Tama Rockstar za 15000 s činelama. Jde to?

Odpovědět
Misteryyy
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 30 pro 2006 12:35
Bydliště: Bor u TC
Kontaktovat uživatele:

Tama Rockstar za 15000 s činelama. Jde to?

Příspěvek od Misteryyy »

Sehnal jsem bicí. Jsou osm let staré Tama Rockstar.

Prodám bicí TAMA Rockstar,barva vínová.Kopák 22.Malej bubínek není originál TAMA.Tři přechody.Blány REMO nahoře i dole na bubnech.Dva rovný stojany na činely a Stojan na Hi-Hat.U stojanu na Hi-Hat je prasklá jedna pružina,ale na hru to vliv nemá.Šlapka řetězová.Činely Sabian B8Pro.Medium Crash 16"/41cm,Medium Ride 20"/51cm a činely na Hi-Hat

fotky jsou tady.
http://picasaweb.google.com/Misteryyy.M ... maRockstar

Co na to říkáte? Kamarád mi říkal, že je problém s uchycením tomů, že se nedají tolik naklonit, ale to by snad vadit nemělo.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

to už si jako koupil nebo teprv hodláš? virbl je evidentně amati...

mata
Diskutér Sféry
Příspěvky: 123
Registrován: 05 bře 2006 17:51
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mata »

Koubas píše:to už si jako koupil nebo teprv hodláš? virbl je evidentně amati...
pravda

Kulda
Řečník Sféry
Příspěvky: 998
Registrován: 20 dub 2006 21:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kulda »

Teda tu diru do rezonancky na kopaku delalo prassee a ne clovek..
Ja nevim, me to za 15 prijde dosti..a jeste ta amatka k tomu..
Ja bych to ne ebral..za 15 sezenes neco lepsejsiho..

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »

Uchycení tomů je v pohodě, stejný jsem měl na starejch Swingstarech.

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Příspěvek od Sam Jr. »

vzhledem k tomu že je to komplet i se slušnejma činelama a kompletním HW - je ta cena dobrá

Kabal
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 336
Registrován: 30 dub 2006 10:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kabal »

Já bych řekl, že cena je dobrá, když je to komplet. Virbl je shit, no. A ta díra je peklo, to já mam na šlapáku taky hnusnou díru, naštěstí ne tak velkou. Nechápu tyhle "děrovače", jak to můžou dělat vod voka a ještě snad vožralý :evil: . Jestli je to stejný uchycení jako na swingstarech, což asi je, tak je to supr, řekl bych. Naklonit to jde dostatečně, pokud nesedíš někde na zemi :).

Misteryyy
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 30 pro 2006 12:35
Bydliště: Bor u TC
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Misteryyy »

Ja bych taky rekl, že za těch 15 je to v pohodě. Měl jsem předtím domluvený tamy rockstar, za 14 bez činelů, bez stoličky, Jenom bicí a harware, kterej neměl ani blány remo. Já fakt nevim mě to přijde ok.

Kabal
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 336
Registrován: 30 dub 2006 10:17
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kabal »

Každopádně si to vyzkoušej, případně vem někoho zkušenějšího. Ale mě to přijde vpoho.

Misteryyy
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 30 pro 2006 12:35
Bydliště: Bor u TC
Kontaktovat uživatele:

e

Příspěvek od Misteryyy »

No s tim vyzkousim, asi spacham sebevrazdu. Ale vypada to, ze mi je vyzvedne znamej a vubec u toho nebudu :). Bavil jsem se s tim klukemco to prodava docela dlouho. Hral na ne 6let. Myslim, ze ja stejne nepoznam jestli hrajou v pohode. Proste mu budu verit. Slysel jsem tama swingstar a jestli je to aspon trochu podobny, tak budu spokojenej :)

petr
Diskutér Sféry
Příspěvky: 153
Registrován: 29 říj 2005 14:05

Příspěvek od petr »

[quote="Kulda"]Teda tu diru do rezonancky na kopaku delalo prassee a ne clovek..quote]


Takové díry dělají i Yamaha na Recordinech

BLeviathan
Řečník Sféry
Příspěvky: 772
Registrován: 21 čer 2005 14:06
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BLeviathan »

Jo,ale takhle křivý ne.

heller
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 378
Registrován: 18 říj 2006 18:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: e

Příspěvek od heller »

Misteryyy píše:No s tim vyzkousim, asi spacham sebevrazdu. Ale vypada to, ze mi je vyzvedne znamej a vubec u toho nebudu :). Bavil jsem se s tim klukemco to prodava docela dlouho. Hral na ne 6let. Myslim, ze ja stejne nepoznam jestli hrajou v pohode. Proste mu budu verit. Slysel jsem tama swingstar a jestli je to aspon trochu podobny, tak budu spokojenej :)
Tak Rockstary by měly bejt snad lepší. A jinak myslim taky, že je to dobrá cena. Jenom ty činely by stáli minimálně kolem 5000 z druhý ruky (a to spíš víc)...

Kulda
Řečník Sféry
Příspěvky: 998
Registrován: 20 dub 2006 21:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kulda »

petr píše:
Nejde o umístění (doprostřed), ale vo to jak je to vyříznutý!! Uřezat pazoury!! To něco vypovídá o předchozím majiteli..je to bezpochyby pokrivena osobnost :D

Misteryyy
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 30 pro 2006 12:35
Bydliště: Bor u TC
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Misteryyy »

Tu diru uz nereste :) Dyt ta blana stoji kolem litru. Da se vymenit :)

heller
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 378
Registrován: 18 říj 2006 18:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: re

Příspěvek od heller »

Misteryyy píše:Tu diru uz nereste :) Dyt ta blana stoji kolem litru. Da se vymenit :)
To Ti přijde jako málo? :shock:

Misteryyy
Nováček
Příspěvky: 14
Registrován: 30 pro 2006 12:35
Bydliště: Bor u TC
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Misteryyy »

To mi nepřijde málo. Ale kdybych do toho měl vrazit o tisícovku víc, tak myslim, že 16 tisíc je v normě. Ty bubny se prodávaj samotný s hardwarem za 14-15. Nikdo zatim co jsem videl, tak je nikdo levnejs nedaval.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

jako nabídka je to dobrá, ale sou tam ty detaily, který nepotěší. já bych zkusil usmlouvat aspoň pětikilo.

petr_182
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 05 lis 2005 11:21
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Tamy

Příspěvek od petr_182 »

Mno já si myslím že těch patnáct je celkem dost, za osm let starou sadu, já bych řek tak 13 14 i s těma činelama. Brácha má snad čtyři roky starou a tam už je uchycení za ráfky na tomech. A není to tak dávno co Rockstary končily a prodávali je v akcentu za tuším 14 bez hw, ale to byly rockstar custom, lakovaný, lepší zpracování, víc šroubů, dřevěnej virbl atd. S tím amati virblem se mi to za těch 15 zdá trochu drahý. Sám jsem koupil tama swingstar, půl roku zpět. Přibližně stejnýho stáří, ve stejné barvě, se stejnoiu mechanikou na uchycení tomů (úplně bez problémů, držej, možnosti nastavení bohatě uspokojivý, akorát já mám radši jenom jeden tom na boční stojánku nebo na stojánku od virblu). Byly to 22 12 13 16, virbl plech 14 + stojan na virbl, stojan na hihat Tama a dva stojany amati, rovný, tuněný (nově udělaný vložky po vydření toho blbýho závitu) a držej bez problémů... za to celý jsem dal 6 000 což si myslím byla celkem slušná cena.

Mimochodem ta ďoura vepředu je vskutku unikát :D

heller
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 378
Registrován: 18 říj 2006 18:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tamy

Příspěvek od heller »

petr_182 píše:Mno já si myslím že těch patnáct je celkem dost...
Ty jo, vždyť jenom ty činely stojí v drumshopu nový přes 11 kolíků...
Naposledy upravil(a) heller dne 18 dub 2007 19:46, celkem upraveno 1 x.

petr_182
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 05 lis 2005 11:21
Bydliště: Olomoucko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petr_182 »

Aha tak to jsem se nejspíš seknul, přehlídl jsem jednak přívlastek Pro a jednak samotnou cenu B8smiček, považoval jsem je za trochu levnější... potom to nejspíš bude dobrá cena a já se omlouvám za zavádějící názor :-)

steve.yahy
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 23 bře 2009 15:17

Re: Tama Rockstar za 15000 s činelama. Jde to?

Příspěvek od steve.yahy »

prodám ti rockstary za 12000 i s činelama s novými blánami a hardwarem v bílé barvě (blány remo), můžeš mi napsat sms na 603308899... :P

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Tama Rockstar za 15000 s činelama. Jde to?

Příspěvek od gu-staff »

steve.yahy píše:prodám ti rockstary za 12000 i s činelama s novými blánami a hardwarem v bílé barvě (blány remo), můžeš mi napsat sms na 603308899... :P
Nejsem si úplně jistej, jestli si neděláš prdel (přece jenom ten smajlík), ale pokud ne, tak jsi zhruba dva roky ve skluzu... :lol:

Odpovědět

Zpět na „Tama“