TOYE / Taye :)

Pavlišta
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 212
Registrován: 10 zář 2007 01:12
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od Pavlišta »

sasa píše:rmv jsou dobrý bubny a hrajou oipravdu hezky, hw je divnej a zpúracování hw taky nic moc a ani to mco nevydrží, chtěl sjem si je koupit složil zálohu u jednoho německýho obchodu ale nakonec z toho sešlo, poslali mi peníze zpět, protže brazilčani asi měli karneval a nějak nedodávali.. takže asi takhle...pak sem koupil na ebayi oriony a myslím, že jsem neudělal chybu... ale RMV rulezz!!
Fakt nevím co máte pořád s tím HW....... Je opravdu velmi robustní, stabilní a funkční. A přitom ta váha... Podle mne je využití kompozitů a plastů cesta jak nám bubeníkům ulehčit život. Opravdu ve mne nebudí HW dojem, že se na něm může něco rozbít. Na rozdíl od také lehkého HW od CB drums , který mám u Classic Cantabile (zde jsem už musel vrážet přídavné čepy do viklajících se ramen a nakonec koupit ramena Gibraltar) , nepůsobí papírově ale profi.. . Co mám za připomínky - mohli to líp promazat,málo memory locks-musel jsem dokoupit od Gibraltaru. Černý HW se také hůř shání. U keepdrums šly sehnat originál přídavná činelová ramena ale s černými clampy je to horší.Ty nedodávají. Snad jen ten Premier..... Pravá hodnota těch bicích je ale v použitém dřevu a netradičním zvuku- kdo nevěří ať se staví v Liberci - zapůjčím k obouchání. Třeba se časem najde i někdo ,kdo je k nám bude dovážet a testeři z Muzikusu je pak prověří.....

2Sasa : U keepdrums jsem kupoval soupravu ze skladu, takže byla za týden doma. Pokud sis objednával sadu z výroby mohlo to zafungovat jak říkáš. Když je karneval ,tak celá Brazílie paří, dělal by jen blázen...

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od tomcorn »

Pavlišta:
S tím hardware je to složitější, ty se k tomu třeba chováš slušně, ale spousta dnešních bubeníků se domnívá, že když to patří k bicím, tak to musí v záruce (2 roky) vydržet JAKÉKOLIV zacházení. Kompozitní mechanika je dobrý nápad, ale když na takový stojan někdo z metrové výšky nahází další těžké kovové stojany (u spousty bubeníků nebo techniků běžná praxe), pak to prostě takovéhle zacházení nesnese. A když pak dovozce musí vyměnit více takových "reklamací", problém je na světě a distribuce jde do kytek :cry:

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od mates »

A ja si jak vul kazdej kus HW balim do bublinkove folie :)

Pavlišta
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 212
Registrován: 10 zář 2007 01:12
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od Pavlišta »

mates píše:A ja si jak vul kazdej kus HW balim do bublinkove folie :)
A to já jsem si vyrobil duroplasto-hliníkový kufr s vestavbou - uchycení pro každy kus trubky, takže HW se navzájem vůbec nedotkne...

Uživatelský avatar
jakas
Diskutér Sféry
Příspěvky: 192
Registrován: 21 lis 2010 16:11
Bydliště: Kolín

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od jakas »

Nemá měkdo zkušenost s virblem Taye Studio Maple ? :)

Odpovědět

Zpět na „Taye“