Yamaha GIG maker - hruza

Odpovědět
Milhauz
Pokročilý
Příspěvky: 74
Registrován: 06 bře 2006 13:12
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Yamaha GIG maker - hruza

Příspěvek od Milhauz »

Cca před 2 týdny jsem viděl na vlastní oči 1/2 roku starou soupravu gigmaker a nestačil jsem se divit. Jako majitel a zastánce značky Yamaha musím říct, že takovej shit bych neočekával ani od nejpodradnějších výrobců. Folie na kopáku zvlněná jak po stoletý vodě, tomy nedržely na trnech a utáhnout nešly, Tčko totálně rozviklaný a utáhnout nešlo...stojan na Hihat jak pro 3 letý dítě... Kdokoli uvažujete o koupi, od gigmakera ruce pryč, nechápu, jak muže Yamaha kazit jméno takovouhle polosoupravou.

smurf
Řečník Sféry
Příspěvky: 580
Registrován: 03 pro 2008 16:39
Bydliště: Opava - Hlubočec
Kontaktovat uživatele:

Re: Yamaha GIG maker - hruza

Příspěvek od smurf »

Milhauz píše:Cca před 2 týdny jsem viděl na vlastní oči 1/2 roku starou soupravu gigmaker a nestačil jsem se divit. Jako majitel a zastánce značky Yamaha musím říct, že takovej shit bych neočekával ani od nejpodradnějších výrobců. Folie na kopáku zvlněná jak po stoletý vodě, tomy nedržely na trnech a utáhnout nešly, Tčko totálně rozviklaný a utáhnout nešlo...stojan na Hihat jak pro 3 letý dítě... Kdokoli uvažujete o koupi, od gigmakera ruce pryč, nechápu, jak muže Yamaha kazit jméno takovouhle polosoupravou.
Ty víš hovno, co je dobrý, když je kosa, a není co do kamen!!!
:D :D :D

Fajt
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 30 zář 2011 12:38
Bydliště: Březolupy(Uherské Hradiště)

Re: Yamaha GIG maker - hruza

Příspěvek od Fajt »

Tak hovno...kdyz se tomu chovas ja magor tak neni divu :)

Uživatelský avatar
Arcturus
Pokročilý
Příspěvky: 81
Registrován: 10 úno 2012 13:35

Re: Yamaha GIG maker - hruza

Příspěvek od Arcturus »

Nechapem comu sa divis, urcite to ma svoje dovody, v prvom rade asi trochu retardovany majitel, ktory ma v skusobni riadne vlhko + vobec si nevazi veci a tak s nimi aj zaobchadza.
Co si si myslel ? ze ked je to YAMAHA je to z kryptonitu ? :D

Odpovědět

Zpět na „Yamaha“