TAMA Imperialstar Stage set za 15000

Odpovědět
Joey
Diskutér Sféry
Příspěvky: 145
Registrován: 01 kvě 2007 21:17
Bydliště: Kolín , Červený Pečky , Pardubice, Myslív (KRÁSNÁ ŠUMAVA)
Kontaktovat uživatele:

TAMA Imperialstar Stage set za 15000

Příspěvek od Joey »

Čauky pánové mám hodně velikej dotaz a to , co říkáte na bubny TAMA Imperialstar Stage set i s HW za 15000 . já totiž s TAMOU nemám jeksi zkušenosti a peněz taky moc nemám tak co??? :shock:

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »

Myslíš imperialstary, který se teď vyráběj? Nebo ty starý?

Joey
Diskutér Sféry
Příspěvky: 145
Registrován: 01 kvě 2007 21:17
Bydliště: Kolín , Červený Pečky , Pardubice, Myslív (KRÁSNÁ ŠUMAVA)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joey »

ty co se teď vyráběj

petr
Diskutér Sféry
Příspěvky: 153
Registrován: 29 říj 2005 14:05

Příspěvek od petr »

nic moc. Si kup basixy

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

já mám zas radši Tamy, než basixy, a stejně nikdo nepozná, že ty basixy hrajou líp než tohle, ale ten hardware ti vydrží sakra dlouho.

heller
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 378
Registrován: 18 říj 2006 18:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od heller »

S tim souhlasim. Když Basixy ta jedině s novým HW a to je další balík peněz navíc :(

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

pravy cas zacit znovu lobovat-kdyz prechazis z amatek na basixy,obvykle mas uz nozni hw vymeneny-slapka a stojan na hh.tim padem koupis basixy za15 a prodas nozni hw kdyz se postesti za 2000 a mas supr bubny za 13 litru-v drumcentru jeste s novyma blanama evans.rekl bych,ze tady neni co resit.pokud nejsi prase,tak ti i uchyceni tomu na basixech vydrzi sakra dlouho.

tak a ted do me

navic topol mne na levnych bubnech vubec nenadchl (export).

heller
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 378
Registrován: 18 říj 2006 18:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od heller »

Když hraju na Exporty tak mám pocit, že hraju na bicí, který drží. Mám z nich prostě pocit, že i kdybych do nich řezal jak chtěl nehnou se. A to teda u Basixů nemám. Navíc Exporty mi zas tak špatný jak se tady na sféře proklamuje. Tomy nic moc, ale jinak to jde. Naopak mi zase přijde, že se tady furt chválí basixy až do nebe a to trochu neprávem...

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

nerekl bych ze se tu prechvalujou Basixi,
Nic naplat je ze zvukove a cenove je na tom Basix velmi dobre.
Proste za 13 tacu hrajou ty bubny lepe nez ostatni znacky ve stejne cenove kategori.

Samozrejme HW, a vse kolem z kovu je hlina.

Joey
Diskutér Sféry
Příspěvky: 145
Registrován: 01 kvě 2007 21:17
Bydliště: Kolín , Červený Pečky , Pardubice, Myslív (KRÁSNÁ ŠUMAVA)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joey »

já sem myslel na ty Basixi Custom protože HW Tamáckej mám takže to vypadá zě budu brát ty Basixi

Joey
Diskutér Sféry
Příspěvky: 145
Registrován: 01 kvě 2007 21:17
Bydliště: Kolín , Červený Pečky , Pardubice, Myslív (KRÁSNÁ ŠUMAVA)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joey »

jo ale budu je brát s přechodama 12,13 , 16 takže nějeký uchycení za stojan mě asi moc nezajímá

Cernoch
Diskutér Sféry
Příspěvky: 187
Registrován: 17 lis 2005 21:05
Bydliště: Český Krumlov - České Budějovice - Horní Planá
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cernoch »

ty vole ale vo tom to je ze ten buben rezonuje, to je dobre!! kdyz se exporty ani nehnou tak je to proto ze je tam vrtano do korpusu, ne za rafek jako customy. a TED do me:)![/quote]

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

no do korpusu tam vrtáno neni, to si asi viděl hodně starý exporty. si myslim, že do těch 25000 jsou ty rozdíly ve zvuku velice zanedbatelný a volil bych radši životnost a solidní provedení, než o 10% lepší zvuk.

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

ja bych zase volil radeji o 40% lepsi zvuk za 13000+vyhledove do 5 let vymenit kulove klouby u 12 a 13 (coz by stalo par hubicek),nez si preplatit minimalne o 10 haku vic za bubny,co hrajou o 40% hur a nebudu muset menit klouby a nedostanu k nim "zadarmo" nove blany.. :wink:

heller
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 378
Registrován: 18 říj 2006 18:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od heller »

myša píše:ja bych zase volil radeji o 40% lepsi zvuk za 13000+vyhledove do 5 let vymenit kulove klouby u 12 a 13 (coz by stalo par hubicek),nez si preplatit minimalne o 10 haku vic za bubny,co hrajou o 40% hur a nebudu muset menit klouby a nedostanu k nim "zadarmo" nove blany.. :wink:
Pocitam, ze je to narazka na Exporty. Ty stoji mam pocit kolem 19 000,. a Basixy kolem 14 000,. to je rozdil 5 000,. a ne 10 000,. jinak tva uvaha pocita s tim, ze HW uz clovek ma. Jinak musi menit ne jenom klouby, ale i hi hatku, slapku a podobny veci. Navic s cislem 40 procent nesouhlasim...

Joey
Diskutér Sféry
Příspěvky: 145
Registrován: 01 kvě 2007 21:17
Bydliště: Kolín , Červený Pečky , Pardubice, Myslív (KRÁSNÁ ŠUMAVA)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Joey »

sem se ptal učitele na ty Basixi a on mi řekl že je to pěknej zvuk za rozumnou cenu a že pokud do toho nehodlám mlátit jako hovado tak by mi ti prej melo vydržet a já s tím souhlasim páč ti to vydrží tak dlouho jak s tim budeš zacházet

Negr
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 295
Registrován: 30 črc 2005 19:29
Bydliště: Třeboňsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Negr »

já bych bral ty Imperialstary za těch 15000 když je to i s HW. HW prodáš (nebojim se že by se HW od TAMY neprodal) a si na lepších penězích než Basix... a se 40% rozdílem taky nesouhlasim, docela bych chtěl vidět o 40% lepší Basixy :D

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od myša »

podivejte ja to nikomu nevnucuju-hrajte si na co chcete,ale pokud kupujete bubny (nove)pod 20-25tisic,tak jednodusse lepsi varianta neexistuje.proslo mi pod rukama aspon 10 sad basix,aspon patery exporty,mnoho 50x 100x 200x 300x,par superstaru,swingstaru,yd,dp,nekolik stage customu a co se tyce subjektivniho souzeni zvuku,tak nejlip vychazely stage custom(za30) a basix(za polovicku)s tim,ze yamaha ma pochopitelne skvely hw.je tady ale ten problem,ze basix je za hubicku a levne sady drahych firem jsou o 50%drazsi.a nez zaplatit 20 nebo 25 za nizkou radu vyse zminenych firem,tak uz radeji prisetrit alespon do 30 a koupit si solidne hrajici stage custom,ci jine dobre bubny okolo triceti,nebo nedavat 20 nebo 25 za exporty,force atd a dat o 10 mene za basixy.ja vychazel z toho,ze exporty stoji okolo 23hadru,takze proto se tam objevila ta rozdilova cifra 10haku.za cislem 40% si suverene stojim-mi to treba takhle nehraje,ponevadz mam 3 roky stare(a jeste piskovane)blany a maji uz natriskano dobrych 2500 hodin,ale verte tomu,ze lepsi zvuk nez z basixu vam nepoleze ze skopku pod 25 tacu.tolik z mojich zkusenosti a nemyslim si,ze bych byl zas az takove tele,co nicemu nerozumi :wink:

Kulda
Řečník Sféry
Příspěvky: 998
Registrován: 20 dub 2006 21:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kulda »

:arrow: Gretsch :!: :!:
Cataliny Birch sou skvely obstojne hrajici hrnce, za dobrej peniz. Ale pravda sou uz trosku drzazsi (22 až 25 koliku bez HW). Ale uz je snad prestali delat, nahrazuje je sada MAPLE a ASCH..ty sou levnejsi..a prej hrajici taky..

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

No, ja volim cestu postupneho dokupovani bubnu a vyborneho zvuku. Je s tim sice trosku vic cachrovani, ale zase mam za velmi malo penez dost muziky. A az jednou budu mit na novy, tak si je proste koupim. Ale co se da koupit za 25 to by ste koukali :)

Uživatelský avatar
Botisko
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 373
Registrován: 22 srp 2006 21:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Botisko »

Nevi nekdo jak hrajó ty nejnizsi yamahy - sada gigmaker? Stoji 12 koliku a vypadaji obstojne..chci neco jinceho nez amatky, ale asi nezkutim tych 14 koliku na basixi..

Bary
Diskutér Sféry
Příspěvky: 176
Registrován: 10 zář 2004 12:10
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Bary »

To už si raději někde splaš ty 2 koliky navíc a kup si ty Basixy,páč do roka budeš ty nejnižší Yamahy horko,těžko prodávat.
Navíc je spousta týpků,kteří ty Basixy prodávají,seženeš je i za 11 koliků,tady je teď nabízel Boosty fungl nové,na ceně se dá vždycky domluvit.

Kulda
Řečník Sféry
Příspěvky: 998
Registrován: 20 dub 2006 21:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kulda »


Olsztyn
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 237
Registrován: 24 čer 2008 14:24
Bydliště: Praha

Re: TAMA Imperialstar Stage set za 15000

Příspěvek od Olsztyn »

Včera jsem hral na imperialstary a řekl bych že za tu cenu super škopky

Uživatelský avatar
pete77
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 27 lis 2006 00:06
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: TAMA Imperialstar Stage set za 15000

Příspěvek od pete77 »

no jistěě TAMA!!! forever!!!!!!!!!!!!!!!!!
no sice to není přesně co bych bral ale stačilo by mně to
tenhle borec má taky docela dost cover drum verzí

Odpovědět

Zpět na „Tama“