Tama Superstar - problém s barvou

Odpovědět
Jirka Michalik
Diskutér Sféry
Příspěvky: 100
Registrován: 05 říj 2008 18:46
Bydliště: Dolní Rychnov (Sokolov)

Tama Superstar - problém s barvou

Příspěvek od Jirka Michalik »

Ahoj, mám takovej problém, na Musiccenteru i Kytarách píšou, že tam mají Tama Superstar (fólie) sady v barvách midnight blue a vintage red, jenomže podle oficiálních stránek Tamy se Superstary vůbec v těhle barvách nedělají. Zkoušel jsem si na googlu vyhledat tyto bicí v těchto barvách a většinou mi to v těchto barvách našlo Imperialstary, které se podle ofi stránek Tama v těchto barvách dělají... myslíte si, že mají Kytary.cz i Musiccenter.cz na webu error, nebo fakt nějak záhadně splašili Superstary v těchto barvách? Jde mi totiž o tohle: nakonec jsem se rozhodl, že si koupím Tama Superstar v barvě Brushed Vintage Blue a objednal je z Kytar, jenomže tam pořád nejsou a už je to dost dlouho, co jsem si to objednával a už termín dodání několikrát odložili, ale v barvě Midnight Black je prý budou mít na skladě do 8mi dnů, tak jsem tak nad tím přemýšlel a říkám si, že bych se na to vykašlal a vzal holt to, co tam mají. Určitě je to ta stejná sada? :neutral:

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Re: Tama Superstar - problém s barvou

Příspěvek od gu-staff »

Z kytar.cz už si neobjednám ani trsátko po tom, co jsem čekal na basu cca 3 měsíce. Nakonec jsem se dočkal, ale myslim, že to byla čistě náhoda, spíš než nějaká snaha...

Uživatelský avatar
pete77
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 27 lis 2006 00:06
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Tama Superstar - problém s barvou

Příspěvek od pete77 »

jo v tom všem binec jak sviňa,už jsem to tu psal v jiném tématu čekám na bicí za 20tis. 2 měsíce jak k...ot v klasické snad nejvíce používané barvě.jedno kde to vemeš vždy to jde přes http://www.pmihk.cz/ a ti maj snad dovoz do celé čr 2x do roka-taky měli na skladě jiný barvy než jsem chtěl já tak holt čekám no....jen pro představu jaká je to barva těch bicích na které čekám,jsou to v podstatě ty samé i sestava
http://www.drumcenter.cz/eshop/tama-sup ... 59672.html
a extra doobjednanej kotel čekačka do října..tak pohoda fakt..holt slabej trh nebo co :D :) sice rok 2009 ale připadám si jako kdyby byl 1991

Kalik
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 431
Registrován: 27 črc 2008 13:52
Bydliště: Třeboňsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Tama Superstar - problém s barvou

Příspěvek od Kalik »

gu-staff píše:Z kytar.cz už si neobjednám ani trsátko po tom, co jsem čekal na basu cca 3 měsíce. Nakonec jsem se dočkal, ale myslim, že to byla čistě náhoda, spíš než nějaká snaha...

moje rec.....kdyz sem si u nich objednal prvni bici tak sem cekal taky mesic....a ted kdyz sem nedavno reklamoval musli tak sem cekal mesic a to sem jim tam musel zavolat, ze uz mesic ubehl a ze to taky nemusim resit pres telefon......tak se asi polekal a druhej den sem to mel doma :) ....taky od nich uz hovno :?

Jirka Michalik
Diskutér Sféry
Příspěvky: 100
Registrován: 05 říj 2008 18:46
Bydliště: Dolní Rychnov (Sokolov)

Re: Tama Superstar - problém s barvou

Příspěvek od Jirka Michalik »

pete77 píše:jo v tom všem binec jak sviňa,už jsem to tu psal v jiném tématu čekám na bicí za 20tis. 2 měsíce jak k...ot v klasické snad nejvíce používané barvě.jedno kde to vemeš vždy to jde přes http://www.pmihk.cz/ a ti maj snad dovoz do celé čr 2x do roka-taky měli na skladě jiný barvy než jsem chtěl já tak holt čekám no....jen pro představu jaká je to barva těch bicích na které čekám,jsou to v podstatě ty samé i sestava
http://www.drumcenter.cz/eshop/tama-sup ... 59672.html
a extra doobjednanej kotel čekačka do října..tak pohoda fakt..holt slabej trh nebo co :D :) sice rok 2009 ale připadám si jako kdyby byl 1991
když to má dovoz 2x do roka a tom objednanej z Musiccenteru xy.11.2008 mi má přijít v květnu-červnu 2009 a sada z Kytar objednaná 20.1.2009 "prej" má přijít během března... myslíte si, že mě v těch kytarách jenom namotávaj? :(

Uživatelský avatar
pete77
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 27 lis 2006 00:06
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Tama Superstar - problém s barvou

Příspěvek od pete77 »

ale největší problém je v tom ,že jsou tu ofiko zastoupení tak je asi těžko můžem obejít jeddině dovoz,ale při dnešním euru je to humus-bohužel není jiná volba :mrgreen: :evil:
no z tou kytarou jestli je to ibanez-co dělá petrof tak by to mělo být stejný jako dovoz zn.Tama na náš trh,
já se informoval jen na tamu před vánocema,když jsem scháněl textilní obaly na bicí téže značky-prej ať si počkám do března než dojde kontejner z Asie..no nakonec jsem to bral z Thomannu sice to bylo dražší ,ale do 2 týdnů i z převodem to bylo doma :D

Medák
Řečník Sféry
Příspěvky: 646
Registrován: 24 říj 2005 14:50
Bydliště: Praha, Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Tama Superstar - problém s barvou

Příspěvek od Medák »

Jirka Michalik píše:Ahoj, mám takovej problém, na Musiccenteru i Kytarách píšou, že tam mají Tama Superstar (fólie) sady v barvách midnight blue a vintage red, jenomže podle oficiálních stránek Tamy se Superstary vůbec v těhle barvách nedělají.
Nemůže to být tím, že Tama změnila u Superstárů barvy? Třeba nabízejí starší soupravy s barvami, které už nevyrábí. Zkus najít starší katalogy.

Odpovědět

Zpět na „Tama“