Tama swingstar

havranisko
Pokročilý
Příspěvky: 58
Registrován: 07 zář 2006 11:17
Bydliště: Br-do

Příspěvek od havranisko »

Koubas píše:já bych teď zvažoval taky Mapexy, po tý invazi na českej trh. Ty M birch by mohly bejt hodně dobrý.
Včera jsem narazil na právě Mapexy birch řada (tak nějak mi to prezentoval chlap), jsou prej javorový, cena kol 20.000 jen šlapka stojí za prd. Tak ještě uvažuju o nich, ale taktéž nemám žádné reference.

Jinak díky vám všem za diskusi, určitě si z toho něco vyberu (ještě nejsem rozhodnut co, ale sonory 2005 mám taky v oku :) )


I když jsem se teď koukal, že je to březový a z javoru je pouze vnější vrstva...ty mapexy M birch

havranisko
Pokročilý
Příspěvky: 58
Registrován: 07 zář 2006 11:17
Bydliště: Br-do

Příspěvek od havranisko »

Teď se dívám, že to co mi chlap nabízel nebyl birch (jak říkal), ale asi Mapex M-5255 HA , což je 7 vrstev javor. O tom už by se snad dalo uvažovat.

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

mates píše: No rekl bych ze S3005 hrajou lepe nez Exporty
hral sem zatim na jedny velice povedene exporty,ale 3kove sonory se mi nikdy nelibily. . .

dodatek-exporty tak 6 sad,sonor 300x-2soupravy
pro stouraly-vsechny sady byly kvalitne naladene-..

nicmene 8souprav a z toho 1 dobra--hmmm?. . . . .

heller
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 378
Registrován: 18 říj 2006 18:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od heller »

To si teda myslim, že 3005 jsou lepší než Export. Mám je (Export) a nic moc. Kopák a hardwer ujde, ale jinak docela tragédie...

Gagarin
Řečník Sféry
Příspěvky: 670
Registrován: 16 zář 2005 17:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gagarin »

havranisko píše:Zdravím...rozmýšlím mezi swingstarama, superstarama a sonorama (2005), taky Gretch Catalina maple (což mi neustále někdo doporučuje, ale mně se to prostě nezdá). Můžete mi, prosííííím, někdo poradit, jaké máte zkušenosti a tak?

Taky jsem si všim, že se hojně prodává swingstar z druhé ruky a nedá mi se nezeptat proč asi...? Poraďte, plz...Díky!
Já bych věřil tym Sonorům. Jak sem si je tak oťukával, tak hrajou moc dobře. Zato co sem zkoušel Swingstary, tak to bylo úplně nahovno... Takové trochu sračky, zvuk jak z gumy... 2005 hrajou docela prudce a čistě, ale hloubku to má taky, nezklamou!

stuffdrummer
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 27 srp 2006 16:43
Bydliště: Dží el Sity

Příspěvek od stuffdrummer »

havranisko píše:Zdravím...rozmýšlím mezi swingstarama, superstarama a sonorama (2005), taky Gretch Catalina maple (což mi neustále někdo doporučuje, ale mně se to prostě nezdá). Můžete mi, prosííííím, někdo poradit, jaké máte zkušenosti a tak?

Taky jsem si všim, že se hojně prodává swingstar z druhé ruky a nedá mi se nezeptat proč asi...? Poraďte, plz...Díky!

Ja som tiež rozmýšľal nad týmito sadami a nakoniec končím u Mapex M birch. Džieeeeeeaaaaahhhh už sa teším :twisted: :twisted:

MadMax
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 10 led 2006 01:21
Bydliště: Olomouc, Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MadMax »

To havranisko: taky sem si objednával M-birche, jestli chceš ty, co myslím, tak je to 6 vrstev břízy a 7. javoru tuším, i podle těch prachů by to sedlo... Jinak mě už ale pěkně výrobce štve s dodáním, uváděl si aj barvu HA (Honey Amber, ta divně oranžová) 8) . Mám to objednaný od listopadu a nejdřív to bude v březnu, prostě tahle barva není a co mi říkal týpek z shopu, tak přes Vánoce se zapráší (nebo už zaprášilo) i po ostatních barvách. A z toho plyne, že mužeš dál šetřit a cvičit, jestli teda máš na co :evil: . Tak ať to bubnuje, čaf.

havranisko
Pokročilý
Příspěvky: 58
Registrován: 07 zář 2006 11:17
Bydliště: Br-do

Příspěvek od havranisko »

MadMax píše:To havranisko: taky sem si objednával M-birche, jestli chceš ty, co myslím, tak je to 6 vrstev břízy a 7. javoru tuším, i podle těch prachů by to sedlo... Jinak mě už ale pěkně výrobce štve s dodáním, uváděl si aj barvu HA (Honey Amber, ta divně oranžová) 8) . Mám to objednaný od listopadu a nejdřív to bude v březnu, prostě tahle barva není a co mi říkal týpek z shopu, tak přes Vánoce se zapráší (nebo už zaprášilo) i po ostatních barvách. A z toho plyne, že mužeš dál šetřit a cvičit, jestli teda máš na co :evil: . Tak ať to bubnuje, čaf.

No, prezentoval mi to jako birche, ale prý je to celé z javoru, což inzeruje i na svých stránkách http://www.muzikmanie.cz/Mapex/Mapex-M- ... g2473.html

Přijde mi to nějaký divný,asi překlep (nebo mi už nefakčí mozek :? )


Kde jsi ty birche objednával?

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

M Birche mají, vím-li, vážně z javoru jen jednu vnější vrstvu.

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »

Birch je v překladu bříza, už jen to o něčem vypovídá :)

DoktorJazz
Řečník Sféry
Příspěvky: 845
Registrován: 07 lis 2006 22:32
Bydliště: Krnov,Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DoktorJazz »

Rift píše:Birch je v překladu bříza, už jen to o něčem vypovídá :)
Taky si rikam :twisted:

havranisko
Pokročilý
Příspěvky: 58
Registrován: 07 zář 2006 11:17
Bydliště: Br-do

Příspěvek od havranisko »

DoktorJazz píše: Taky si rikam :twisted:

:D Jenom jestli to ví ten chlap, co mi to takhle prezentoval

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »

havranisko píše:
:D Jenom jestli to ví ten chlap, co mi to takhle prezentoval
Tipoval bych že neví :D Jinak by nemoh mluvit o birch (březový) sestavě jako o javorový :)

havranisko
Pokročilý
Příspěvky: 58
Registrován: 07 zář 2006 11:17
Bydliště: Br-do

Příspěvek od havranisko »

Jasně. Kdybych to nahodou bral, dam si bacha, co mi skutečně prodává...

Mrhy
Pokročilý
Příspěvky: 68
Registrován: 31 říj 2006 19:56

Příspěvek od Mrhy »

No, jen jestli to je vůbec ta M Birch... :neutral:
Oni totiž Mapexy dělali i soupravu nazvanou jenom M, která se teď už jenom doprodává...(mam ten dojem že byla předchůdce M Birch)
http://www.vltava2000.cz/shops/6415/mapex%20moc.pdf tady je katalog Mapexu a tam sou všechny sady, co mapex prodává...
http://www.music-store.cz/novinky3.asp? ... robceID=32 a tady je něco o sadách M a píšou tam: Mušle M – Series jsou vyrobeny ze severoamerického javoru a americké lípy

havranisko
Pokročilý
Příspěvky: 58
Registrován: 07 zář 2006 11:17
Bydliště: Br-do

Příspěvek od havranisko »

To bude ono!!! Akorát že on to má o dost levnější.... já se snažil to googlovat, ale musím se smířit s tím, že umím jen psát písmenka a ne hledat na netu :oops:
Díky, ooo díky!!!


Teď se jen rozhodnout jestli jsou ty birche lepčí...

Mrhy
Pokročilý
Příspěvky: 68
Registrován: 31 říj 2006 19:56

Příspěvek od Mrhy »

Pokud to srovnáváš s těma cenama v dolarech, tak jo... Ale to sou zaváděí ceny a ty o dost klesly... :wink:
Když koukneš na ten katalog, tak tam je ve výprodeji za stejnou cenu jako v tom obchodě...
Jinak ty M Birch budou podle mě lepší.. Sice je to bříza, ale taky neni javor jako javor.. :neutral:

havranisko
Pokročilý
Příspěvky: 58
Registrován: 07 zář 2006 11:17
Bydliště: Br-do

Příspěvek od havranisko »

Bože, já zas čet něco pozitivního o sonorech 2005 a tamách superstarech. Ach bože, pro co já se nakonec rozhodnu...v uchu to nemám, mně to zní furt všechno dobře (pravda sonory trochu líp), na mapexy budu hrát až po sléze a nebudou to birche... ty mapexy totiž taky vůbec nevypadaj zle ani jedny ani druhý...chcu to na rock (měkčí :wink: )

a nemám možnost je postavit všechny vedle sebe a porovnat :)

ach bože, ach bože ta moje nerozhodnost...

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

...ja som sa tiez rozhodoval jako pako a vymyslal som a nakoniec mi ostali vx a celkom som spokojny...

havranisko
Pokročilý
Příspěvky: 58
Registrován: 07 zář 2006 11:17
Bydliště: Br-do

Příspěvek od havranisko »

Už to mám, skombinuju všechny kvality do jedné soupravy a značky a bude se to jmenovat Sontamapex! :) A dám si na to registrační značku.

Můžete objednávat... :wink: :D

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

V tom pripade mam bubny TamPearl ))

havranisko
Pokročilý
Příspěvky: 58
Registrován: 07 zář 2006 11:17
Bydliště: Br-do

Příspěvek od havranisko »

Kde?....jo pardon, Tam... :D

sorry za OT

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woody »

já budu mít GreDW

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

já mám tamati

havranisko
Pokročilý
Příspěvky: 58
Registrován: 07 zář 2006 11:17
Bydliště: Br-do

Příspěvek od havranisko »

tamati, to je dost dobrý :D

Z Tamy máš HW nebo škopky?

Odpovědět

Zpět na „Tama“