Yamaha tour custom

Odpovědět
blahos
Diskutér Sféry
Příspěvky: 110
Registrován: 22 lis 2006 09:28
Bydliště: Hranice

Yamaha tour custom

Příspěvek od blahos »

Ma je nekdo? na drumcenteru jsou za neco pres dvacet. Libi se mi ze je tam jen jeden tom, to je co presne potrebuji.Ja sice budu kupovat bici az v breznu a budu je kupovat na radu dmrm v Nemecku, ale jen by mne zajimalo jak hrajou.Ma stim nekdo zkusenost?

DoktorJazz
Řečník Sféry
Příspěvky: 845
Registrován: 07 lis 2006 22:32
Bydliště: Krnov,Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DoktorJazz »

Jedu tedka nekdy do DrumCentra(je to asi 20km od meho mesta) a hned premyslim ze je zkusim ... taky se mi moc libi a jako ,,Yamahista" bych do nich asi sel...
Narozdil od 2005 od Sonoru , ktere sou tam Klasifikovany jako poloprofesionalni , sou toury jako Profi ... Uvidim , jak budou znit

blahos
Diskutér Sféry
Příspěvky: 110
Registrován: 22 lis 2006 09:28
Bydliště: Hranice

Příspěvek od blahos »

Tak dej vedet....

kr@ken
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 07 pro 2006 12:25
Bydliště: Všechovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kr@ken »

NO upřímně taky se teším na to s čím příjdeš, doufám, že to bude stát za to, protože ty YAMAHY nejen že dobře vypadají, ale za tu cenu sehnat javor,hmmm... o tom se dá uvažovat

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Na Tour Custom hrál Akira Jimbo na předváděčce v Praze. Minimálně ty tomy hrály bezvadně - hutný, hlubší, melodický zvuk.

kr@ken
Nováček
Příspěvky: 39
Registrován: 07 pro 2006 12:25
Bydliště: Všechovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kr@ken »

Vetšina lidí je porovnává se SONOR 2005, ale když se jedná o ten javor, proč to nesrovnat se Sonor 3005, když do YAMAHY koupim HW za 7tis. sem skoro na té samé ceně

Jef
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 28 bře 2005 21:58
Kontaktovat uživatele:

Tour Custom nebo Sonor 3005

Příspěvek od Jef »

Ahoj, já právě řeším problém jestli si koupit YAMAHA Tour Custom za těch 24 000, nebo raději SONOR 3005. Fakt nevím.. na ty Yamahy sem se byl podívat a nejsou to špatné bicí... ale pořád tu jsou i ty Sonory 3005. !!

Uživatelský avatar
DNK
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 348
Registrován: 09 lis 2007 09:58
Kontaktovat uživatele:

Re: Yamaha tour custom

Příspěvek od DNK »

A co jejich virbl? Jako amatér si říkam Yamaha, javor....Mohlo by to byt v pohodě. Pokud jste s ním měli tu čest, tak se prosím podělte...díky

Odpovědět

Zpět na „Yamaha“