Dw Collector nebo Premier Signia nebo Sonor Designer

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: Dw Collector nebo Premier Signia nebo Sonor Designer

Příspěvek od sasa »

hele nebál bych se vyzkoušet i pearly např. MMX a gretsche new classics.
tamy bych taky nezanedbal :D v týhle ceně už je co vybírat a to je mnohdy nejhorší... :mrgreen: :mrgreen:

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Dw Collector nebo Premier Signia nebo Sonor Designer

Příspěvek od Koubas »

mimochodem, ty recordingy z DC nejsou ani v jedný barvě, z jedný sady.
http://www.drumcenter.cz/eshop/yamaha-r ... 49160.html

rest
Pokročilý
Příspěvky: 91
Registrován: 06 říj 2005 02:50
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Dw Collector nebo Premier Signia nebo Sonor Designer

Příspěvek od rest »

Souhlasím se Sašou, není od věci zkusit Gretsch New Classic. Sám je mám, takže nebudu asi úplně objektivní :) , ale ty bubny jsou dneska v poměru výkon cena nepřehlédnutelný. Koho odrazuje že stojí "jenom" 44 t a není to top-of-the line, zkuste si je. Já osobně už neplánuju se jich někdy zbavovat a pokud by byly prachy a hlavně pokud bych přesně věděl, co chci, pořídil bych si k nim ještě nějakou custom šílenost typu SQ2.

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dw Collector nebo Premier Signia nebo Sonor Designer

Příspěvek od Slowmeda »

omlouvám se za malej offt:
Podle mě sou gretsche pěkně předražený, vzhledmem k tomu že cimburkova jsou dovozci a prodávaj za maloobchodní ceny tak věřte že sleva 30% by pro ně nebyl problém, proč jí ale dávat když maj monopol a velkoobchodně Gretsch prakticky neprodávají. Kdo trochu dělá v obchodě tak můj příspěvek chápe. Jsou prostě šikovný, ale já jim na to neskočim. Za prachy co tam stojej jednotlivý sady koupíte ve stejný třídě u jiných značek myslim líp. Určitě ale nechci schazovat kvalitu nástroje, sem přesvědčen že patří k nejlepším na světě.

ZRNO
Řečník Sféry
Příspěvky: 809
Registrován: 26 čer 2007 14:20
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dw Collector nebo Premier Signia nebo Sonor Designer

Příspěvek od ZRNO »

Ja si myslím že je to jen otázka osobního vkusu. Osobně mám rád DW protože jejich zvuk je takovej "sprostej" od sonorů mám rád S Class, Delite. Yamahu, Premier, Gretch, Ludwig nemam rád vůbec a může hrát sebelíp a prostě bych si ji nekoupil. Pearl masters a Tama starclassic jsou pro mě klasika ale neni to pro mě nic vyjimečnýho. Co se týče amerických "Custom Keller " firem tak jedinej rozdíl u nich je v provedení finishe a mechaniky jinak hrajou všechny skoro stejně dobře, ale tam je to opravdu o tom že ti postavěj "netuctovou" sadu. Poslední dobou mě nejvíce nadchl mapex a konkrétně tomy od řady Saturn a virbl a kopáky od Orionu ( koneckonců v dubnu bude první hybrid sada v čr :-) ) Kopák a virbl jsou honě sprostý a tomy jsou krásně medový a to je přesně to co jsem vždycky hledal.
Moje rada zní: "Objíždět obchody a zkoušet a co se ti bude nejvíc líbit to kup"

ZRNO
Řečník Sféry
Příspěvky: 809
Registrován: 26 čer 2007 14:20
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dw Collector nebo Premier Signia nebo Sonor Designer

Příspěvek od ZRNO »

2 Slowmeda : bubny ma prodavat bubeník a ne harmonikář v tom je celej zakopanej pes. Jo holt ještě když jsem dělal v hudebninach tak jsem chtěl nějaký věci od gibraltaru a bubny pro jednoho zákazníka , ale jejich obchodní podmínky jsou postavene na hlavu takže jsem od toho velice rychle upustil a dostal bubny od konkurence .....

rest
Pokročilý
Příspěvky: 91
Registrován: 06 říj 2005 02:50
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Re: Dw Collector nebo Premier Signia nebo Sonor Designer

Příspěvek od rest »

Slowmeda píše:omlouvám se za malej offt:
Podle mě sou gretsche pěkně předražený, vzhledmem k tomu že cimburkova jsou dovozci a prodávaj za maloobchodní ceny tak věřte že sleva 30% by pro ně nebyl problém, proč jí ale dávat když maj monopol a velkoobchodně Gretsch prakticky neprodávají. Kdo trochu dělá v obchodě tak můj příspěvek chápe. Jsou prostě šikovný, ale já jim na to neskočim. Za prachy co tam stojej jednotlivý sady koupíte ve stejný třídě u jiných značek myslim líp. Určitě ale nechci schazovat kvalitu nástroje, sem přesvědčen že patří k nejlepším na světě.
Souhlasím, že nejvyšší řadu USA Custom je s cenou úplně mimo mísu, ale New Classic ? Stávali v základu 52 t., což vzhledem k jejich kvalitě bylo podle mého názoru akceptovatelné. Pak Akcent srazil cenu o 8t. dolů a od té doby snad nemůže být řeč o nějaké nadsazenosti ceny v porovnání s ostatními firmami.

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: Dw Collector nebo Premier Signia nebo Sonor Designer

Příspěvek od sasa »

ty vole, slouméďo, a zrno - předražený se Vám zdaj??? chlapi koukněte na ceny v USA např. na musiciansfriend (fujtajbl obchod, ale nic jinýho mě nenapadlo) pak přepočítejte cenu USD na CZK, a pak porovnejte ceny maloobchodní a začněme srovnávat - podle mě pánové v akcentu jsou první kdo nasadil rozumný ceny a to od počátku svýho fungování - srovnejte mapex s gretschem a např Yamahou a Tamou, a pak třebas s DW nebo PDP - zjistíte, že v Akcentu nejsou o nic dražší než jinde - Howkh.
btw zrno, na tebe zrovna dobré světlo tvrzení níže "nehází": "jsem chtěl nějaký věci od gibraltaru a bubny pro jednoho zákazníka , ale jejich obchodní podmínky jsou postavene na hlavu takže jsem od toho velice rychle upustil a dostal bubny od konkurence " to jakože zákazník chtěl gibraltar, a protože ti chlapíci v akcentu nedali prostor aby sis vydělal, tak si koupil něco jinýho a zákazníkovi prodal to na čem se dá víc vydělat??? :mrgreen:
jinak stále nevím proč by někomu měli dávat slevu???? co je to za židoobchodničinu??? (BTW: nemůže být ode mne bráno jako xenofobní názor, neb jsem z 1/4 žid) kde ste viděli: kdo mi dá nejvíc tak to beru?? když něco chci a chci konkrétní věc , tak přeci chci konkrétní věc a buď jdu cestou kompromisů a pořídím si něco kde mi daj slevu ale vlastně to není to co jsem chtěl, nebo ci koupím to co chci a nekoupím si něco co nechci i když to bude stát půlku - tohle mě na podnikání nepředstavitelně sere, od tý doby co se snažím dělat s otcem stavařinu a stavět domky, zateplovat budovy a dělat fasády, tak jsem začínal s tím, že lidi už nejsou kýčaři a kokoti, že jsou dnes technologie, který ti umožněj připravit lepší zítřek pro tvoje děti, nebo se lidi poučej z "podnikateskýho baroka" a půjdou ověřeným směrem, např. funkcionalismem, nebo alespoň chabým pokusem o toto, ale kdepak, kdepak, hovno hovno zlatá rybko, lidi sou kokoti furt stejný...
(kluci slowmďo a ZRNO, neabyste si mysleli, že ta druhá část příspěvku je myšlena na Vás!!!)

ZRNO
Řečník Sféry
Příspěvky: 809
Registrován: 26 čer 2007 14:20
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dw Collector nebo Premier Signia nebo Sonor Designer

Příspěvek od ZRNO »

2 sasa: nenapsal jsem, že jsou předražený nebo tak něco. A ve finále šlo už spíš jen o princip něž o výdělek (co zákazník chtěl to taky dostal) , je pro mě lepší podporovat firmu s ochotným servisem a a uplně jinym přístupem(mimojine chtěli jsme od nich odebírat daleko více zboží ale bohužel. Bohužel pro ně). A přiznejme si to že to děláme pro peníze a ne pro dobrej pocit (Nebo ty makáš pro dobrej pocit? Tak to bych využil tvých služeb a nechal bych pro tvuj dobrý poct zateplit našim barák :-D .... Nechci tady rozebírat obchodní podmínky a celkově dovozce fy gretch .....
Co se týče cen v usa a u nás už se to rozebíralo asi 1000x. Každej je strašně chytrej jak je to tam levný atd atd... Tak co mu brání v tom si to odtamtud dovézt nebo proč to odtamtud nezačne dovážet ve velkém sám? A najednou zjistí že bude muset platit dopravu clo bude s tím mít starosti, budou mu v tom ležet penize atd.... Ale to bohužel většina "chytrych kecalů" nepochopí.... (tim nenarážím na Tebe)

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: Dw Collector nebo Premier Signia nebo Sonor Designer

Příspěvek od sasa »

O.K. dobře, že jsi to vysvětlil, pokud se chovají neeticky-neobchodnicky, není co řešit.
Co se týká cen v USA, tak je pravda že zrovna JÁ JSEM JEDEN Z TĚCH CHYTREJCH KECALŮ :D a taky si věci z USA vozím, takže vím co a za kolik - dovezl jsem do ČR několik malých bubínků (4 kusy), soupravu PDP MX baja gold včetně HW, kterou teď vlastní trade a s kterou je doufám spokojený, a HW a činely nepočítám, krom toho i jiný věci, ale to se do fóra sféry bubeníků nehodí... a popravdě jediný co bych si koupil u nás je právě ten gretsch a možná ten mapex, protože ten se v USA nevyplatí kupovat- proto tvrdím, že akcent není předražený narozdíl od jiných obchodů u nás, co se v USA vyplatí kupovat víš, když si kupuju HW obvykle ho kupuju taky tam.
se zatepletním baráku tvých rodičů nemám problém, toto je skutečně práce a zadarmo nepracuju. ovšem taky děláme rekonstrukci v ulici přímo pod hradem pod schody z hradu (až to bude hotový pošlu ti fotky a adresu pokud budeš mít zájem :D) a mají tam na dvoře rozbitou kašnu z 18 století, tu opravu kašny dostanou ode mne zadarmo - toto není práce, toto je hobby.

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Dw Collector nebo Premier Signia nebo Sonor Designer

Příspěvek od Sam Jr. »


jiricc
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 217
Registrován: 28 srp 2008 12:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Dw Collector nebo Premier Signia nebo Sonor Designer

Příspěvek od jiricc »

Ta 12" má tmavší odstín.

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: Dw Collector nebo Premier Signia nebo Sonor Designer

Příspěvek od sasa »

ty, same kašli na to a udělej to jako slowméďa a kup si k tomu virbl H+H a máš zase na roky vystaráno.... :mrgreen: ale ty signie, hmmmm :mrgreen:

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Dw Collector nebo Premier Signia nebo Sonor Designer

Příspěvek od Vojta Horák »

jiricc píše:Ta 12" má tmavší odstín.
odlesk.

jiricc
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 217
Registrován: 28 srp 2008 12:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Dw Collector nebo Premier Signia nebo Sonor Designer

Příspěvek od jiricc »

Noiselord píše: odlesk.
Čeho,je to na všech fotkách.

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Dw Collector nebo Premier Signia nebo Sonor Designer

Příspěvek od Vojta Horák »

No hele, tak mi spíš připadá, že ty nejmenší dva tomy jsou z jiný sady.

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Dw Collector nebo Premier Signia nebo Sonor Designer

Příspěvek od Sam Jr. »

je to jen odraz něčeho červeným :D mě ale trápí, kde na to mám zrovna teď, když splácím káru vzít love :?

jennydrums
Pokročilý
Příspěvky: 74
Registrován: 26 črc 2007 14:51
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Dw Collector nebo Premier Signia nebo Sonor Designer

Příspěvek od jennydrums »

tyhle bubny jako celek obdržel Richard Kroczek primo od Premieru v dobe kdy delali desku Normale

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Dw Collector nebo Premier Signia nebo Sonor Designer

Příspěvek od Sam Jr. »

jestli vše klapne, tak budu těsně před vánocema pouštět bubínek Signia 14x5,5" v povrchovce cherry wood, budu měnit za stejný jen v barvě Coral White v které mám zbytek soupravy. cena kolem 9tis. je to opravdu mazel :)
signia snare.jpg

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Dw Collector nebo Premier Signia nebo Sonor Designer

Příspěvek od Sam Jr. »

tak bubínek Signia na prodej - viz inzerce :)

Uživatelský avatar
pete77
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1009
Registrován: 27 lis 2006 00:06
Bydliště: Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Dw Collector nebo Premier Signia nebo Sonor Designer

Příspěvek od pete77 »

takovej mazel a tak je zapatlanej fůůj
styď se Same :D

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Dw Collector nebo Premier Signia nebo Sonor Designer

Příspěvek od Sam Jr. »

je to nějaká stará fotka, možná ještě od původního majitele :) aukci na ten druhej sem vyhrál teprve včera večer, tak nebyl čas udělat aktuální foto :wink:

... ale k mýmu překvapení se nějací potencionální zájemci už ozvali, což sem opravdu nečekal :)


edit: tak virbl má novýho majitele a novej dorazí snad už zejtra :)

Odpovědět

Zpět na „Porovnání souprav“