ZAPLATÍM BASU PIVA!!!!

Odpovědět
Nightwolf
Pokročilý
Příspěvky: 87
Registrován: 22 bře 2007 00:21
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

ZAPLATÍM BASU PIVA!!!!

Příspěvek od Nightwolf »

Tomu kto mi zoženie kopák Pearl Export 24x16 vo farbe polished chrome. Ide o starší typ kde sú protistojné mušle spojené lištou. Cena do 6000 Sk (!). A to pivo fakt platí.
HELP ME!!!
Přílohy
Tento chcem...
<br />A dám tomu kto mi ho nájde basu piva
Tento chcem...
A dám tomu kto mi ho nájde basu piva
Fotografie-0049.jpg (75.52 KiB) Zobrazeno 3095 x

xdust
Diskutér Sféry
Příspěvky: 156
Registrován: 11 dub 2007 01:40
Bydliště: Valašsko

Příspěvek od xdust »

Mám takovou zvědavou otázečku: Díval jsem se na Tvůj profil a rozměry Tvých bicích - to je fakt maso (24, 14, 15, 18 + 14sn). Pokud by se Ti podařilo sehnat ještě jednu 24", čím to budeš vozit na koncert??? :D
Neber to jako kritiku, prostě mně to zajímá (já mám 10, 12, 14, 14sn, 20) a větší bych asi nechtěl (teda 22" kopák a 16" kotel bych ještě snesl).

Nightwolf
Pokročilý
Příspěvky: 87
Registrován: 22 bře 2007 00:21
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nightwolf »

A ja už som sa zlakol že som niečo našiel. No tak ja mám k dispozícii dodávku tak nie je problém :wink:

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

Ak ma pamäť neklame, tento model a PRAVDEPODOBNE aj rozmer mal Juro Černý z Tublatanky..bohužiaľ nemám jeho číslo, ani na nikoho z okolia tejto kapely.Môžem Ti dať ale tip:Ak by si zohnal kontakt na Jura Topora (terajší basista Tubly), tak ten by to možno mohol nejak zistiť.Skús pozisťovať od muzikantov z Topolčian,či niekto nemá jeho číslo..Veľa zdaru! :)

drBambus
Řečník Sféry
Příspěvky: 672
Registrován: 09 úno 2006 19:14
Bydliště: u piva...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drBambus »

jj, na Dura som si spomenul aj ja, akurat myslim on mal bubny cierne...
...mozno keby si sa skusil ku kontaktu na neho dostat aj cez oficialnu stranku tublatanky...

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

..na oficiálnu stránku by som sa vybodol, pochybujem totiž, že niekto bude zháňať Černého.Cez muzikantov je to rychlejšie..
A k tej farbe: som si istý, že mal aj túto, druhý kopák mal ofóliovanú Amátku alebo nejakú inú dobrú znáčku..strašne som sa na tom svojho času bavil...
ešte taký detail..Boh vie, či tie bubny ešte vôbec existujú, je to 20rokov dozadu, a ako vieme, Juro má za sebou pohnutú minulosť..

Nightwolf
Pokročilý
Příspěvky: 87
Registrován: 22 bře 2007 00:21
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nightwolf »

Svitla mi nádej chlapci....ak sa to podarí....bude to masóóóó. Hneď mám aj elán do učenia na maturu.

heller
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 378
Registrován: 18 říj 2006 18:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od heller »

171-675-643 to je ICQ na týpka, co měl ty bicí přede mnou. Byli prej vezený z Německa, ale nový. Zkus jeho, třeba bude o něčem vědět...

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

Hele co treba vzit normalni 24x16 a polepit ho chromovou folii ??? Verim ze to nebude vypadat spatne a rozdil tam moc nebude....a kdyby jo, task takhle dotunit i zbytek..treba...

Nightwolf
Pokročilý
Příspěvky: 87
Registrován: 22 bře 2007 00:21
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nightwolf »

Ide ešte o jednu vec a to je že nemôžem kúpiť nový kopák. Ten čo zháňam má 10 ladiacich šrúbov (nový má len 8) a spojené mušle lištou (kozmetická záležitosť).
Keby som kúpil inú farbu tak by asi nebol problém fóliu len prestriekať ale pretože mám úpravu polished chrome tak je dosť problém. Novú fóliu by som síce mohol dať ale neverím že by som to urobil dobre.

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

Mně teda nedalo, abych se Ti nekouknul do profilu a zarazilo mne toto: "pop, jazz,blues...a podobné žánre pri ktorých sa bubeník nudí" Už sis to někdy zkusil? Pokud by se tak stalo, zjistil bys, že na nudu opravdu nemáš čas, chceš-li to hrát dobře :wink:
Bohužel s těmi bubny Ti nepomohu, tak když tak sorry za offtopic a klidně mažte!

drmr
Řečník Sféry
Příspěvky: 977
Registrován: 23 říj 2006 21:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od drmr »

:D ..tak už viem, prečo som stále taký znudený!! (pardón za podporu offtopicu)

Nightwolf
Pokročilý
Příspěvky: 87
Registrován: 22 bře 2007 00:21
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nightwolf »

Spokojný??? :evil:

Radim
Správce
Příspěvky: 3306
Registrován: 07 srp 2003 12:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radim »

No já byl "spokojný" i předtím, jen jsem se holt musel podivit, že si jseš tou "nudou" tak jistý :mrgreen:

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

No kdyz ho prestrikas, tak to bude hnus. ale kdyz vemes normalne lesklou chromovanou folii. tak to bude vypadat dobre....mozna bys mohl objednat originalni z USA, ale prodrazi se to.

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Koubas »

chromovanou folii maji v bauhausu. sice to neni plast, ale tapeta (ale zase ne úplně slabá), ale barvu má úplně stejnou. akorát stojí asi 200 za metr.

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DUMP »

DI do toho, tenhleten kopak se i v "nechromu" bude shanet blbe, a na ty folii neni co posrat....

heller
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 378
Registrován: 18 říj 2006 18:21
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od heller »

...do toho to kování mušlí po celý délce... :(

Nightwolf
Pokročilý
Příspěvky: 87
Registrován: 22 bře 2007 00:21
Bydliště: SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nightwolf »

No veď to. Ale túžim po ňom tak ako som doposial túžil po bicích...kurnik kiež by sa našiel kontakt na tublatankára...

Odpovědět

Zpět na „Pearl“