Pearl export select-drevo

Trochu zasvěcenýho pokecu o složení škopků

Odpovědět
Daniel
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: 10 říj 2006 08:40
Bydliště: Bratislava

Pearl export select-drevo

Příspěvek od Daniel »

Netusite nahodou z akeho dreva sa v devädesiatych rokoch vyrabali tieto bicie? Ide o typy este s vrtanymi korpusmi, ale lakovane.Zhanal som nejake info aj na nete, ale s mojou anglictinou... :oops:

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

Jediné čo sa mi podarilo krátkym gúglením zistiť je, že v prípade selectov to je filip. mahagon a "obyčajných" exportov basswood (preglejka)... Existuje pearldrumforum, exaktná informácia k 90' rokom tam niekde určite bude, lenže kto už má chuť to hĺadať medzi miliónom príspevkov na tému exp. select?? :D :D Chystáš sa to kúpiť?

Daniel
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: 10 říj 2006 08:40
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Daniel »

Hej, ale nikomu ani slovo... :P ...na tom fore som uz hladal, ale je to ako si to povedal...ihla v kope sena...dakujem za info, to si nasiel tam, alebo to mas odinakial?

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

Mám to z nejakej Nemeckej stránky zaoberajúcej sa pearlackými vecami.. Hľadal som to "na rýchlo" cez gúgl.de, nejaký 5.,6. odkaz.. Tiež som koncom '80 r. vlastnil exporty, v tom období mi bolo ale ešte u pr...ele, z akého to je dreva. :D Hlavne že to bolo červené, lesklo sa to a po Amatkach to hralo božsky. :) Tak som tú "preglejku" zistil po 18tich rokoch.. :D
edit: možno by stálo za to napísať maila do Praha Music Center, či to nevedia (ako díleri Pearl-u by to vedieť mali/mohli ;) ).

Daniel
Nováček
Příspěvky: 45
Registrován: 10 říj 2006 08:40
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Daniel »

No skusit to s tym mailom mozem...inak to hlavne co som chcel zistit je ten rozdiel medzi obycajnymi exportami a selectami, cize mas to u mna. :D inak som tu stranku nenasiel, ale staci mi ta info aj takto. Som zvedavy ako bude ten mahagon zniet, ked mi to teda nahodou vyjde. zatial dakujem :wink:

Odpovědět

Zpět na „Dřevo“