GRETSCH CM-E826-MOF

Odpovědět
Uživatelský avatar
adamsdrummer
Nováček
Příspěvky: 21
Registrován: 27 dub 2012 15:08
Bydliště: Přepeře (turnov) [liberec]

GRETSCH CM-E826-MOF

Příspěvek od adamsdrummer »

Čau. Chtěl bych si k vánocum koupit bicí sadu max. 16 tis. Našel jsem tuto GRETSCH CM-E826-MOF (http://kytary.cz/gretsch-cm-e826-mof-ca ... /HN120824/).
Co by jste na ni pověděli? Mě se líbí že je 6 místná, protože jsem u kamaráda na 6 míst. hrál a ten 2. kotel je fakt supr. Nebo kdyby jste mi nějakou do 16 tis doporučili, ale aby měla přírodní barvy a aby za něco stála. Moc Dik adam :-)

Spooky
Nováček
Příspěvky: 21
Registrován: 12 lis 2012 17:21

Re: GRETSCH CM-E826-MOF

Příspěvek od Spooky »

Tyhle bicí mám doma a nemůžu si stěžovat rozhodně doporučuju za tu cenu jsou fakt super :)

Bobroněnko
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1882
Registrován: 17 kvě 2005 12:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: GRETSCH CM-E826-MOF

Příspěvek od Bobroněnko »

myslím si, že tyhle gretsche patří do kategorie za málo peněz hodně muziky. rozhodně to není špatná koupě, když se dobře oblaní, hrajou na úrovni. pokud mermomocí chceš nové bicí, je to myslím ok.
zkus ale popřemýšlet, jestli se nechceš porozhlédnout po bazarech, protože za 16k často natrefíš na bubny o třídu lepší, než jsou tyhle.

Uživatelský avatar
Žilkoslav
Řečník Sféry
Příspěvky: 753
Registrován: 11 lis 2007 14:01
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: GRETSCH CM-E826-MOF

Příspěvek od Žilkoslav »

Je dobrá, slušně hrající souprava. Ale nenajdeš u ní žádnej hardware. Takže když si připočteš cenu za sadu hardware (sada Gibraltar řady 5600 cca. 6000 Kč) zjistíš, že jsi s cenou tam, kde konkurence (Mapex Meridian, Tama Silverstar, Sonor Essential Force, Pearl Vision, PDP M5...), která nabízí bubny rovnou s hardware. A pak už stojí i za zvážení jiná souprava, protože některé z konkurenčních bubnů jsou opravdu lepší než Gretsch Catalina Maple.

Odpovědět

Zpět na „Porovnání souprav“