Gretsch Club Mod CCM024 BA Blue Alien Drumset

Odpovědět
blahos
Diskutér Sféry
Příspěvky: 110
Registrován: 22 lis 2006 09:28
Bydliště: Hranice

Gretsch Club Mod CCM024 BA Blue Alien Drumset

Příspěvek od blahos »

Ahoj, co rikate na tuto sestavu, ma s tim nekdo zkusenost?Jak to zni?Zda se mi to za prijatelne penize. http://www.musik-produktiv.de/shop2/sho ... lle/listen

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

materiál je stejnej jako u rockstarů, takže si myslim, že to bude hrát podobně, akorát ty rozměry jsou ala custom firma, i ta druhá barva.

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

Myslim, že to bude hrát líp, protože Gretsche jsou prostě Gretsche a i levný až střednětřídný sady dělat uměj. Nejni mahagon, jako mahagon, z mahagonu se dělaj i profi bubny...tákže bych doporučoval vyzkoušet, no. Ale lepší než rockstary to bude už jenom díky tomu jak to skvěle vypadá...a to je přece důležitý! :D

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

Benbuben píše:Nejni mahagon, jako mahagon, z mahagonu se dělaj i profi bubny...
obojeje ale tutově filipínskej mahagon, kdežto drahý sady se dělaji z africkýho.

Morbo
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 27 bře 2006 11:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Morbo »

Mahagon mi přijde zvukově takovej neušlechtilej, ale jasný, že to chce vyzkoušet. Beztak je to věc vkusu.

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

jak psal koubas není mahagon jako mahagon - z mahagonu se dělaj i signovaný bubny třebas omar hakim že nebo nejvyšší řady pearl třebas MHX, sonor z toho dělal signovanou sérii horst link atd atd dělali z toho všichni a je to srovnatelný s kvalitou bubinga-takže to mahagon je kuva kvalitní dřevo - není to vůbec špatnej materiál (ale tohle není kvalitní matroš, protože by to jinak nestálo 700€) nevim, mě příjde móda kopáků 22x20 úchylná - je to moc a hraje to divně a blbě se to stěhuje, lepší než rockstary to bude aspoň doufám - když levný gretsche, tak catalina-ash...

el baterista
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 28 pro 2006 02:16

Příspěvek od el baterista »

ja sem koupil jety Gresch Catalina Stage ktery sou taky 6ti-vrstvej mahagon a hrajou dle meho zacatecnickeho nazoru pekne...nemam teda moc moznost porovnani ale hraje to celkem dost dobre na to ze me stali 10k i s cinelama a dvouslapkou...

blahos
Diskutér Sféry
Příspěvky: 110
Registrován: 22 lis 2006 09:28
Bydliště: Hranice

Příspěvek od blahos »

A co tohle?

http://www.musik-produktiv.de/shop2/sho ... lle/listen

mel jsem predtim rockstary, takze by mi to mozna sedelo do ucha. Nezapomenu na ten slapak u rockstaru 22 palcu a zvuk proste podle meho za ty prachy super.Coz teprve tady ta 24ka...???

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

no já bych se s tim nechtěl tahat a navíc už 16" kotel občas v basech zanikne, 18" nevim nevim. kdyby byly floor tomy a kopák všechno o 2" menší, bylo by to super. 22,12,14,16 je hodně univerzální sada.

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Benbuben »

el baterista píše:ja sem koupil jety Gresch Catalina Stage ktery sou taky 6ti-vrstvej mahagon a hrajou dle meho zacatecnickeho nazoru pekne...nemam teda moc moznost porovnani ale hraje to celkem dost dobre na to ze me stali 10k i s cinelama a dvouslapkou...
Nejsi náhodou z Prahy? Někdy bych si je celkem poslechl. Byl bych na to celkem zvědavej... :)

el baterista
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 28 pro 2006 02:16

Příspěvek od el baterista »

to ben:ne bohuzel sem z Tabora....no kdybys sem mel nahodou nekdy cestu tak se klidne stav...ja je klidne muzu nahrat ale nebude to nic moc kvalita a navic to neumim poradne naladit :oops: ...

hubas
Řečník Sféry
Příspěvky: 571
Registrován: 30 pro 2004 01:30
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hubas »

Nelíbí se mi. Kravský rozměry a divný lino na tom je...

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Gretsch Club Mod CCM024 BA Blue Alien Drumset

Příspěvek od Hans-Drums »

Mě se hodně líbí,I když nějaký povrchovky nejsou můj šálek čaje,tak ty všechny Cataliny Club vypadají dobře. A strašně se mi líbí tyhle http://gretsch.cz/grafik/soupravy/CC-M024-TAT.jpg Když to vidím tak bych je hned chtěl.......Jenže spousta faktorů v tom brání :D

Kulda
Řečník Sféry
Příspěvky: 998
Registrován: 20 dub 2006 21:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Re: Gretsch Club Mod CCM024 BA Blue Alien Drumset

Příspěvek od Kulda »

Na zivej okuk nejsou zas tak k sezrani :wink:
A na otuk uz vubec ne e..

Odpovědět

Zpět na „Gretsch“