TOYE / Taye :)

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od tomcorn »

Slowmeda píše:Rýpání by šlo všem :roll:
Rýpání do dřevostaveb mi půjde sqěle :wink:

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od Koubas »

do svejch exportů pomalu udělám rýhu i pohledem...

ZRNO
Řečník Sféry
Příspěvky: 809
Registrován: 26 čer 2007 14:20
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od ZRNO »

2 Koubas: zvenku i zevnitř viď?

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od tomcorn »

Koubas píše:do svejch exportů pomalu udělám rýhu i pohledem...
Zase pozor, neplatí rovnice, že nejlepší buben je z nejtvrdšího dřeva! Jsou spousty březových a jiných bubnů TOP kvality.

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od Slowmeda »

Tome jak je to s výrobou březových orionů nebo akrylátových saturnů, plánuje mapex nějaký inovace v těhle směrech, popožeň je dyžtak, u anatolianů když dělal Martin Vajgl test, tak po jeho argumentaci o nedostatku jazzy kousků vznikla řada emotion a passion, určitě to nebyla náhoda :D

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od tomcorn »

Slowmeda píše:Tome jak je to s výrobou březových orionů nebo akrylátových saturnů, plánuje mapex nějaký inovace v těhle směrech, popožeň je dyžtak, u anatolianů když dělal Martin Vajgl test, tak po jeho argumentaci o nedostatku jazzy kousků vznikla řada emotion a passion, určitě to nebyla náhoda :D
Napodzim budu obeznámen s novou produktovou řadou na rok 2009, čili novinky budu vědět až v této době :wink:

Psycho
Pokročilý
Příspěvky: 63
Registrován: 07 srp 2007 21:56
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od Psycho »

:D :D emo bubny :D :D

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od tomcorn »

Psycho píše::D :D emo bubny :D :D
Růžový s černým hw a podřezanýma nohama od kopáku :lol:

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od drmr »

Pavlišta píše:(Brazilský javor s kvalitou čínského "javoru" moc srovnávat nelze ;-))))))
Len drobný detail k Brazílskemu javoru: jedná sa o drevo Bapeva, kt. je vyššou tvrdosťou príbuzné javoru.. Pojem "Braílsky javor" je prosto umelo vytvorený.... Inak súhlas s Pavlištom v tom, že tie bubny hrajú fakt výborne v pomere k cene... Jediný problém ktorý bol s RMV, sa týkal nestabilnosti kvality produkcie a nespoľahlivosti v dohodnutých dodávkach a lehotách. Preto sa pred niekoľkými rokmi vytratili z Nemeckej dílerskej siete, ktorá ich zastupovala. Dnes, po zmene vedenia a velenia to vyzerá tak, že sa znova pomaly objavujú na trhu...
Inak, už keď tak veselo OTečkujeme, vrátim sa k Toye :lol: ... vlastne Taye... boli ste ich niekto pozrieť?

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od Koubas »

v muzikeru jsem je nezahlíd, ale byl jsem tam už 2 měsíce zpátky. z fotek na stránkách mě nezaujaly skoro vůbec, nabídka barevných variant je ubohá a výběr z rozměrů taky nic moc.

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od drmr »

Dorazili min. týždeň.... Treba pozrieť konfigurácie v pdf na konci stránky, nemám pocit, že by ich bolo málo... :P ... aj keď je pravda, že v prvej várke je skôr rozmerový "štandard"....

Pavlišta
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 212
Registrován: 10 zář 2007 01:12
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od Pavlišta »

drmr píše: Len drobný detail k Brazílskemu javoru: jedná sa o drevo Bapeva, kt. je vyššou tvrdosťou príbuzné javoru.. Pojem "Braílsky javor" je prosto umelo vytvorený.... Inak súhlas s Pavlištom v tom, že tie bubny hrajú fakt výborne v pomere k cene... Jediný problém ktorý bol s RMV, sa týkal nestabilnosti kvality produkcie a nespoľahlivosti v dohodnutých dodávkach a lehotách. Preto sa pred niekoľkými rokmi vytratili z Nemeckej dílerskej siete, ktorá ich zastupovala. Dnes, po zmene vedenia a velenia to vyzerá tak, že sa znova pomaly objavujú na trhu...
Inak, už keď tak veselo OTečkujeme, vrátim sa k Toye :lol: ... vlastne Taye... boli ste ich niekto pozrieť?
S tím javorem máš samozřejmě pravdu......javor to není. U tohoto modelu - limitované edice řady Road Up - Road Copaíba, je střední vrstva z bapevy - od pohledu tmavé a velmi tvrdé dřevo, vnější a vnitřní vrstva z Copaíby - do červena zbarvené a také dost tvrdé dřevo. A hraje to opravdu výborně a pokud uvážím pořizovací cenu za 4 tomovou soupravu včetně snare a mechaniky cca 18 000,-..... Co je velice příjemné, je skutečnost jak jsou i navíc i lehoučké - asi díky použitému dřevu, tenkostěnným (4mm) korpusům bez zpevňujících prstenců, mušlím z kompozitu. Mít víc rukou, unesu je najednou....MCA jsou proti tomu kus železa.
Na kvalitu zpracování stížnost nemám - asi jsem měl zrovna štěstí a kdo ty korpusy vyráběl ,nebyl zrovna pod vlivem drog...

K Taye - budou se dovážet i vyšší řady než TourPro ? Budou ke koupi samostatně i části mechaniky ?

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od drmr »

@RMV... Skôr išlo o nekvalitný HW, nekompletné a neskoré zásielky...
@Taye... Dostupná je celá produkcia už dnes (vrátane StudioMaple), jediná výnimka je GoKit... Samostatné komponenty na objednávku, z dôvodu špecifikácie farby a možnosti mount/no mount BD.....

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od tomcorn »

"RMV... Skôr išlo o nekvalitný HW, nekompletné a neskoré zásielky... " -zřejmě to v brazílii dělali číňani :lol: :lol: :lol:

Pavlišta
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 212
Registrován: 10 zář 2007 01:12
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od Pavlišta »

drmr píše:@RMV... Skôr išlo o nekvalitný HW, nekompletné a neskoré zásielky...
@Taye... Dostupná je celá produkcia už dnes (vrátane StudioMaple), jediná výnimka je GoKit... Samostatné komponenty na objednávku, z dôvodu špecifikácie farby a možnosti mount/no mount BD.....
@RMV - nekvalitní HW - pravda, kombinace plastu,kompozitu a kovu může vzbuzovat nedůvěru, ale mohu potvrdit, že HW je opravdu robustní a funkční, nekompletní a pozdní zásilky - nevím, sada byla zjevně balena ve výrobním závodu a distributorem nerozbalená, krabice nic moc,baleno halabala, ale bylo v ní vše, navíc dvě náhradní mušle, několik šroubů, kovových a plastových podložek, klička,tričko, čepice,samolepky.

@Taye - zaujala mne jejich šlapka.....

Jinak pochvala za to ,že jste do našich končin dostali další dobrou značku...... :D
Naposledy upravil(a) Pavlišta dne 19 srp 2008 20:48, celkem upraveno 1 x.

Pavlišta
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 212
Registrován: 10 zář 2007 01:12
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od Pavlišta »

tomcorn píše:"RMV... Skôr išlo o nekvalitný HW, nekompletné a neskoré zásielky... " -zřejmě to v brazílii dělali číňani :lol: :lol: :lol:
Ježišimarjá. Podíval jsem se na fotky z výrobního závodu - jsou sice snědí ale mají šikmé oči a černé vlasy. Ty čiňani jsou snad všude :shock:

Ty jeden přisluhovači Maova odkazu .... Jestli porušíš příměří a budeš dál prudit, dojedu si k jedné z mne známých obětí Tvé marketinkové činnosti, vypůjčím si od ní Pro-M za dvojnásobné peníze a provedu zvukový srovnávací test, který dám na web. Pak už neprodáš ani čínské pero... :D

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od tomcorn »

Pavlišta píše:Ty jeden přisluhovači Maova odkazu .... Jestli porušíš příměří a budeš dál prudit, dojedu si k jedné z mne známých obětí Tvé marketinkové činnosti, vypůjčím si od ní Pro-M za dvojnásobné peníze a provedu zvukový srovnávací test, který dám na web. Pak už neprodáš ani čínské pero... :D
Hele :mrgreen:, to TY jsi začal s prudou čínských produktů, TY jsi se začal vymezovat vůči jiným značkám, tak se nevztekej, nemůžu za to, že to sem Emil Frátrik (drmr) napsal. Pokud z výše uvedených důvodů německý distributor přestal s dovozem, tak asi nešlo o ojedinělý problém. Jinak na ten test zkus najít někoho nezaujatého, tohle by bylo jako nechat Rektoříka testovat Balbexy :lol: . Podle smajlíka předpokládám, že to píšeš v legraci, takže Maův odkaz, "oběti marketingu" a přeceňování tvého vlivu na moje prodeje beru jako fór :wink:

Pavlišta
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 212
Registrován: 10 zář 2007 01:12
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od Pavlišta »

tomcorn píše: Hele :mrgreen:, to TY jsi začal s prudou čínských produktů, TY jsi se začal vymezovat vůči jiným značkám, tak se nevztekej, nemůžu za to, že to sem Emil Frátrik (drmr) napsal. Pokud z výše uvedených důvodů německý distributor přestal s dovozem, tak asi nešlo o ojedinělý problém. Jinak na ten test zkus najít někoho nezaujatého, tohle by bylo jako nechat Rektoříka testovat Balbexy :lol: . Podle smajlíka předpokládám, že to píšeš v legraci, takže Maův odkaz, "oběti marketingu" a přeceňování tvého vlivu na moje prodeje beru jako fór :wink:
Jasně, jde o legraci a věř mi, že se opravdu vztekám úplně kvůli jiným věcem než kvůli tomu, která značka bicích je zrovna v módě a má top prodeje.

martin.bystrice
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 231
Registrován: 11 bře 2008 00:23
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od martin.bystrice »

Kdo je sce toye ta sránka toje http://taye.muziker.cz .

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od drmr »

2Pavlišta: Nemyslel som nekompletné zásielky balenia kartónov konkrétnych sád, ale objednaných kontajnerov.. :) Hovorili sme tohto roku s novými majiteľmi RMV vo Frankfurte, tieto problémy sú dnes -údajne- minulosťou.... Pravdepodobne to je pravda, inak by si to v Nemecku nikto do portfólia nevzal...

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od R - stick »

tomcorn píše: ...... tohle by bylo jako nechat Rektoříka testovat Balbexy :lol: . ....
Hezký !!!! :D :D :D :D

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od tomcorn »

R - stick píše: Hezký !!!! :D :D :D :D
Nemyslím to samozřejmě zle :D , klidně je možno dosadit místo tebe mě a místo balbexů třeba Premiery, zkrátka poukazuji na jistou "angažovanost" :wink:

Uživatelský avatar
R - stick
Správce
Příspěvky: 994
Registrován: 10 črc 2003 21:01
Bydliště: Vysoké Studnice
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od R - stick »

To já vím - málem jsem se u toho umlátil smíchy ....... :lol: :lol:

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od tomcorn »

R - stick píše:To já vím - málem jsem se u toho umlátil smíchy ....... :lol: :lol:
Tak to jsem rád, že jsem Tě pobavil :lol:

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od sasa »

rmv jsou dobrý bubny a hrajou oipravdu hezky, hw je divnej a zpúracování hw taky nic moc a ani to mco nevydrží, chtěl sjem si je koupit složil zálohu u jednoho německýho obchodu ale nakonec z toho sešlo, poslali mi peníze zpět, protže brazilčani asi měli karneval a nějak nedodávali.. takže asi takhle...pak sem koupil na ebayi oriony a myslím, že jsem neudělal chybu... ale RMV rulezz!!

Odpovědět

Zpět na „Taye“