenty od DW?Kde jste je sehnali a kolik stáli?Díky všem... :D

DoktorJazz
Řečník Sféry
Příspěvky: 845
Registrován: 07 lis 2006 22:32
Bydliště: Krnov,Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DoktorJazz »


neveragain
Diskutér Sféry
Příspěvky: 116
Registrován: 17 dub 2007 11:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od neveragain »

tady to máš konkrétně...jednotlivý řady i s ceníkama: http://www.drumcenter.cz/eshop/kat-464. ... e7cfb05a3d

offfspring
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: 11 dub 2007 16:26

DW

Příspěvek od offfspring »

Díky..ceny opravdu pro zasmání...tak jsem to spočítal a sestava od DW,kterou bych chtěl tak by mi stála 170 000 - 200 000kč...tož si nebudu kupovat auto,ale pořádnej rachot bicí :mrgreen: :mrgreen:

neveragain
Diskutér Sféry
Příspěvky: 116
Registrován: 17 dub 2007 11:15
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od neveragain »

já bych se pro začátek spokojila s bubnama za pouhých 217 256,-...cena bez virblu samozřejmě :) ...když budu dřít jako kůň a použiju všechny prachy ze stavebního spoření, tak si je možná za rok koupim :mrgreen:

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

To já si ze stavebního spoření za rok koupím asi Audinu :mrgreen:
Ale musím to ten rok a pul ještě vydržet, už jsem ji chtěl koupit ted 8)

offfspring
Nováček
Příspěvky: 27
Registrován: 11 dub 2007 16:26

Příspěvek od offfspring »

A teď si představte že těch 150 000 zaplatíte a čekáte na bicí třeba 1 rok...to je trochu mazec...ale kdybych si od nich chtěl něco kupovat tak bez stojanů,šlapek atd..bo stojany např. od Tamy nejsou až tak horší ne?Koupit třeba jen kopák s virblem,jeden floor a jeden tom...a jsme hned na 120 000kč..to je fakt rachot...a třeba bicí od firmy Gretsh?Nevíte v jaký cenový relaci se pohybují??Asi ne jak DW co..

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

V těch nejvyšších řadách se ty ceny pohybují +/- podobně...

Hugo Bos
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1289
Registrován: 14 kvě 2004 19:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hugo Bos »

offfspring píše:A teď si představte že těch 150 000 zaplatíte a čekáte na bicí třeba 1 rok...to je trochu mazec...ale kdybych si od nich chtěl něco kupovat tak bez stojanů,šlapek atd..bo stojany např. od Tamy nejsou až tak horší ne?Koupit třeba jen kopák s virblem,jeden floor a jeden tom...a jsme hned na 120 000kč..to je fakt rachot...a třeba bicí od firmy Gretsh?Nevíte v jaký cenový relaci se pohybují??Asi ne jak DW co..
Ve všech nejvýšších Řadách se ty ceny pohybuji kosmickou rychlostí.....k Gretschům,nevim esli renown maple je nejvyšší,ale 5ti mistnou Řadu jsem někde vidĚl za 55.000 tisic,což m přišlo snesitelný.

onehalph
Řečník Sféry
Příspěvky: 567
Registrován: 01 čer 2006 11:55
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od onehalph »

offfspring píše:A teď si představte že těch 150 000 zaplatíte a čekáte na bicí třeba 1 rok...to je trochu mazec...ale kdybych si od nich chtěl něco kupovat tak bez stojanů,šlapek atd..bo stojany např. od Tamy nejsou až tak horší ne?Koupit třeba jen kopák s virblem,jeden floor a jeden tom...a jsme hned na 120 000kč..to je fakt rachot...a třeba bicí od firmy Gretsh?Nevíte v jaký cenový relaci se pohybují??Asi ne jak DW co..
ja naopak setrim na hw od DW - protoze je fakt vychytanej :-)
a jinak u drumcenter.cz na 100% cekat na svoje bubny rok nebudes - pokud si nevyberes nejakou haluzovou povrchovou upravu - ale to uz zase budes cenove daleko nekde jinde :-)
taky se chysta obchod http://www.dwdrums.cz - tak to sleduj - myslim od cervna by mel fachcit .... ale z osobni zkusenosti muzu doporucit Drumcenter v Opave.

DoktorJazz
Řečník Sféry
Příspěvky: 845
Registrován: 07 lis 2006 22:32
Bydliště: Krnov,Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DoktorJazz »

tak Gretche American Maple , tak ty ceny jsou podobne kosmicke jako u DW.

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woody »

takže DW by mě vyšly na 125246 Kč a Gretsch USA Custom na 146900Kč takže asi o 21650Kč dráž bez jakýhokoliv HW,s nevrtanym kopákm a s virblem :mrgreen: v takovýhle sestavě:
Přílohy
tak schválně....jpg
tak schválně....jpg (176.87 KiB) Zobrazeno 3093 x

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Hugo Bos píše:ale 5ti mistnou Řadu jsem někde vidĚl za 55.000 tisic,což m přišlo snesitelný.
A hlavně si myslím, že na to naše šmrdlání zcela postačující :mrgreen: (sorry, nerad bych se někoho dotknul!)
DW jsou jistě výborné bubny, ale platí se za značku a exkluzivitu. Když budu kupovat auto, také zaplatím u BMW 1/3 ceny za značku, ačkoli levnější značka mi prokáže službu stejnou, ne-li kolikrát lepší.

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Příspěvek od Polymorph »

přitom obojí bicí i auta jsou ale do jisté míry srdeční záležitost, když něčemu propadneš, musíš to mít ;-) :oops:

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woody »

Hugo Bos píše:Ve všech nejvýšších Řadách se ty ceny pohybuji kosmickou rychlostí.....k Gretschům,nevim esli renown maple je nejvyšší,ale 5ti mistnou Řadu jsem někde vidĚl za 55.000 tisic,což m přišlo snesitelný.
Renown maple není nejvyšší řada...po Renown maple je poslední "necustom" řada potom jsou 2 řady který jsou(alespoň podle katalogu)úplně stejný USA custom a USA Maple s tím že se USA Maple dřív dělala v rozměrovejch setech a ty jsou dražší než DW

Odpovědět

Zpět na „DW Drums“