TOYE / Taye :)

Joey
Diskutér Sféry
Příspěvky: 145
Registrován: 01 kvě 2007 21:17
Bydliště: Kolín , Červený Pečky , Pardubice, Myslív (KRÁSNÁ ŠUMAVA)
Kontaktovat uživatele:

TOYE / Taye :)

Příspěvek od Joey »

čus
hele znáte někdo značku TOYE.... dělaji dosti pěkný škopky . Problem je že sem o nich vubec neslyšel...ale jinak vypadaji dost luxusně
Přílohy
Totenkopf.jpg

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE

Příspěvek od Benbuben »

TAYE znám, má je třeba tady raduz, hrajou hezky. A safra, nebo má Troyan? Já už asi budu muset začít hulit, jinak to s tou mojí pamětí zle dopadne. :D

Adrub
Správce
Příspěvky: 1265
Registrován: 03 srp 2005 15:18
Bydliště: Lhenice

Re: TOYE

Příspěvek od Adrub »

Bene, Raduz má Troyany :wink:

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE

Příspěvek od Trade »

Radúz má Troyany, to je trochu jiná třída než Taye...jinak ty lebky jsou úžasnej kýč.

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE

Příspěvek od DUMP »

Taye nejsou vubec sracky. Jinak ty lebky sou kyc, o tom zadna.

Uživatelský avatar
dadoch
Řečník Sféry
Příspěvky: 532
Registrován: 02 zář 2007 17:41
Bydliště: Jičín, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE

Příspěvek od dadoch »

podobny folie maj v baumaxu za 75/metr

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: TOYE

Příspěvek od sasa »

Taye jsou vynikající bubny v současnosti mají nejinovativnější HW vůbec, a nelze je podceňovat jsou to špičkový nástroje zvlášť od té doby co u nich dělá šéfa Ray Ayotte - to že se o nich v čechách nic neví nic neznamená... tady se toho neví....
Toye neznám :mrgreen:

Trade
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2128
Registrován: 29 srp 2005 14:44
Bydliště: Plzeň/Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE

Příspěvek od Trade »

Neřikam, že je to sračka, ale nejsou to custom bubny vyráběný na zakázku.

Joey
Diskutér Sféry
Příspěvky: 145
Registrován: 01 kvě 2007 21:17
Bydliště: Kolín , Červený Pečky , Pardubice, Myslív (KRÁSNÁ ŠUMAVA)
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE

Příspěvek od Joey »

sasa píše:Toye neznám
nóóóójóóóó

už ani na ten nápis nevidim...... :D

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od drmr »

Zdar klucí!
Mám pre vás dobrú správu, do troch mesiacov budú Taye v obchodoch v CZ aj SK.... :)

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od sasa »

a helemese Emil konečně rozjel svůj Custom Drum Shop, emile doufám, že budeš vozit i vynikající brazilské RMV!!! a ještě bych bejt tebou šel do zastoupení UFIP a Masterworks.

Pajas
Řečník Sféry
Příspěvky: 592
Registrován: 10 kvě 2007 19:47
Bydliště: Choceň
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od Pajas »

sašo símTě,vysvětli neznalému vesničanovi(mě),co je UFIP. :oops: :D dík

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od Koubas »

Italský činely, hraje je např. Charlie Watts (jedinej, koho znám)

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od DUMP »

Tusim, ze na ne jeden cas hral DeGrasso. Jinak tyhle plechy sou prej docela mastny, a blbe se shanej.

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od sasa »

blbě se sháněj akorát u nás, páč ČR je sto let za vopicema z bangladéše, jinak je to vcelku běžná značka co nemá na to aby byla jedničkou na světě v číslech prodejnosti (istanbul na to taky nemá, bosphorus taky ne a jaký to jsou plechy!!!!), co se týká kvality, nic si nezadá s nejlepšíma plechama vůbec.....
mastný nejsou, v cenový hladině podobný jako Alchemy, Anatoliany....

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od DUMP »

Co ja sem o nich cetl ruzne po zahranicnich forech, tak sou hodnoceny jako relativne drahy, ale mohl sem to spatne pochopit. Po vetsich shopech typu musicansfriend moc rozsireny nejsou, ale to ostatne ty Istanbuly a pod. taky ne.

Pajas
Řečník Sféry
Příspěvky: 592
Registrován: 10 kvě 2007 19:47
Bydliště: Choceň
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od Pajas »

ahá :roll: tak to jsem nikdy neslyšel. :)

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od Benbuben »

A přibral bych k tomu eště GMS! Prosíííííííííííím. :mrgreen:

DoktorJazz
Řečník Sféry
Příspěvky: 845
Registrován: 07 lis 2006 22:32
Bydliště: Krnov,Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od DoktorJazz »

Emil rozjizdi nakej shop?
Jinak na ty Taye sem slintal uz na drumcenteru, kdyz tam meli soupravicku takovou jazzovou a za rozumny peniz...

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od drmr »

DoktorJazz píše:Emil rozjizdi nakej shop?
Jinak na ty Taye sem slintal uz na drumcenteru, kdyz tam meli soupravicku takovou jazzovou a za rozumny peniz...
Nerozjíždí, buď v poho.. :D 8) ... keďže nekradnem, nieje možné rozjet "z nuly" niečo takéto na vlastnú päsť... bol som oslovený postarať sa jednej už v CZ a na SVK známej distribučnej firme o portfólio bicích a byť akoby " The Lord of the Drums and Perc". Stáť v obchode nebudem nikdy, chcem robiť muziku, nie biznis. Robím im odborného konzultanta a poradcu. Popri tom sa plánuje otvorenie špecializovaného shopu s bubnami kt. na Slovensku chýba ( niečo ako drumcenter, ale v " novšom " formáte) a ten by som mal mať na starosti marketingovo a manažérsky. That´s all. Je okolo toho kopec roboty a bol by som rád, aby to trošku zdvihlo štandard, kt. momentálne je v platnosti. Tzn, akcie, workshopy, kliniky, predvádzačky atď, trošku vytiahnuť muzikantské krysy z nory :D :D ... a sortiment, kt. je trošku "iný" ako býva v našich končinách zvykom. Zatiaľ to vyzerá dobre, uvidíme ako to pofičí ďalej...

sedi
Diskutér Sféry
Příspěvky: 197
Registrován: 01 čer 2006 19:47
Bydliště: na Ostrove
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od sedi »

drzime pesti!

Pavlišta
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 212
Registrován: 10 zář 2007 01:12
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od Pavlišta »

sasa píše:a helemese Emil konečně rozjel svůj Custom Drum Shop, emile doufám, že budeš vozit i vynikající brazilské RMV!!! a ještě bych bejt tebou šel do zastoupení UFIP a Masterworks.
RMV by určitě stálo za to zpřístupnit české bubenické veřejnosti. Vynikající sound a kvalita. I když lze je koupit i dnes .... Synovi jsem koupil RMV COPAIBA SERIES u keepdrum za v přepočtu 18 000,- včetně dopravy

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?Vie ... 0069677484

a tady si je lze poslechnout

http://www.repoart.com/video_Ff3zt304s44.html

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od Koubas »

a jak to zní tvýmu uchu? protože já bych vedle toho potřeboval mít nahraný ještě M Birch a podobný sady. přece jenom máš zkušenosti se spoustou souprav. a co ten HW, neni až příliš lehkej - nestabilní?

Pavlišta
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 212
Registrován: 10 zář 2007 01:12
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od Pavlišta »

Koubas píše:a jak to zní tvýmu uchu? protože já bych vedle toho potřeboval mít nahraný ještě M Birch a podobný sady. přece jenom máš zkušenosti se spoustou souprav. a co ten HW, neni až příliš lehkej - nestabilní?
Zvuk je něco mezi břízou a javorem při tenkostěnném korpusu. Temný,melodický a průrazný. Nejlépe by to asi šlo připodobnit k MMX. Myslím si, že v těchto rozměrech supr. pro rock,metal a latinu. Do klubu díky větším průměrům a hlučnosti asi méně vhodné. Bubínek senzitivní, ostrý , proleze vším, prostě "metla". Šlapák má dostatek hloubek a nadprůměrný atak. HW na fotkách trochu budil nedůvěru ale skutečnost je jiná. SCS uchycení tomů má na můj vkus větší rozkmit ( jsem zvyklý na YESS) ale jinak se na dozvuku bubnů ( je čistý a tak akorát dlouhý ) projevuje příznivě. Stojany jsou dostatečně stabilní a přitom neskutečně lehké. Fór ve stabilitě spočívá v tom, že spodek včetně mohutných gumových podstavců je oproti subtilním vrškům o dost těžší. Těžiště je tak nízko, navíc mají stojany široké rozpětí noh podstavců. Vážně uvažuji o tom, že pokud ho seženu, tak si koupím HH stojan + činel. stojan i ke své Hip Gig sadě. Ušetřím s tím nejmíň 3 - 4 kg.....

Na M-Birch jsem nehrál , ale slyšel jsem je ozvučené na fesťáku u kapely před námi. Nebylo to špatné ale řekl bych, že RMV Copaíba kvalitou zvuku jdou na úroveň vyšší střední třídy. Dá se očekávat, že RMV Concept 5 za 1050,- Eur ,zvukově určitě dosáhnou standardu třídy nejvyšší.

Co jsem měl čest a určitě bych to nesrovnával, je kvalita zpracování "China custom" a "Brazil custom" . Zpracování dřeva a laku prvotřídní. Jestli to také platí o chromu,plastech a černém nástřiku na HW nevím. To se pozná až za čas v provozu. Co mě ještě překvapilo, je výborná kvalita "samodomo" RMV dvouvrstvých blan. Nejedná se o převozky a není je vůbec nutné měnit.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: TOYE / Taye :)

Příspěvek od Koubas »

tak kéž by takový příspěvky na sféře byly všechny. za ty peníze mě ty bicí dost zaujaly, navíc ty sestavy se dělaji v zajímavých rozměrech a maji 4 tomy.

Odpovědět

Zpět na „Taye“