Pearl Select

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

Spis bych rekl ze se zmenila kvalita zpracovani a to se pozitivne projevilo jak na zvuku, tak na optice, tak na hmatu.
Mno proste SONOR RULEZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:mrgreen: :D

sasa
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3061
Registrován: 05 srp 2003 09:40
Bydliště: praha

Příspěvek od sasa »

sonoristi!!! :evil: :evil: :evil: http://www.gretsch.cz :idea: :twisted: :twisted: :twisted: 8) :shock: :D :D

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woody »

mates píše:Spis bych rekl ze se zmenila kvalita zpracovani a to se pozitivne projevilo jak na zvuku, tak na optice, tak na hmatu.
Mno proste SONOR RULEZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:mrgreen: :D
jojo ten matnej lak na 2005 se mi nelíbil...mě se tak celkově nelíbí matnej lak...ale nový barvy u 3007 jsou fajnový a taky začaly dělat Delite pro shampooa pěkněrůžovýale nikdo pořád krom Mapexu nedělá pořádnou oranžovou :cry:...teda krom custom firem :mrgreen:

Boosty
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1448
Registrován: 17 bře 2005 01:32
Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boosty »

Jo Mapex těch povrchovek má opravdu dost a dost vychytaných.
U Sonoru se těžko vybírá, samé komediantské :D
tramtarárá ... :P

Uživatelský avatar
mates
Správce
Příspěvky: 2379
Registrován: 27 kvě 2005 22:54
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mates »

sasa píše:sonoristi!!! :evil: :evil: :evil: http://www.gretsch.cz :idea: :twisted: :twisted: :twisted: 8) :shock: :D :D
Prehanis ne ?? si zlitej ci co ?? asi si te vymazu z mobilu :evil: :mrgreen:

Psyker
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1363
Registrován: 09 čer 2004 14:27
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Psyker »

No jen do sebe.. ja vim co nejlip hraje :D

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

Woody píše:jojo ten matnej lak na 2005 se mi nelíbil...mě se tak celkově nelíbí matnej lak...ale nový barvy u 3007 jsou fajnový a taky začaly dělat Delite pro shampooa pěkněrůžovýale nikdo pořád krom Mapexu nedělá pořádnou oranžovou :cry:...teda krom custom firem :mrgreen:
u Sonoru robia asi 30 odtieňov oranžovej.Bohužiaľ len na SQ2.. o.i., ak by si si nevybral z tých tisícov fabrických farieb, stačí poslať vzorku 'svojej' (napr. obľúbený obrus po babičke) a páni to urobia..
A k tým poznámkam o 'sonoristoch'.. Ako ste si isto všimli, vždy píšem že to je 'vec vkusu' (ak úplne odhliadnem od toho, že sa tam niekto pýtal na skúsenosť s '07kami) a v tomto duchu jedna poznámka: Osobne a subjektívne sa mi v tejto cenovej kategórii páčia zvukovo viac Sonory poťažmo Mapexy, ako akékoľvek Gretche, Yamahy a Pearly (a môžu mať lak aj 'zo zlata')..To už potom radšej Basix Magnum a Fame..ale ako sa vraví: "koľko ľudí, toľko chutí" ;-) Tschűüß!

Uživatelský avatar
Rift
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1648
Registrován: 10 dub 2004 13:40
Bydliště: Praha

Příspěvek od Rift »

Psyker píše:No jen do sebe.. ja vim co nejlip hraje :D
jasně že Tamy :mrgreen:

heller
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 378
Registrován: 18 říj 2006 18:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od heller »

Rift píše: jasně že Tamy :mrgreen:
Error, máte další pokus :mrgreen:

Kulda
Řečník Sféry
Příspěvky: 998
Registrován: 20 dub 2006 21:52
Bydliště: Vlašim
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kulda »

Myslim, ze 2005 (2007) sou horsejsi jak Gretsch Catalina Birch :wink:

heller
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 378
Registrován: 18 říj 2006 18:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od heller »

Ale to je obojí celobřezový ne?

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

Kulda píše:Myslim, ze 2005 (2007) sou horsejsi jak Gretsch Catalina Birch :wink:
..myslieť si to samozrejme môžeš.Btw, už si si na tie 2007ky zahral?

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woody »

Kulda píše:Myslim, ze 2005 (2007) sou horsejsi jak Gretsch Catalina Birch :wink:
cenově to je o třídu níž Catalina Birsch stojej jako 300x :wink:

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woody »

drmr píše: u Sonoru robia asi 30 odtieňov oranžovej.Bohužiaľ len na SQ2.. o.i., ak by si si nevybral z tých tisícov fabrických farieb, stačí poslať vzorku 'svojej' (napr. obľúbený obrus po babičke) a páni to urobia..
A k tým poznámkam o 'sonoristoch'.. Ako ste si isto všimli, vždy píšem že to je 'vec vkusu' (ak úplne odhliadnem od toho, že sa tam niekto pýtal na skúsenosť s '07kami) a v tomto duchu jedna poznámka: Osobne a subjektívne sa mi v tejto cenovej kategórii páčia zvukovo viac Sonory poťažmo Mapexy, ako akékoľvek Gretche, Yamahy a Pearly (a môžu mať lak aj 'zo zlata')..To už potom radšej Basix Magnum a Fame..ale ako sa vraví: "koľko ľudí, toľko chutí" ;-) Tschűüß!
no jo ale na SQ2 nejsou peníze :mrgreen: ale jestli tě dobře chápu tak by mi mohli v německu vyrobit na zakázku oranžový 300x?

tomcorn
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2899
Registrován: 15 úno 2007 20:35
Bydliště: Praha 1 - Malá Strana
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od tomcorn »

300x se dělaj v číně, takže asi nehrozí, že by je v německu lakovali....

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

2Woody: Nie, bohužiaľ si ma nepochopil správne. :) Ako som písal, týka sa to iba SQ2..Ale mám známeho, kt. by Ti ich do 'Tvojej' oranžovej mohol luxusne prelakovať..

Uživatelský avatar
Woody
Řečník Sféry
Příspěvky: 958
Registrován: 10 črc 2006 14:13
Bydliště: Vrchlabí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Woody »

Jasný teď už chápu...no zatim lakovat nepotřebuju buďto se uspokojim s mejma hnusně černajma 503 a nebo je "převlíknu" a budu doufat že se třeba za 2 roky budou vyrábět 3009 v oranžový :mrgreen:

Gagarin
Řečník Sféry
Příspěvky: 670
Registrován: 16 zář 2005 17:05
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gagarin »

K těm novým, sedmičkovým Force. Slyšel sem teď dvoje různě naladěné 2007 a za ty prachy je to masakr, 2x lepší jak 2005. O palec kratší tomy, 6 šroubů na desítce kotlu, lepší design, vřelejší, čistší zvuk. Prostě bomba. 2005 mi vedle toho příjdou dost slabší a to sem ty sedmičky ještě neslyšel vyhrané, byly to funglovky.

Uživatelský avatar
Botisko
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 373
Registrován: 22 srp 2006 21:52
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Botisko »

myslite ze bude zmena i 505 oproti 507? asi ne, co.. :?

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

Woody píše:no jo ale na SQ2 nejsou peníze :mrgreen: ale jestli tě dobře chápu tak by mi mohli v německu vyrobit na zakázku oranžový 300x?
...myslim ze u nas na slovensku sa vyskytol jeden pripad, ktoremu spravili u mapexu custom farbu na pro m :mrgreen:

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

Gagarin píše:K těm novým, sedmičkovým Force. Slyšel sem teď dvoje různě naladěné 2007 a za ty prachy je to masakr, 2x lepší jak 2005. O palec kratší tomy, 6 šroubů na desítce kotlu, lepší design, vřelejší, čistší zvuk. Prostě bomba. 2005 mi vedle toho příjdou dost slabší a to sem ty sedmičky ještě neslyšel vyhrané, byly to funglovky.
...ako vidím, ten rozdiel tam počuje aj niekto druhý.. :)

Odpovědět

Zpět na „Pearl“