YAMAHA Oak Custom alebo Dooba Dooba

Odpovědět
homo.erectus
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 17 bře 2005 15:55
Bydliště: Bratislava

YAMAHA Oak Custom alebo Dooba Dooba

Příspěvek od homo.erectus »

A čo takto dub? Profi sada za smiešnych 35 000 Kč - Made in Japan...

homo.erectus
Nováček
Příspěvky: 46
Registrován: 17 bře 2005 15:55
Bydliště: Bratislava

Re: YAMAHA Oak Custom alebo Dooba Dooba

Příspěvek od homo.erectus »

Najlacnejšia originál Japonská sada, so zaujímavým zvukom. (sám to mám už štyri roky). Svoju druhú sadu som predal a uvažujem ešte o jedných dubákoch... Kto s tým máte aké skúsenosti, nech to porovnám s tými mojimi??

mozkodlab
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: 10 čer 2008 17:00
Bydliště: Dubňany

Re: YAMAHA Oak Custom alebo Dooba Dooba

Příspěvek od mozkodlab »

Aaaaa...vidím,že je tu další kolega co osedlává Oaky,tak to mě těší.Já osobně jsem s nima naprosto spokojený a zvuk je takový jaký jsem hledal.Kopák,ten zabíjí :twisted:

sedi
Diskutér Sféry
Příspěvky: 197
Registrován: 01 čer 2006 19:47
Bydliště: na Ostrove
Kontaktovat uživatele:

Re: YAMAHA Oak Custom alebo Dooba Dooba

Příspěvek od sedi »

narazil jsem na OAK omlaceny Wecklem a moc se mi to libit, siiim. Ono to bude asi spis tema rukama, ale to je fuk :) Kdo se boji, ze by mu v triku bez rukavu mohla byt zima, a chce videt, jak se kouri z dubu, tak narolujte nekam k 41 min :)

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/3 ... tern-band/

to co tam ma josu emperory? Btw. dub v interieru je velice vkusne a prekrasne drevo ...

Pavlišta
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 212
Registrován: 10 zář 2007 01:12
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: YAMAHA Oak Custom alebo Dooba Dooba

Příspěvek od Pavlišta »

sedi píše:narazil jsem na OAK omlaceny Wecklem a moc se mi to libit, siiim. Ono to bude asi spis tema rukama, ale to je fuk :) Kdo se boji, ze by mu v triku bez rukavu mohla byt zima, a chce videt, jak se kouri z dubu, tak narolujte nekam k 41 min :)

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/3 ... tern-band/

to co tam ma josu emperory? Btw. dub v interieru je velice vkusne a prekrasne drevo ...
To spíš vypadá na Ambassador. Oaky tam znějí odlišně od Maple nebo Recordingu. Tomy "nemňoukají" ale duní. Pěkné. Docela názorná ukázka, že Weckl umí zahrát s citem pro muziku a jaká je to paráda, když se sejdou muzikanti hrající s lehkostí, nadhledem a pohodou. Co za tím musí být "motohodin" :cry:

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: YAMAHA Oak Custom alebo Dooba Dooba

Příspěvek od tomcorn »

sedi píše:to co tam ma josu emperory?
Weckl na svých stránkách poměrně vehementně tvrdí, že tři nebo čtyři roky nazpět používá zásadně pískované Ambassadory jakožto jedinné úderové blány na celé sadě vč. kopáku. Asi budou nějaké "předváděčkové" vyjímky, jako kdysi na Frankfurtu s Pinstripkama, ale tohle nevypadá na podobný případ.

Odpovědět

Zpět na „Yamaha“