Ludwig

Odpovědět
Doski
Diskutér Sféry
Příspěvky: 180
Registrován: 25 zář 2003 13:18
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Ludwig

Příspěvek od Doski »

Nedá mi to abych se nepochlubil svým novým přírůstkem. Bude na nich sice ještě hodně práce, ale mam z nich obrovskou radost. Nemůžu se jich nabažit. Jsou to šestivrstvý javorový korpusy(kromě 13-ta je 3 vrtsvá). Rozměry 24, 13, 14, 15. Zvuk nádherně mohutnej a kulatej. Kopák mě úplně dostal. Je to miláček.

Nemáte někdo doma 12? Klidně vyměnim za tu 13. Nebo ji koupim. 15 rezonančka by se mi taky hodila. Případně nějaký obaly.
Přílohy
Miláčci
Miláčci
PICT0002.JPG (366.71 KiB) Zobrazeno 5278 x
Pohled přes kotlíky
Pohled přes kotlíky
PICT0005.JPG (288.47 KiB) Zobrazeno 5250 x
Originál stojan Ludwig
Originál stojan Ludwig
PICT0008.JPG (327.68 KiB) Zobrazeno 5256 x

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

ty jsou super. na kolik tě vyšli, jestli se můžu zeptat?

hubas
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 30 pro 2004 01:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubas »

Moc pěkný. Myslím, že 12ku budeš shánět těžko, ale na druhou stranu se bez ní vpohodě obejdeš. Ta sestava tak jak je, vypadá podle mě více "dobově". Jaké úpravy budeš dělat? Něco radikálního? Pokud jsou hrany OK, tak bych je max. rozebral a vše promazal...
Co tam dáš za blány...něco pískovanýho dvouvrstvýho?

Doski
Diskutér Sféry
Příspěvky: 180
Registrován: 25 zář 2003 13:18
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Doski »

Vyšly na 25 tisíc. Jen ty 24,13,14,15. Plus ten stojan a stojan na bubínek. Zbytek už jsem měl. Moc se mi nezdá že ty roměry jsou po palcích. Zvukově to ale neni vůbec špatný. Z těch úprav chci udělat přesně cos řikal. Rozdělat, namazat, zkontrolovat důkldnějš hrany, vyčistit, vyměnit špatný díly, naleštit..... Blány tam zatim necham asi ty ambassadorky. Potom bych chtěl vyzkoušet CSka a Emperor coated. Nejdřív ale musim vyměnot rezonančky. A mam ještě rozdělanej amáťáckej 18" kotel ze kterýho chci udělat druhej kopáček na případnej záskok za toho obra:)

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »

Myslim, že ta Amátka nebude stíhat... :)

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

prostě nádhera, co dodat, mi by se sice více zamlouvaly ty co má v profilu tomcorn, ale tyhle jsou taky nádherný!!! a být tebou nechám to tak jak to je originál, neměnil bych žádné přechody, jinak s chudí do toho a půl je hotovo :D

Gagarin
Řečník Sféry
Příspěvky: 670
Registrován: 16 zář 2005 17:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gagarin »

Poměrně atypické rozměry. Teda aspoň pro prachstaromilce jako jsem já. Ale pokud se to dá dobře naladit, tak proč ne. Kdyby byl (jak je u starých tt ft ft zvykem) poslední kotel 18", tak by to už moc ideal nebylo, protože na takový průměr už se moc nedají hrát dvojky a tak...

ToP
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 385
Registrován: 09 úno 2007 01:20
Bydliště: divoký západ, taky Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ToP »

:twisted: závist je velmi zlá věc.
Z těch vyntyč přímo čiší. Přes DC Doski?? Jinak to je pěkná cena.

No a to jsou hnedka jiný kotláky než 8 10 12 14 a kopáčíček 20cka, co? Jinak myslím, že to je lepší než standartně dodávané 12 13 16, máš tam dobrý intervaly a nemusíš je nijak nutit do pěkných "akordů". 15ctku kotel jsem vždycky chtěl, ale, jaks sám uved, špatně se na to sháněj blány.
Ale tleskám, moc bych na tom neměnil, jen důkladně vyleštil. A Emperor Coated na tom musej znít obligátně.

Jinak kdyby sis chtěl poslechnout CS na Ludwech, tak tady zní docela ušlechtile i hluboké kotle:

Martin Vajgl
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 414
Registrován: 24 srp 2006 18:37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin Vajgl »

Můžu ti nabídnout 13" tom-tom stejnou barvu i model, r.v. 76´(kdybys chtěl avantgardní set s dvěma třináctkama :mrgreen:)

Doski
Diskutér Sféry
Příspěvky: 180
Registrován: 25 zář 2003 13:18
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Doski »

Ne. Zkusil jsemnapsat člověkovi o kterym jsem si myslel že by je teoreticky moh mít a on je měl. Náhoda jak prase. Kolik by si chtěl za tu třináctku Martine? Asi bych ji vyměnil za tuhle. Protože ta moje je starší. Je ještě třívrstvá a barva taky neni origo. Pokud byste měl nekdo doma cokoliv co se týká Ludwigu a chcete se toho zbavit, tak mě kontaktujte.

ToP
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 385
Registrován: 09 úno 2007 01:20
Bydliště: divoký západ, taky Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ToP »

ale tří vrstvá to vadí?? Podle mě musí perfektně čistě znít tělo, jako kytára nebo ne?

Martin Vajgl
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 414
Registrován: 24 srp 2006 18:37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin Vajgl »

Doski píše:Ne. Zkusil jsemnapsat člověkovi o kterym jsem si myslel že by je teoreticky moh mít a on je měl. Náhoda jak prase. Kolik by si chtěl za tu třináctku Martine? Asi bych ji vyměnil za tuhle. Protože ta moje je starší. Je ještě třívrstvá a barva taky neni origo. Pokud byste měl nekdo doma cokoliv co se týká Ludwigu a chcete se toho zbavit, tak mě kontaktujte.
Tak já nevim, něco nabídni :neutral: :mrgreen:

Doski
Diskutér Sféry
Příspěvky: 180
Registrován: 25 zář 2003 13:18
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Doski »

Promiň, že neodpovídám. Byl jsem tenhle tejden pryč. No nevim jakou si představuješ cenu. Jestli ti na něco je nebo ti jen doma leží. Moh bych začít s nabídkou 3000.

Martin Vajgl
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 414
Registrován: 24 srp 2006 18:37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin Vajgl »

Doski píše:Promiň, že neodpovídám. Byl jsem tenhle tejden pryč. No nevim jakou si představuješ cenu. Jestli ti na něco je nebo ti jen doma leží. Moh bych začít s nabídkou 3000.
Původně to byla součást soupravy, ale vždycky jsem set použil jen v konfigu 12", 16" a na tu 13" nehrál a mám pocit, že by se to dobudoucna stejně nezměnilo...
No, myslel jsem si tak na čtyřečku... Je to ok?

Doski
Diskutér Sféry
Příspěvky: 180
Registrován: 25 zář 2003 13:18
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Doski »

Ještě mi napiš jestli je to třívrstvej nebo šesti. Ale ono je to asi jedno. Pokud jw to origo Whita cortex, tak bych ho stejne asi vzal. ten muj je origo černej a je na něm jen bílá folie a je vidět že to neni stejnej odstín. Určitě se nějak domluvíme. Spíš mi napiš Sz ať to neřešíme tady.

Kalik
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 431
Registrován: 27 črc 2008 13:52
Bydliště: Třeboňsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Ludwig

Příspěvek od Kalik »

Tento rok slavi firma Ludwig své 100leté výročí, myslite ze pro nas prichysta neco novyho ( nejake specialni soupravicky apod.)????????

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Re: Ludwig

Příspěvek od Rift »

Myslím, že určitě :)

Olsztyn
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 237
Registrován: 24 čer 2008 14:24
Bydliště: Praha

Re: Ludwig

Příspěvek od Olsztyn »

Já si to nemyslím, vím. :D Koukám na ně delší dobu :oops:

Ludwig Centennial
Obrázek

Made in taiwan, ale americkej javor. Srovnávaj s renownama... Kopáky bohužel jen 20" hloubky :?:
cena shellsetu kolem 1000 USD. V evropě jsem je ještě neobjevil, v anglii jsem je objevil bez snare za 750 GBP. Tipuju že až budou u Thomanna tak pod 1000EUR to nebude.
Krásný

Zbyněk Fiala
Diskutér Sféry
Příspěvky: 187
Registrován: 07 kvě 2009 15:42
Bydliště: Nové Město na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: Ludwig

Příspěvek od Zbyněk Fiala »

Ty jsou teda masérský. :shock: :shock: :shock:

Uživatelský avatar
DNK
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 348
Registrován: 09 lis 2007 09:58
Kontaktovat uživatele:

Centennial

Příspěvek od DNK »

Projížděl jsem Ludvovy stránky a když jsem uviděl Centennial, asi jsem se zamiloval, protože je to nádhera. A myslím, že se dá čekat, že budou hrát skvěle...Někdy bych je fakt chtěl, ale čítám, že si na ně aspoň deset let počkám. Skládat ze studentské gáže na tohle neni moc rychlý. V Anglii jsem je našel za 1000 Liber.....Ach jo

NPG
Diskutér Sféry
Příspěvky: 113
Registrován: 06 srp 2008 12:47

Re: Ludwig

Příspěvek od NPG »

Ahoj,
chci se zeptat zda měl někdo tu čest zahrát si na tyhle řady Ludwig: Elemnt, Epic a Centennial.
No prostě moje stávajíci bicí jsou Ludwig Accent a i když je to ta nejnižší řada, tak myslím že hrajou dost slušně (alespoň pro moje uši).
Do konce roku bych chťel pořídit novou sadu a chci 100% Ludwig, ale teď záleží jakou řadu vybrat a kde si je oťuknout.
Nejblíž co jsem koukal je sada myslim tech Epiců u Thomanna a v Anglii ještě navíc Elementy. Jenomže ty Centennialy jsem viděl jenom v Amerických obchodech.
Nechci aby mi někdo radil 'Vem tu nejvyšší řadu, ta bude hrát nejlíp', prostě chci aby někdo poradil jako hrajou to je vše :-)
Nejspíš to je dotaz do prázdna, ale za zkoušku nic nedám.

Doski
Diskutér Sféry
Příspěvky: 180
Registrován: 25 zář 2003 13:18
Bydliště: Slaný
Kontaktovat uživatele:

Re: Ludwig

Příspěvek od Doski »

Moje Ludwigy co jsou na začátku jsou na prodej. Takže kdyby někdo měl zájem, tak víc info je v inzerci.

Odpovědět

Zpět na „Ludwig“