Gretsch Catalina Ash

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Gretsch Catalina Ash

Příspěvek od Koubas »

já ty bubingy vedle sebe neměl, ale ta Tama má přece jenom za sebou 40? let výroby bubnů a za tu dobu musej mít ohromný zkušenosti, vypracovaný technologie a výrobní postupy, kdesi se chlubili, že takhle tenkej korpus z tak tvrdýho dřeva zvládaj jenom oni - neni ten rozdíl v těch Ddrumech taky v tloušťce korpusu? Ddrum je nová značka a věřim, že se teď budou s každou novou řadou trochu lepšit - zaujalo mě, že druhej akrylátovej model už dělaji bez spoje z jednoho kusu...

Uživatelský avatar
lukemo24
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 382
Registrován: 06 dub 2008 21:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Gretsch Catalina Ash

Příspěvek od lukemo24 »

Koubas píše:já ty bubingy vedle sebe neměl, ale ta Tama má přece jenom za sebou 40? let výroby bubnů a za tu dobu musej mít ohromný zkušenosti, vypracovaný technologie a výrobní postupy, kdesi se chlubili, že takhle tenkej korpus z tak tvrdýho dřeva zvládaj jenom oni - neni ten rozdíl v těch Ddrumech taky v tloušťce korpusu? Ddrum je nová značka a věřim, že se teď budou s každou novou řadou trochu lepšit - zaujalo mě, že druhej akrylátovej model už dělaji bez spoje z jednoho kusu...
tak já samozřejmě považuju za Tamu a její bubingy za něco jiného než ddrum to je jasná,ale bubingy za 69 to už jde :-D a hraje to hezky :mrgreen: ale nejde to porovnávat, to je jasný. ohledně těch průhledných, prodával jsem je někomu tady z fora, tu první serii! ta druhá by se měla dělat ručně!! v německu! ale vzhledově sem nepoznal rozdíl :D a celkem toho lituju,protože ten zvuk byl fakt osobitej....... celkem bych si ne ně rád zahrál :cry:

doxa
Pokročilý
Příspěvky: 54
Registrován: 28 srp 2003 16:09
Bydliště: Králův Dvůr, Křižatky
Kontaktovat uživatele:

Re: Gretsch Catalina Ash

Příspěvek od doxa »

lukemo24 píše:to doxa a nemohl by si mě je půjčit ? :D :D :D je škoda aby to leželo :D
Jsem to nenapsal uplne presne - nelezi, ale stoji
a tim padem na ne cvicim ;-)

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Gretsch Catalina Ash

Příspěvek od tomcorn »

lukemo24 píše:... ohledně těch průhledných, prodával jsem je někomu tady z fora, tu první serii! ta druhá by se měla dělat ručně!! v německu!...
Ručně? :lol: :lol: :lol: To budou ten horkej plast míchat vařečkou, nebo vrtat díry nebozezem za svitu svíčky? :lol: :lol: :lol: Jak se dají dělat bubny bubny strojově, to by mě teda zajímalo :lol: Spíš si myslím, že si to klasicky nechají udělat "outsourcingem" od německých Kirchhoff a polepí svým logem.

Uživatelský avatar
lukemo24
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 382
Registrován: 06 dub 2008 21:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Gretsch Catalina Ash

Příspěvek od lukemo24 »

Budeš dělat tlaky jo :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: " ta druhá by se měla dělat ručně" :mrgreen: chyběla tam uvozovka ty lojzo :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
lukemo24
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 382
Registrován: 06 dub 2008 21:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Gretsch Catalina Ash

Příspěvek od lukemo24 »

doxa píše:Jsem to nenapsal uplne presne - nelezi, ale stoji
a tim padem na ne cvicim ;-)
Ach tak to je jiná :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: Gretsch Catalina Ash

Příspěvek od tomcorn »

lukemo24 píše:Budeš dělat tlaky jo :D :D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: " ta druhá by se měla dělat ručně" :mrgreen: chyběla tam uvozovka ty lojzo :mrgreen: :mrgreen:
Pořád nechápu rozdíl mezi prvními akrylovými "neručními" bubny a druhými, vyráběnými "ručně" :lol:

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Gretsch Catalina Ash

Příspěvek od Koubas »

rozdíl tam bude v tom, že ten korpus bude bez spoje odlejvanej, ale nedokážu si představit, jak stroje, levnější než lidská síla v číně, šroubujou mušle na bubny.

Uživatelský avatar
lukemo24
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 382
Registrován: 06 dub 2008 21:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Gretsch Catalina Ash

Příspěvek od lukemo24 »

hele mě je to šumák :D at to dělaj třeba v mapexu :mrgreen: hlavně že to bude vypadat a hrát :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „Gretsch“