Ošetření Dřeva

Trochu zasvěcenýho pokecu o složení škopků

Odpovědět
Jardas525
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 02 dub 2007 20:16
Kontaktovat uživatele:

Ošetření Dřeva

Příspěvek od Jardas525 »

Schánim nějaký leštidlo který by mi zamaskovalo drobné škrábance na povrchu dřeva kdybyste mi někdo něco doporučil tak bych byl velice vděčen.... díky 8)

doggy
Pokročilý
Příspěvky: 90
Registrován: 28 črc 2006 13:42
Bydliště: košice

Příspěvek od doggy »

Skús diava používa sa na leštenie a zakrytie šmuhov na nábytku.Maš dve oleje-svetlo hnedý na svetly nábytok a červený na tmavý nábytok.Dost to pomôže,ale ak to vischne treba opakovať náter.Stojí asi 30sk

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

jó jó, stará dobrá diava, teď už jí nemůžu ani cítit, jednou se mi vylila v pokojíku na koberec a já myslel, že tam zdechnu, puch jak sviňa.

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

hmmm, stará dobrá diava, tak tuhle záležitost s terpentýnem bych na bubny nikdy nedal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! stačí, že sem musel přebrušovat horní desku mýho krásnýho stolu, protože byl ošetřen touto sračkou!!! kup si Lemon Oil - prodávaj to třebas na hmatníky kytar.... škrábance stejně nezakryješ.....

Jardas525
Nováček
Příspěvky: 29
Registrován: 02 dub 2007 20:16
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jardas525 »

diky chlapci za tip skusim se po tom jeste optat....:) potrebuju si dat totiz trosku do pucu bici a kdyz na to pride tak budu muset nakej jed aplikovat i na cinely :wink:

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

Jestli mas poskrabanej lak, tak s tim neco udelas, ale na lakovanej povrch bude olej na udrzbu hmatniku zbytecnej.

Uživatelský avatar
Martin
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 22 čer 2007 13:23
Bydliště: Šenov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin »

tak tak, spíš nějakou tu emulzi na leštění těla kajtry, to si koupil náš kytárista a pak se mu kajtra leskla jak psí koule

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

Jak mam normalne poskrabany bubny od minulych majitelu, tak mne to nejak nevadi. Rikam si ze je aspon videt co na nich kdo zanechal. Spis by mne stvalo kdyby nehraly :)

SKERI
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: 02 říj 2007 02:45
Bydliště: Bučovice(Brno)
Kontaktovat uživatele:

Re: Ošetření Dřeva

Příspěvek od SKERI »

škrábance v laku nebo až ve dřevě ? když je to jen v laku tak se stím dá něco dělat.s tím dřevem bych si už nefandil :wink:

Odpovědět

Zpět na „Dřevo“