Catalina Rock

Odpovědět
Master
Řečník Sféry
Příspěvky: 729
Registrován: 17 říj 2005 13:20
Bydliště: Prágl
Kontaktovat uživatele:

Catalina Rock

Příspěvek od Master »

Co si o nich myslíte?
Hrál na ně někdo?
Moc by mě to zajímalo protože uvažuju o koupi

Uživatelský avatar
BóĎA
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1621
Registrován: 26 dub 2005 22:20
Bydliště: Praha/Česká Kamenice (Děčín)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BóĎA »

já si o nich myslim dobré, kdybych si kupoval teď sestavu tak buď takle velkou nebo s max 20" kopákem :wink:

ToP
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 385
Registrován: 09 úno 2007 01:20
Bydliště: divoký západ, taky Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Gretsch Catalina Club Rock

Příspěvek od ToP »

no vida, už je to založené.

To je sekec, co? Tak už je to rok, stálo by za to osvěžit otázky: Má je tady někdo? Prošly někomu pod prackama? Maj úžasnej dizajn. Ale hrozivě by mě sral ten vzdálenej druhej kotel :(
Pro ČR je na odběr v Akcentu prý jen pár těhle sad, mě by se líbila doost i ta levnější černá UV lakovaná verze, horší to bude se sehnáním obalu na kopáčik, ale jsou, jsou na trhu. Já si totiž vždycky zamiluju přirozený zvuk sestavy a prosazení bez nazvučování a tohle je na ty bigbandy jako dělaný (samozřejmě šup s nim do heavy rocku a blues, mňam) :twisted:

Cernoch
Diskutér Sféry
Příspěvky: 187
Registrován: 17 lis 2005 21:05
Bydliště: Český Krumlov - České Budějovice - Horní Planá
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cernoch »

ma je Tomeš z kapely The Pooh, hral sem na ne a je to takovy...kolosalni. tomy s piskovanejma blanama byly takovy hutny, tupe basovy. kopak dobrej, ale s blanama a obalama je problem. no a mezi tou 14 a 16 je mista na 2 ridy:)

ToP
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 385
Registrován: 09 úno 2007 01:20
Bydliště: divoký západ, taky Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ToP »

o něm vím, s tím se domluvím na vyzkúšání, ale jinak???.... to je jediný z ČR, kdo by mohl poskytnout info? :))

No a pak už vim jen o Schenzerovi..... :(

Cernoch
Diskutér Sféry
Příspěvky: 187
Registrován: 17 lis 2005 21:05
Bydliště: Český Krumlov - České Budějovice - Horní Planá
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Cernoch »

a jaxi na nej prisel? navic je nema tak dlouho, asi rok myslim. hral si s nima? nebo odkud si a kde hrajes?

ToP
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 385
Registrován: 09 úno 2007 01:20
Bydliště: divoký západ, taky Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ToP »

chodí na lide

ToP
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 385
Registrován: 09 úno 2007 01:20
Bydliště: divoký západ, taky Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

.

Příspěvek od ToP »

teďka někdo prodává na hudebnímbazaru.cz kotel 16 a virbl. Je to blázen. Takovýhle prodeje jsou úplně na hovnex. Až se toho bude chtít zbavit, nepůjde mu to prodat a tohle samotný taky nikdo nekoupí. Takový lidi nesnáším. Měl si vybrat jinou sestavu.

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

taky takovýhle jednání nechápu, pač jednotlivé bubny prodá za míň, než kdyby pak prodával celou soupravu. Já třeba taky nehraju na 13'' tom-tom a neprodal sem ho, mám ho schovaný pěkně doma :) pač vím, že když jednou tu soupravu budu prodáv, spíš to lidi koupí, když bude kompletní.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

já občas lituju, že sem prodal i virbl od sady, protože fakt vidim, jak se loučim s exportama a k tomu s pláčem dávám virbl Truth... dneska ti málokdo koupí levnou sadu bez virblu a nikdo si nekoupí exporty za 20 kvůli dobrýmu virblu.

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

Koubas píše:já občas lituju, že sem prodal i virbl od sady, protože fakt vidim, jak se loučim s exportama a k tomu s pláčem dávám virbl Truth... dneska ti málokdo koupí levnou sadu bez virblu a nikdo si nekoupí exporty za 20 kvůli dobrýmu virblu.
souhlas, kdybych býval nemusel, taky bych neprodával virbl od sady, je to fakt lepší, mít vše pohromadě. Zatím se sice prodávat svý nový miláčky nechystám, ale jednou to určitě příjde.

Uživatelský avatar
gu-staff
Řečník Sféry
Příspěvky: 957
Registrován: 01 led 2006 19:12
Bydliště: Praha

Příspěvek od gu-staff »

Já jsem zkrouhnul soupravu na kopák a snare (nutí mně to víc přemejšlet o přechodech a zaplnění mezer :)). Takže mám zbytečnou 12, 13, 16 tomy, a nikdy bych je neprodal. Jednak jsou v úpravě, kterou by ani nikdo nechtěl (viz muj profil), a jednak tvoří se zbytkem kompaktní nenahraditelnej celek.

rošťák
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 24 led 2005 19:30
Bydliště: Kaplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rošťák »

ToP píše:o něm vím, s tím se domluvím na vyzkúšání, ale jinak???.... to je jediný z ČR, kdo by mohl poskytnout info? :))

No a pak už vim jen o Schenzerovi..... :(
Má je ještě jeden týpek z kapely Sichrhajs z Budějovic a má ty v černý barvě 8) Holt na jihu to jede ve "velkým" :)

Pavlišta
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 212
Registrován: 10 zář 2007 01:12
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Gretsch Catalina Club Rock

Příspěvek od Pavlišta »

ToP píše:no vida, už je to založené.

To je sekec, co? Tak už je to rok, stálo by za to osvěžit otázky: Má je tady někdo? Prošly někomu pod prackama? Maj úžasnej dizajn. Ale hrozivě by mě sral ten vzdálenej druhej kotel :(
Pro ČR je na odběr v Akcentu prý jen pár těhle sad, mě by se líbila doost i ta levnější černá UV lakovaná verze, horší to bude se sehnáním obalu na kopáčik, ale jsou, jsou na trhu. Já si totiž vždycky zamiluju přirozený zvuk sestavy a prosazení bez nazvučování a tohle je na ty bigbandy jako dělaný (samozřejmě šup s nim do heavy rocku a blues, mňam) :twisted:
Schenzer na ně má v Muzikusu recenzi. Tuším že v některým loňským čísle.WWW.muzikus.cz

ToP
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 385
Registrován: 09 úno 2007 01:20
Bydliště: divoký západ, taky Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ToP »

Pavlišta: jojo, je na bici.cz

teďka někdo prodává na fenderu ten světlej povrch, ale chce za to daleko víc než nový, i když to má i s obalama.

rošťák
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 24 led 2005 19:30
Bydliště: Kaplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Catalina Rock

Příspěvek od rošťák »

Jak jsem říkal na jihu to jede ve velkým...nedávno si je koupil další bubeník z Budějovic....jsem netušil, že je tady tolik big bandovejch bubeníků :D

Odpovědět

Zpět na „Gretsch“