Tama Starclassic Bubinga vs Elite Bubinga

Uživatelský avatar
pete77
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 27 lis 2006 00:06
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Tama Starclassic Bubinga vs Elite Bubinga

Příspěvek od pete77 »

no přesně,ale na elite je pořád stríkaný logo :D
to se mi na tom strašně líbilo,fakt hustý

Uživatelský avatar
pete77
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 27 lis 2006 00:06
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Tama Starclassic Bubinga vs Elite Bubinga

Příspěvek od pete77 »

na drumcenter píší tohle o Elite
jak už sám dodatek názvu - "Elite" naznačuje, jedná se o elitní řadu, která je v podstatě shodná s modelem Starclassic Bubinga, ale proto tuto řadu byly zvoleny naprosto exklusivní povrchové úpravy a to jak z exotických dřevin, tak kombinace špičkových laků a fólií.
korpusy tom tomů a floor tomů jsou 8-mi vrstvé o síle 7mm, korpusy basových bubnů 8-mi vrstvé o síle 8mm,vrchní vrstvy z javoru, cordie nebo kořenové bubingy.


a u bubingy píší tohle:

Korpusy jednotlivých bubnů jsou vyrobeny z africké bubingy, ta disponuje podobnými akustickými vlastnostmi jako africký mahagón, tedy hlubokými, basovými kmitočty, ale na rozdíl od mahagonu, který je poměrně měkkou dřevinou je africká bubinga cca o 50% tvrdší než bříza, nebo javor. Korpusy konstruované z africké bubingy tak přinášejí nový zvuk do sortimentu profesionálních bicích souprav, který je velice ostrý a agresivní s vysokým podílem basových kmitočtů.

drummer
Diskutér Sféry
Příspěvky: 163
Registrován: 20 črc 2003 23:39

Re: Tama Starclassic Bubinga vs Elite Bubinga

Příspěvek od drummer »

pete77 píše:...který je velice ostrý a agresivní s vysokým podílem basových kmitočtů.
Já bych to objektivně zjednodušil na "hřmotný", čímž jsem bicí z bubingy vyškrtl ze svého budoucího výběru.

Odpovědět

Zpět na „Porovnání souprav“