Gretsch

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: Gretsch

Příspěvek od sasa »

jo jo pan "šedivej" charlie watts je vůbec pohodář a jede si jen a jen podle svejch představ - k virblu DW občas mívá i ludwigy k činelům Zildjian si sem tam střihne ufip atd...inu on si to zkrátka může dovolit.
mám za to že na gretsche hrál nebo hraje i mr. vinnie colaiuta ne a to je taky pan někdo.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Gretsch

Příspěvek od Koubas »

ani phil collins neni nýmand a určitě neni blbej a ví, proč na to hrál. jsem si ale jistej, že pokud by gretsch potřeboval, nacpal by bourdonovi na promo bez jedinýho slova klidně cataliny a ten linkin park by zněl na živo furt stejně (mizerně).

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: Gretsch

Příspěvek od sasa »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

palka.vasek
Nováček
Příspěvky: 37
Registrován: 28 čer 2009 14:42
Bydliště: Ostrava, Czech Republic

Re: Gretsch

Příspěvek od palka.vasek »

sasa píše:jo jo pan "šedivej" charlie watts je vůbec pohodář a jede si jen a jen podle svejch představ - k virblu DW občas mívá i ludwigy k činelům Zildjian si sem tam střihne ufip atd...inu on si to zkrátka může dovolit.
mám za to že na gretsche hrál nebo hraje i mr. vinnie colaiuta ne a to je taky pan někdo.
Přesně ..... mám za to, že Colaiuta je co se týče muziky, která se mi líbí, mnohem lepší než Bourdon ...... otázka vkusu

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: Gretsch

Příspěvek od sasa »

hm, colaiuta je tak dobrej až se mi nelíbí, to já zase radši toho wattse :mrgreen:

pampa
Pokročilý
Příspěvky: 84
Registrován: 18 pro 2010 14:31

Re: Gretsch

Příspěvek od pampa »

Já jsem nedávno poprvý vyzkoušel Gretsch Renown Maple, a byl to docela zážitek - dobrý, silný průrazný zvuk, ale velmi melodický, čitelný, konkrétní. A taky velmi hezký dozvuk. Jedním slovem vynikající bicí :wink:

misak1098
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: 08 led 2012 14:43

Re: Gretsch

Příspěvek od misak1098 »

Kluci a holky nesmíme zapomenout na to,že taky hodně záleží na blánách,že? :wink:

Uživatelský avatar
shampoo
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 316
Registrován: 27 srp 2005 20:34
Bydliště: Most - Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Gretsch

Příspěvek od shampoo »

jo hlavně holkám ... no vlastně i některejm klukům ... záleží na blanách :-D

Odpovědět

Zpět na „Gretsch“