Joey Jordison Artist Kit

ZRNO
Řečník Sféry
Příspěvky: 809
Registrován: 26 čer 2007 14:20
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od ZRNO »

Koubas píše:kyselo, by mě zajímalo, co se ti na tom HW nelíbí. exporty maji odjakživa jeden z nejlepších.
Pravdu dí ten chlapec :-) železo je cajk (i když kdysi se mi rozlomil kloub) ale dřevo je mizerný.... A jediný co ma tahle sada s JJ společnýho je to logo na bláně a snare (a to kdoví jestli). Nadruhou stranu jako držáky na triggery good:-)

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od Hans-Drums »

3nec Steel píše:Kopáky jsou taky ok,ale zvuk takový tuhý a ten pravý jakoby zněl výš nemyslíš ?? Osobně mám radši takový,jak ty říkáš,šťavnatější ... takový čvacht čvacht typu Dani Löble :D (1:20) ... ke kterému jsem si vydatně pomohl kopákama z MMX ;-)
Jojo,v soundchecku nějaký kloktání slyšet je,možná to může bejt i nevyrovnaností dynamiky u nohou :shock: Ale nicméně na záznamu po nazvučení zněj stejně.........Trigger :!:

2 kyselo22: Hardware u Exportů není vůbec špatnej,Mastersky má MMX,Oba Artist Kity jsou překopaný Exporty a dají se pořád sehnat za slušnou cenu zde http://drums-percussion.musiciansfriend ... sku=500743 :wink:

ZRNO
Řečník Sféry
Příspěvky: 809
Registrován: 26 čer 2007 14:20
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od ZRNO »

Hans-Drums píše: Jojo,v soundchecku nějaký kloktání slyšet je,možná to může bejt i nevyrovnaností dynamiky u nohou :shock: Ale nicméně na záznamu po nazvučení zněj stejně.........Trigger :!:

2 kyselo22: Hardware u Exportů není vůbec špatnej,Mastersky má MMX,Oba Artist Kity jsou překopaný Exporty a dají se pořád sehnat za slušnou cenu zde http://drums-percussion.musiciansfriend ... sku=500743 :wink:
No za ty prachy koupíš sadu která dokonce i hraje a nejenom vypadá jako forum jj signature ....

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od Vojta Horák »

zase je tam hodne bubnu...

ZRNO
Řečník Sféry
Příspěvky: 809
Registrován: 26 čer 2007 14:20
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od ZRNO »

Noiselord píše:zase je tam hodne bubnu...
Radši si koupím sadu s jedním kopákem a dvěma tomama a kotlem který hrajou.... Tohle jsou drahý držáky triggerů.....

Sam Jr.
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2301
Registrován: 22 srp 2003 13:46
Bydliště: Brno, Moravská Třebová

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od Sam Jr. »

vždyť je to sada pro puberťáky :)

Bary
Diskutér Sféry
Příspěvky: 176
Registrován: 10 zář 2004 12:10
Bydliště: Nový Jičín

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od Bary »

...víš co má takový puberťák peněz :)

Vojta Horák
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2254
Registrován: 09 kvě 2007 17:37
Bydliště: Rock, Blues
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od Vojta Horák »

ZRNO píše: Radši si koupím sadu s jedním kopákem a dvěma tomama a kotlem který hrajou.... Tohle jsou drahý držáky triggerů.....
Zacatecnikovi to bude jedno, uvidi v tom vzor a bude ho moct napodobovat, protoze mu nebude chybet par tomu. Ale to se tu uz resilo.

ZRNO
Řečník Sféry
Příspěvky: 809
Registrován: 26 čer 2007 14:20
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od ZRNO »

A to je přesně ono lákadlo pro sedláky :-D

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od Hans-Drums »

Lákadlo to je,ale zase málokdo si může dovolit koupit si Mastersky stejný konfigurace se stejnou povrchovkou,dvacet činelů a bůhví co,jen aby se přiblížil Joeymu.......Ale ten bubínek si beztak jednou koupím :twisted:

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od Drumman »

Chlapi co to ma na tom soundchecku joey za dvojslapku nevite? :twisted: ja sem si nestihl vsimnout :lol: porat slapal :lol:

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od Hans-Drums »

Drumman píše:Chlapi co to ma na tom soundchecku joey za dvojslapku nevite? :twisted: ja sem si nestihl vsimnout :lol: porat slapal :lol:
Myslíš ten soundcheck na Disasterpiece,nebo ten ze studia,kde má ty zelený bicí? Na soundchecku v Distasterpiece mám nějaký mně nenámý pedál,ale koncert pak odehraje na Iron Cobry. A v tom soundchecku se zelenýma bubnama má Pearl Eliminator. Co se týče toho pedálu ze soundchecku na DVD Disasterpiece,prý by to mohla být TAMA Camco
Onen záhadný pedál
Onen záhadný pedál

DUMP
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 2123
Registrován: 14 led 2006 20:22
Bydliště: česká lípa
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od DUMP »

Já myslim že ten koncert odehrál neodehrál na kobry, jenom to mělo kobrácký beatery, taky sem to kdysi zjišťoval.

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od Drumman »

myslim ten soundcheck na disasterpiece :twisted: tu bych chtel:( ale znacku :(

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od Hans-Drums »

DUMP píše:Já myslim že ten koncert odehrál neodehrál na kobry, jenom to mělo kobrácký beatery, taky sem to kdysi zjišťoval.
Ne,jsou to vážně Iron Cobry.Při tom jeho sóle při záběru na ty pedály to jde poznat a při mnohých záběrech během toho koncíku taky

Benbuben
R. I. P.
Příspěvky: 4193
Registrován: 29 srp 2004 16:29
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od Benbuben »

Hans-Drums píše:Na soundchecku v Distasterpiece mám nějaký mně nenámý pedál
Pedal.gif
Dle fotky -- tvar pedálu i ten bítr s dřevěnou plackou -- bych to tipnul na mapexku. :D

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od Hans-Drums »

Pravda Bene,ale musela by už mít hodně ošoupaný ty černě vybarvený části a navíc Mapex a Jordison mi moc nejde dohromady.......Nicméně koukal jsme na to camco a ten tvar a barva by seděli.Koukněte http://www.camcodrummer.com/Tamacamcopedal.htm

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od Drumman »

Hans-Drums píše:Pravda Bene,ale musela by už mít hodně ošoupaný ty černě vybarvený části a navíc Mapex a Jordison mi moc nejde dohromady.......Nicméně koukal jsme na to camco a ten tvar a barva by seděli.Koukněte http://www.camcodrummer.com/Tamacamcopedal.htm
JJ a Mapex? Smrtelna kombinace :lol: Ale to camco by to mohlo bejt :twisted: ted to jen nekdo potvrdte :lol:

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od Hans-Drums »

Tak a mám zaručený zprávy: Dnes jsem koukal na živák Disasterpiece,který mám ve vysoký kvalitě,ne jako ty Sh*** na YouTube. Ten pedál na soudchecku je skutečně TAMA Camco,detailně tam jde vidět jak to rýhování plotny,tak ten pohon ozubeným kolem i další detaily.Jiný je akorát Beater,což bude podle mýho z Iron Cobry. Jinak koncert odehraje na Iron Cobra Power Glide,od Cobry má taky Hi-Hat stojan.Jde to perfektně vidět při tom jeho sóle,potom při Wait And Bleed,kde je záběr na nohy a jiných.Navíc dvě Iron Cobry jsou vidět i při začátku koncertu,že je tam má připravený :wink:

Drumman
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1133
Registrován: 13 říj 2008 22:36
Bydliště: Hodslavice
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od Drumman »

Hans-Drums píše:Tak a mám zaručený zprávy: Dnes jsem koukal na živák Disasterpiece,který mám ve vysoký kvalitě,ne jako ty Sh*** na YouTube. Ten pedál na soudchecku je skutečně TAMA Camco,detailně tam jde vidět jak to rýhování plotny,tak ten pohon ozubeným kolem i další detaily.Jiný je akorát Beater,což bude podle mýho z Iron Cobry. Jinak koncert odehraje na Iron Cobra Power Glide,od Cobry má taky Hi-Hat stojan.Jde to perfektně vidět při tom jeho sóle,potom při Wait And Bleed,kde je záběr na nohy a jiných.Navíc dvě Iron Cobry jsou vidět i při začátku koncertu,že je tam má připravený :wink:
Jestli neco nevite zeptejte se Hanse :wink:
PS: Camco padlo kupuju mapex :lol:

ZRNO
Řečník Sféry
Příspěvky: 809
Registrován: 26 čer 2007 14:20
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od ZRNO »

Když už jsme u ty sady, tak jsem měl možnost na ni odehrát koncert (sice ořezanou ale jj signature) a co se týčw kvality tak bych to šoupl někde k forum s ITS. A HW je total mizernej , tenkej lehkej... za mě body dolů na to kolit ty bubny stojí.

roman.petersky
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: 09 čer 2009 22:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od roman.petersky »

Mě dostal zvuk malého bubnu, ten jsem si šel hned koupit do music city...

Odpovědět

Zpět na „Pearl“