YAMAHA PHOENIX

Pavlišta
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 212
Registrován: 10 zář 2007 01:12
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

YAMAHA PHOENIX

Příspěvek od Pavlišta »

Měl jste někdo, komu se poštěstilo být letos ve Frankfurtu, tuto sadu vidět popř. si ji obouchat ?

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: YAMAHA PHOENIX

Příspěvek od Slowmeda »

tady mě zaujalo, že maj opačný postup zakulacování hran na jednotlivých průměrech než reference, chtěl bych slyšet ty sady vedle sebe, ale to se asi jen tak nepodaří... :?

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: YAMAHA PHOENIX

Příspěvek od tomcorn »

Pavlišta píše:Měl jste někdo, komu se poštěstilo být letos ve Frankfurtu, tuto sadu vidět popř. si ji obouchat ?
Ano, měl :wink:

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Re: YAMAHA PHOENIX

Příspěvek od myša »

Tenhle krám mě poměrně zajímá - je to sice podle mě hlavně obchodní odpověď na Masterworks, Reference, částečně i SQ2 a podobné záležitosti, ale hrát to může díky těm exotický dřevům zajímavě. Zatím jsem na netu potkal jen jedno, dvě špatné videa od Akiry Jimba, který na to teď nově hraje, ale to je samozřejmě o ničem. Dokonce jsem nenašel ani žádné promo video od Yamahy, kde by to nějak propagovali a vysvětlovali, jak je to úplně boží a revoluční a..a..a.....atd. Snad si to tady nějaký maník objedná, nebo to třeba bude někde nějakou dobu v kameňáku a nebo nás na to nedejbože nechá nějaký prodejce zahrát. Slint...

Pavlišta
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 212
Registrován: 10 zář 2007 01:12
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: YAMAHA PHOENIX

Příspěvek od Pavlišta »

tomcorn píše: Ano, měl :wink:
No nejsi zrovna sdílný......

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: YAMAHA PHOENIX

Příspěvek od tomcorn »

Pavlišta píše:No nejsi zrovna sdílný......
Hlavně nejsem zrovna nestranný :lol:

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: YAMAHA PHOENIX

Příspěvek od Benbuben »

tomcorn píše:Hlavně nejsem zrovna nestranný :lol:
Takže to hrálo z prdele? :mrgreen:

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: YAMAHA PHOENIX

Příspěvek od Slowmeda »

hrálo to asi spíš z japonska. Myslim že bude napsáno že to hrálo dobře ale že za ty prachy to nemá cenu a dá se pořídit levněji jinde

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: YAMAHA PHOENIX

Příspěvek od tomcorn »

To ne :lol: , ale jsou lidé, kterým prostě bez konkrétních příčin nějaká značna není sympatická (a vůbec to neznamená, že by byla špatná). A já prostě nejsem fanda Yamahy, Premieru, Opelu, Hyundaie a Pepsi :wink:

DoktorJazz
Řečník Sféry
Příspěvky: 845
Registrován: 07 lis 2006 22:32
Bydliště: Krnov,Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: YAMAHA PHOENIX

Příspěvek od DoktorJazz »

Je super, ze to aspon takhle dokazes napsat...
Vidim jak mates sonorista by napsal:,,Nehraje to, kupte si delite" :D

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: YAMAHA PHOENIX

Příspěvek od mates »

Presne tak :) treba ty moje :) ani novy skin stranek sonorista nepomaha k jejich prodeji :)
lidi nemam prachy. Basix rulez :)

ZRNO
Řečník Sféry
Příspěvky: 809
Registrován: 26 čer 2007 14:20
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: YAMAHA PHOENIX

Příspěvek od ZRNO »

mates píše:Presne tak :) treba ty moje :) ani novy skin stranek sonorista nepomaha k jejich prodeji :)
lidi nemam prachy. Basix rulez :)

dovolím si tě opravit M Birch rulezzzzzz :-D
Osoně jediné čím mě firma yamaha zaujala je subkick.

sedi
Diskutér Sféry
Příspěvky: 197
Registrován: 01 čer 2006 19:47
Bydliště: na Ostrove
Kontaktovat uživatele:

Re: YAMAHA PHOENIX

Příspěvek od sedi »

Ymh dela spoustu super veci http://www.yamaha-motor.com/sport/produ ... image.aspx

Osobne jim fandim tak jako vsem, co pro nas delaji ty uzasne drevene a kovove veci (ted myslim bici). Take bych rad ze zvedavosti nejakou ukazku novych krasavecku I kdyz vim, ze nikdy na nic podobneho hrat nebudu. Nerad bych svou hrou-nehrou prznil neco tak krasneho :)

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Re: YAMAHA PHOENIX

Příspěvek od myša »

ZRNO píše:
dovolím si tě opravit M Birch rulezzzzzz :-D
Osoně jediné čím mě firma yamaha zaujala je subkick.
No vidíš - a pak existují lidé, co mají spokojeně Basixy a ačkoliv nedají na své Mapexy dopustit, stejně k tomu plánujou ještě jedny Yamáty. :wink:

Pavlišta
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 212
Registrován: 10 zář 2007 01:12
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: YAMAHA PHOENIX

Příspěvek od Pavlišta »

tomcorn píše:To ne :lol: , ale jsou lidé, kterým prostě bez konkrétních příčin nějaká značna není sympatická (a vůbec to neznamená, že by byla špatná). A já prostě nejsem fanda Yamahy, Premieru, Opelu, Hyundaie a Pepsi :wink:
No jasně, cílem mého dotazu není rozpoutávat věčný spor mezi Sonoristy, Yamahisty,Mapexisty,DW ........ co je lepší. Mě jen zajímalo, když píšou v promo , že někteří přední hráči ( o které jde neříkají) tvrdí ,že jde o nejzvučnější bubny, na které hráli, jestli je na tom alespoň trochu pravdy. A jestli má cenu vynakládat úsilí si je někde vyzkoušet..... Takže se neboj napsat nezaujatý názor,pokud sis ho stačil na ně udělat ....

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: YAMAHA PHOENIX

Příspěvek od tomcorn »

Pavlišta píše: No jasně, cílem mého dotazu není rozpoutávat věčný spor mezi Sonoristy, Yamahisty,Mapexisty,DW ........ co je lepší. Mě jen zajímalo, když píšou v promo , že někteří přední hráči ( o které jde neříkají) tvrdí ,že jde o nejzvučnější bubny, na které hráli, jestli je na tom alespoň trochu pravdy. A jestli má cenu vynakládat úsilí si je někde vyzkoušet..... Takže se neboj napsat nezaujatý názor,pokud sis ho stačil na ně udělat ....
Přiznám se, že mě zaujala ta šestihranná rampa a díky ní jsem se mrknul i na Phoenixy. Přišly mi ale klasicky Yamahovské (na můj vkus sušší kopák, hodně melodické tomy, hezký sezitivní bubínek). Moc revoluční mi ten zvuk nepřišel, bylo to takové klasicky Yamahoidně prvotřídní :lol: Trochu mě pobavilo, že slogany hlásily něco ve stylu (neberte mě za slovo) "100 let výroby bicích nás dovedlo k tomuto a tomuto..." a například hrany dělají opačně než pearl reference, kteří měli skoro stejný slogan :lol:

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Re: YAMAHA PHOENIX

Příspěvek od myša »


Video je sice na prd, ale lepší než drátem do oka :mrgreen: . Líbí se mi kopák, tomy jsou takové nějaké tvrdé.

Pavlišta
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 212
Registrován: 10 zář 2007 01:12
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: YAMAHA PHOENIX

Příspěvek od Pavlišta »

myša píše:
Video je sice na prd, ale lepší než drátem do oka :mrgreen: . Líbí se mi kopák, tomy jsou takové nějaké tvrdé.
A mě se to líbí.... :D

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: YAMAHA PHOENIX

Příspěvek od sasa »

největší stupidita je ta vodováha v tý rampě, to když sem viděl, tak sem se málem pochcal smíchy........ už to vidím, jak půjdu okolo yamahisty, a jen tak ledabyle změřím postavení jeho rampy, svou vodováhou horizont a řeknu, máš to nakřivo vole, vlevo ti to ujíždí o celý 3 mm proto ti to hraje tak blbě..........

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: YAMAHA PHOENIX

Příspěvek od Slowmeda »

sasa píše:největší stupidita je ta vodováha v tý rampě, to když sem viděl, tak sem se málem pochcal smíchy........ už to vidím, jak půjdu okolo yamahisty, a jen tak ledabyle změřím postavení jeho rampy, svou vodováhou horizont a řeknu, máš to nakřivo vole, vlevo ti to ujíždí o celý 3 mm proto ti to hraje tak blbě..........
Tomu se jistě smějou i v jamaze, ale něco novýho musí přinést, marketing dnes vládne světem

Pavlišta
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 212
Registrován: 10 zář 2007 01:12
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: YAMAHA PHOENIX

Příspěvek od Pavlišta »

sasa píše:největší stupidita je ta vodováha v tý rampě, to když sem viděl, tak sem se málem pochcal smíchy........ už to vidím, jak půjdu okolo yamahisty, a jen tak ledabyle změřím postavení jeho rampy, svou vodováhou horizont a řeknu, máš to nakřivo vole, vlevo ti to ujíždí o celý 3 mm proto ti to hraje tak blbě..........
Když pominu tu vodováhu tak asi proti hexaracku těžko můžeš něco mít.......

Jinak hoši, při tempu v jakém se na malém českém políčku střídají značky v žebříčku oblíbenosti, se možná ještě dožiju toho, že z Vás budou zarytí yamahisti :D
Před rokem mě tady perzekuovala vládnoucí třída Sonoristů, nyní Mapex rulez.... Člověk má co vydělávat aby krok s módou udržel...

Polymorph
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2588
Registrován: 22 bře 2004 23:25
Bydliště: Brno

Re: YAMAHA PHOENIX

Příspěvek od Polymorph »

sasa píše:největší stupidita je ta vodováha v tý rampě, to když sem viděl, tak sem se málem pochcal smíchy........ už to vidím, jak půjdu okolo yamahisty, a jen tak ledabyle změřím postavení jeho rampy, svou vodováhou horizont a řeknu, máš to nakřivo vole, vlevo ti to ujíždí o celý 3 mm proto ti to hraje tak blbě..........
To není žádná novinka, já tu vodováhu mám u PDP hrazdy taky, ale měl jsem ji tam jen jednou (dá se oddělávat s celým logem PDP) , když jsem tu hrazdu stavěl poprvé, abych měl paměti na obou stojnách ve stejné výšce :-)

Je to hrozná chujovina :-)

milq
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 497
Registrován: 12 zář 2006 14:14
Bydliště: Skalica, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: YAMAHA PHOENIX

Příspěvek od milq »

Inak si s tou pdp rampou spokojny? Idem ju totiz kupit a podla Toma je dobra, len by som chcel pocut aj dalsie nazory... Ako je to s vahou rampy?

Uživatelský avatar
lukemo24
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 382
Registrován: 06 dub 2008 21:18
Kontaktovat uživatele:

Re: YAMAHA PHOENIX

Příspěvek od lukemo24 »

bože vodováha :D a beztak ta píčovinka zvedá cenu o 2 litry ne? za chvilku budou dávat na nohy rampy bačkory,co kdyby že jo :-D já mám ted rampu pearl předek plus bok a jsem max.spokojenej

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: YAMAHA PHOENIX

Příspěvek od Koubas »

tak podle ceníku na DC ta vodováha stojí 239 korun, to bych si jí už asi na rampu za 12 tisíc koupil.

Odpovědět

Zpět na „Yamaha“