Pro opravdový rokéry...

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro opravdový rokéry...

Příspěvek od Hans-Drums »

Vždyť já vím,že nejsou nejdražší,říkám jen,že nejsou laciný.Ale za pěkný a drahý se platí,to s tebou musím naprosto (i nastopro) souhlasit!

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro opravdový rokéry...

Příspěvek od Slowmeda »

Hans-Drums píše:Vždyť já vím,že nejsou nejdražší,říkám jen,že nejsou laciný.Ale za pěkný a drahý se platí,to s tebou musím naprosto (i nastopro) souhlasit!
Tím tedy popíráš, že to je drzost, to jsme chtěli slyšet :lol:

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro opravdový rokéry...

Příspěvek od drmr »

2 Hans Drums: Neviem aký máte teraz kurz czk/eur, ale pozri si toto: http://www.musik-produktiv.de/dw-collec ... white.aspx Je to podobný set (menší BD), rovnaká edícia a nezdá sa mi, že by boli o moc "levnejší" :wink: (a pomlčme o množstvách, ktoré kupuje MP ročne a od toho sa odvíjajúcej nákupnej cene...)
..čo sa ceny v DC týka, je adekvátna okolitým krajinám a preto je určitým spôsobom "drzosť" od Teba, že sa vyjadruješ k cene bez toho, aby si si spravil prehľad... Drzosť by bola pýtať 300, tých 130 je kóšer-aj keď ten finiš nieje moja šálka kávy...

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Pro opravdový rokéry...

Příspěvek od Koubas »

vždyť je to jedno, někdo si to koupí a bude spokojenej a to je hlavní. myslim, že už je u nás dost lidí, co si to můžou dovolit, i kdyby se jim na to doma mělo prášit. myslim, že i normální pracující člověk si dneska může dovolit nějaký "obyčejnější" DW, pokud si dá nějakou tu tisícovku měsíčně bokem a prodá starý kýble, do kterejch rve prachy už od puberty.

Uživatelský avatar
Kajda
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1224
Registrován: 22 črc 2007 11:15
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro opravdový rokéry...

Příspěvek od Kajda »

drmr píše:aj keď ten finiš nieje moja šálka kávy...
K avataru by se Ti ale docela hodil :P

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: Pro opravdový rokéry...

Příspěvek od sasa »

když už jsem u DWéček, kdo že to hraje se špinarkou an zelený DW?????? mám za to, že je to nějakej sférista - viděl sem koncert live na čt1 minulej tejden a bylo to mooc cool. Špinarka začíná mít hlas jak Shirley Bassey, která stárně a její hlas je neuvěřitelnej, jako soundtrack goldfingera a diamonds are forever je asi nepřekonatelnej - joo john barry .....
btw. quantum of solace a soundtrack od Davida Arnolda (kterej si u mě tímto značně napravil reputaci) se opravdu povedl - jen tak zjistit kdo tam hrál ty bubny - který jsou živý, nápaditý a mají skvělej nekomprimovanej zvuk - doporučuju - sound je dokonalej!

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro opravdový rokéry...

Příspěvek od Radim »

sasa píše:když už jsem u DWéček, kdo že to hraje se špinarkou an zelený DW?????? mám za to, že je to nějakej sférista - viděl sem koncert live na čt1 minulej tejden a bylo to mooc cool. Špinarka začíná mít hlas jak Shirley Bassey, která stárně a její hlas je neuvěřitelnej, jako soundtrack goldfingera a diamonds are forever je asi nepřekonatelnej - joo john barry .....
btw. quantum of solace a soundtrack od Davida Arnolda (kterej si u mě tímto značně napravil reputaci) se opravdu povedl - jen tak zjistit kdo tam hrál ty bubny - který jsou živý, nápaditý a mají skvělej nekomprimovanej zvuk - doporučuju - sound je dokonalej!
Sašo, jestli myslíš tuto věc ( tak tam hraje Jack White z White Stripes, který to jinak i produkuje. Parádička - hrozně nápaditá, barevná a pěkná hra.

Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Re: Pro opravdový rokéry...

Příspěvek od Adrub »

Myslim ( ale nevim to jistě ), že se Špinarkou hraje Mupet a DWčka si koupil nedavno.

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro opravdový rokéry...

Příspěvek od mates »


sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: Pro opravdový rokéry...

Příspěvek od sasa »

radime jo jo to je ono.... ty bubny mu hrajou moc hezky
jo mupet, to bude von chlapík jeden...

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Pro opravdový rokéry...

Příspěvek od Koubas »

no co se týče toho bonda, ty bicí jsou super, takový hutný, ale skoro pochybuju, že ty bicí jsou z hlavy J. Whitea, hlavně po tom, co hrál několik let s tvou svojí manželkou/sestrou v kapele, od který to zahraju i já.

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro opravdový rokéry...

Příspěvek od Benbuben »

Já bych vo tom ani tak nepochyboval, Jack White je, řekl bych, hodně daleko. A do Meg se mi nenavážejte, je to jedna z mejch nejoblíbenějších bubenic! A myslim to naprosto seriálně. Má groove, hraje věci, co se tam hoděj, má frivolně nevinnej výraz...co by chtěl člověk víc? :D

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro opravdový rokéry...

Příspěvek od BóĎA »

Koubas píše:no co se týče toho bonda, ty bicí jsou super, takový hutný, ale skoro pochybuju, že ty bicí jsou z hlavy J. Whitea, hlavně po tom, co hrál několik let s tvou svojí manželkou/sestrou v kapele, od který to zahraju i já.
jo,donedávna sem si myslel, že to sou sourozenci,ale sou to prej rozvedený manželé :wink:

Uživatelský avatar
tomba
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 247
Registrován: 28 úno 2008 18:33

Re: Pro opravdový rokéry...

Příspěvek od tomba »

sasa píše:když už jsem u DWéček, kdo že to hraje se špinarkou an zelený DW?????? mám za to, že je to nějakej sférista - viděl sem koncert live na čt1 minulej tejden a bylo to mooc cool. Špinarka začíná mít hlas jak Shirley Bassey, která stárně a její hlas je neuvěřitelnej, jako soundtrack goldfingera a diamonds are forever je asi nepřekonatelnej - joo john barry .....
btw. quantum of solace a soundtrack od Davida Arnolda (kterej si u mě tímto značně napravil reputaci) se opravdu povedl - jen tak zjistit kdo tam hrál ty bubny - který jsou živý, nápaditý a mají skvělej nekomprimovanej zvuk - doporučuju - sound je dokonalej!
To sem viděl taky a líbilo se mi jak ten bubeník hrál(a měl pěkný bicí :) ).

sargeantmd
Nováček
Příspěvky: 32
Registrován: 09 lis 2008 21:19

Re: Pro opravdový rokéry...

Příspěvek od sargeantmd »

No fujky... trochu přeplácanej obrázek. A ta cena... :evil:

001
Diskutér Sféry
Příspěvky: 117
Registrován: 26 lis 2008 18:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro opravdový rokéry...

Příspěvek od 001 »

Fuj to už se budou tunit i škopky?

milq
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 497
Registrován: 12 zář 2006 14:14
Bydliště: Skalica, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro opravdový rokéry...

Příspěvek od milq »

Preco fuj? Ved nikto nikoho nenuti, aby si tie bubny kupoval...
V nejakej rock/metalovej, pripadne motorkarskej bande si ich viem v pohode predstavit.

Odpovědět

Zpět na „DW Drums“