Váš názor na Tama rockstar

Milhauz
Pokročilý
Příspěvky: 74
Registrován: 06 bře 2006 13:12
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Váš názor na Tama rockstar

Příspěvek od Milhauz »

Co říkáte na Tama Rockstar? Amatky jsem vyhodil před pěti lety, teď se chystam obnovit svou slavnou karieru :D Je to dobra volba bez rytmaku a stojanu za 11klacku?

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

Spatny to vylozene neni, ale dobry taky ne. Spis bych poridil nejaky basixy. Rekl bych ze budou hrat i lip.

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

kdyby s rytmakem a stojanama za tuhle cenu tak by to urcite stalo za uvahu....takhle di spis do tech BASIX custom ....

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »

jestli je tam komplet nebo dokonce i rozšířená sada HW tak je to v poho.

Hany
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 221
Registrován: 12 lis 2005 20:14
Bydliště: Příbram

Příspěvek od Hany »

mno já osobně nevim jestli bych to srovnával s basixema...

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »

no HW každopádně - sem zvědavej co s tím šrotem, co vám zbude po basixech budete dělat za 5 let používání :) měl sem tu čest s jedním rovným stojanem na činel - tlustý trubky jak z lešení, ale byl tak rozvrzanej, že sem měl strach na něj dát svůj ride aby se nerozpadnul. kulové klouby držáků na tomy podle jednoho mýho známýho moc nedržej a povolujou se - super když pak tom leží přímo na kopáků a ráfkem reje do laku.

to se s HW od tamy nikdy nestane, ani na swingstarech.

Hany
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 221
Registrován: 12 lis 2005 20:14
Bydliště: Příbram

Příspěvek od Hany »

ale přece i zvukové vlastnosti,já basixům za tu cenu nic neberu,ale srovnávat s rockstárama se to myslim nedá

mikestanda
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 241
Registrován: 06 črc 2005 14:48
Bydliště: Litoměřice, Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikestanda »

2 Hany: Ja bych s tebou souhlasil. Rockstary jsou dobry. Ten virbl u nich akorat podle me stoji za prd. Ten tam ale mit nebudes a za 11tis. bych do toho sel :D

Negr
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 295
Registrován: 30 črc 2005 19:29
Bydliště: Třeboňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Negr »

Jj, Same, já sem se svym kloubovym uchycenim tomů na Swingstárech spokojenej... naprosto se to nehne... a ty šibenice :) ale lidi co mají, ví... Jinak za 11 klacků, pokud tomu chybí jen rytmičák se stojanem a jinak tam všchno je, bych úplně klidně šel...

Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Příspěvek od Adrub »

Nebudu srovnávat Rock stary s Basixama ( protože jsem na ně nehrál ). Rock stary nejsou špatný bicí. Takže kopák - ten je ze soupravy nejlepší a je srovnatelný svými vlastnostmi i se spičkovejma kouskama. Tomy jsou za kopákem už docela daleko, ale pořád je to přijatelné, když si u nich pohraješ s naladěním tak budeš spokojen. Snare je nejhorším kouskem ze soupravy ( bohužel ). Pokud si pořídíš i HW od Tamy tak s nim budeš hrát do smrti. Když je koupíš tak Tě rozhodně neurazí, ale taky možná nenadchnou. A ta cena je slušná.

mikestanda
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 241
Registrován: 06 črc 2005 14:48
Bydliště: Litoměřice, Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikestanda »

2 Adrub: Dit to rikam :D Kdyz si koupis Rockstary bez virblu, tak nebudes mit na co nadavat :D

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

jinak já si zase vomelu to svoje: vy ty rozdíly u těch bicích do 20 tisíc slyšíte? já myslim, že je to u těch levnejch škopků vo tom, jestli tam dáš slušný blány a jak to poladíš. daleko důležitější je mít slušnej hardware a činely, virbl si můžeš koupit třeba za rok a je to hotový.

Milhauz
Pokročilý
Příspěvky: 74
Registrován: 06 bře 2006 13:12
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Upřesnění

Příspěvek od Milhauz »

Díky všem za odpovědi. Malé upřesnění - tím, že nad "u" nebyl kroužek to trochu změnilo význam. U bicích není žádný HW - jsou to BD,tomy, snare, virbl + činely na hi-hat. Tím pádem ta nabídka není nic extra, co?

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »

tak to podle toho co je to za činely :D není problém koupit hi-hat za 11.

bez HW je to tak běžná cena z inzerce - nic co bys musel koupit hned - teda ještě podle stavu a oblanění.

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

tama rockstar = shit.
basix custom jsou lepší z toho plyne, pošetři a kup si basixy

Medák
Řečník Sféry
Příspěvky: 646
Registrován: 24 říj 2005 14:50
Bydliště: Praha, Jičín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Medák »

Náhodou Tamu Rockstar bych vůbec nezavrhoval, hlavně z toho důvodu, že ty bicí vydrží a za tu cenu nehrají špatně. (jsem majitel Basixů).
Za 11 se mi to zdá jako normální cena - nic extra.

Subversion
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 30 led 2006 02:34

Příspěvek od Subversion »

ja som pocul, ze jednemu typkovi v rakusku povedali, ze basix nikdy nie su 100% sady, ze vzdy tam bude pri kazdej sade nieco na hovno, tak neviem :) ale podla mna sa casom ukaze, ze ci su naozaj take dobre. ja by som bol skor za tama rockstar

Cernoch
Diskutér Sféry
Příspěvky: 187
Registrován: 17 lis 2005 21:05
Bydliště: Český Krumlov - České Budějovice - Horní Planá
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cernoch »

tak co, jaka hh?
rockstar sou urcite lepsi bici co se tyce hardweru, jinak rozdil oproti basix neslysim a nevidim.

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

měl jsem rockstary custom ty poslední modely co se dělali, a byli to shity - kdyby se tehdá vyrábělo Basixovské dílo, tak by moje volba šla rozhodně tam kam jít měla - je lepší si ty bubny zkontrolovat a snažit se poutahovat šroubky, ale jinak na nich není nic co by tě od nich mělo odradit.

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

...tak tak, to bolo na muziker fore, aj ja som to cital...typek chcel bubny do studia do 25papierov slovenskych...nakoniec bral ludwig myslim, s premier rytmicakom...

Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Příspěvek od Adrub »

sasa píše:měl jsem rockstary custom ty poslední modely co se dělali, a byli to shity - kdyby se tehdá vyrábělo Basixovské dílo, tak by moje volba šla rozhodně tam kam jít měla - je lepší si ty bubny zkontrolovat a snažit se poutahovat šroubky, ale jinak na nich není nic co by tě od nich mělo odradit.
přesně tak :!: ale zůstanu u rockstarů ( zatím )

mikestanda
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 241
Registrován: 06 črc 2005 14:48
Bydliště: Litoměřice, Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mikestanda »

Stejne bych si asi vzal ty rockstary. Nezabijejte me. Ja proste tem Basixum moc neveril :neutral: :? Ale treba jednou budu :)

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Já bych bral klidně Basixy s jiným hardwarem - proč ne.

Šeďa
Diskutér Sféry
Příspěvky: 132
Registrován: 05 lis 2005 13:48
Bydliště: Morava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Šeďa »

Jak píše Koubas - tak je to se zvukem
Jak píše Ben - tak je to s HW
Šmejdský "hárdwér" je to co mě vždycky na škopkách vytočí nejvíc, obzvláště pak, když na to musim hrát někde na akci, všechno se kýve, padá, nejde nastavit, chybí, nedrží,... to pak celá produkce stojí za hovno a já mám zkurvenej večer.
Basix = z nouze ctnost. De o to jak kdo co umí vyrobit, tak proč si nekoupit radši Tamy, když ceny těch sad sou podobný a železa trochu někde jinde. Jinak i proto já volím Yamahu.

Milhauz
Pokročilý
Příspěvky: 74
Registrován: 06 bře 2006 13:12
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

A co rikate tomuhle?

Příspěvek od Milhauz »

A co říkate tomuhler? Prodám bicí soupravu YAMAHA STAGE CUSTOM Barva hnědý ořech, blány REMO Pinstripe, rozměry bubnů: b.d. 22x16, tomy 10x9, 12x10, 14x11, s.d.TAMA 14x5,5". Jedna šibenice, stojan na bubínek, stojan na hi-hat, pedál + obaly na činely. Vše perfektní stav. 16.000,-

Co myslíte?[/b]
Naposledy upravil(a) Milhauz dne 08 bře 2006 13:29, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět

Zpět na „Tama“