Joey Jordison Artist Kit

Slowmeda
Správce
Příspěvky: 1579
Registrován: 11 říj 2006 16:18
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od Slowmeda »

Joey píše: upřímně na rovinu si řekněme , Kdo by to nevzal za ty prachy ...
:
Přesně, největší kecy maj ti co na to nedošáhnou. Kdyby teď dával někdo dohromady kapelu a nabíd by mi slušný prachy tak do ní klidně půjdu. Vedle toho si budu hrát to svoje funky a basta. Myslíš že wekl s madonou nebo Lang s Bojzon hráli z lásky k týhle hudbě :?: :mrgreen:

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od Koubas »

komerční je každej, kdo za svoje hraní vezme víc, než jsou nezbytný náklady. aspoň tak bych to definoval já. vždycky mě pobaví, když se o někom řekne, že "zkomerčněl," přitom to znamená jenom zájem lidí, to že je za tim něčí dobrá práce (u dobrý kapely muzikantů, u špatný producentů).
nám když se s kapelou podařilo vybrat daleko víc peněz, než jenom na benzín, byli sme nesmírně šťastný.
proto nemám za zlý Jordisonovi, že signuje kde co, spíš mi to vadí ze strany pearlu, ale takovej je dnešní Coca Cola Nestlé Microsoft svět.

myša
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1281
Registrován: 16 zář 2005 14:17
Bydliště: Únětice
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od myša »

A co třeba takový Santana? Ten dělal výbornou muziku a poslouchalo ho dost lidí. Teď ho poslouchá taky dost lidí, ale podívej se, kam se jeho muzika posunula. Proto bych klidně řekl, že zkomerčněl (myšleno v tom negativním slovasmyslu).

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od Hans-Drums »

myša píše:A co třeba takový Santana? Ten dělal výbornou muziku a poslouchalo ho dost lidí. Teď ho poslouchá taky dost lidí, ale podívej se, kam se jeho muzika posunula. Proto bych klidně řekl, že zkomerčněl (myšleno v tom negativním slovasmyslu).
A přesně o tomhle Mluvim

Jasný sokol
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 230
Registrován: 01 led 2005 19:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od Jasný sokol »

Koubas píše:komerční je každej, kdo za svoje hraní vezme víc, než jsou nezbytný náklady. aspoň tak bych to definoval já. vždycky mě pobaví, když se o někom řekne, že "zkomerčněl," přitom to znamená jenom zájem lidí, to že je za tim něčí dobrá práce (u dobrý kapely muzikantů, u špatný producentů).
nám když se s kapelou podařilo vybrat daleko víc peněz, než jenom na benzín, byli sme nesmírně šťastný.
proto nemám za zlý Jordisonovi, že signuje kde co, spíš mi to vadí ze strany pearlu, ale takovej je dnešní Coca Cola Nestlé Microsoft svět.
Zase ta komerce :roll: . Btw. když by někomu z vás někdo udělal nabídku (která se neodmítá) udělat se svojí kapelou kariéru (váš sen) se vším všudy a ten někdo z vás by to odmítl, tak je největší iddiot na světě. Kdo se mnou nesouhlasí ať pozvedne svou levou paži. :)

Jsem zvědav kolik vás bude. U postarších, kteří mají zázemí, rodinu, jiné závazky to nepla. :wink:

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od Koubas »

by mě zajímalo, proč cituješ zrovna mě, když třeba s tebou mám v zásadě stejnej názor.

3nec Steel
Diskutér Sféry
Příspěvky: 139
Registrován: 20 črc 2008 18:49
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od 3nec Steel »

Nějak jsme odbočili od původního tématu .... :D

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od Hans-Drums »

A to víte,že má dvě signovaný soupravy? Nejdřív Toto
Obrázek
A teď :Obrázek

3nec Steel
Diskutér Sféry
Příspěvky: 139
Registrován: 20 črc 2008 18:49
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od 3nec Steel »

w0w :D ... to jsem se nedohledal ... ty první bych prosil ... zablit prosím :D :D :D
K tomu dodávají ten J.J. signature snare ??
Přílohy
atd ...
atd ...
Pro srovnání ...
Pro srovnání ...

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od Hans-Drums »

Jojo,ten jeho rytmičák je u obou z těchhle souprav :wink:

3nec Steel
Diskutér Sféry
Příspěvky: 139
Registrován: 20 črc 2008 18:49
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od 3nec Steel »

Takže jedno plus bych napsal ... stejně je ta cena ehm "úsměvná" :D s tím ISS to vypadá fuckt jak EX ...

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od Koubas »

3nec Steel píše:Takže jedno plus bych napsal ... stejně je ta cena ehm "úsměvná" :D s tím ISS to vypadá fuckt jak EX ...
taky to nahradilo EX. ty se vlstně teď posunuly o třídu níž. jinak ISS mám dlouho a nebyl s nim nikdy problém. dobře se sundavá.

Uživatelský avatar
lukemo24
Pokročilý diskutér Sféry
Příspěvky: 382
Registrován: 06 dub 2008 21:18
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od lukemo24 »

Hezká černá souprava :mrgreen: :mrgreen: Nic víc nic míň :mrgreen:

3nec Steel
Diskutér Sféry
Příspěvky: 139
Registrován: 20 črc 2008 18:49
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od 3nec Steel »

lukemo24 píše:Hezká černá souprava :mrgreen: :mrgreen: Nic víc nic míň :mrgreen:
Souhlas ;-)

ZRNO
Řečník Sféry
Příspěvky: 809
Registrován: 26 čer 2007 14:20
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od ZRNO »

Exporty s kulatejma štítkama a s černým komaxitem ....
Přílohy
z videňského koncertu
z videňského koncertu

3nec Steel
Diskutér Sféry
Příspěvky: 139
Registrován: 20 črc 2008 18:49
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od 3nec Steel »

heh :D to není rampa to je lešení :D :D

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od Hans-Drums »

Mě se ta souprava,na kterou hraje na All Hope Is Gone Tour nelíbí,hrozně mi tam vadí ty Eska všude,už je to moc přeplácaný.Nejvíc se mi líbily určitě OCDPčka z Disasterpieces Tour a ty Mastersky (druhá fotka v 3nec Steelovo příspěvku z 28.11.)

3nec Steel
Diskutér Sféry
Příspěvky: 139
Registrován: 20 črc 2008 18:49
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od 3nec Steel »

Hans-Drums píše:. ... Nejvíc se mi líbily určitě OCDPčka z Disasterpieces Tour a ty Mastersky (druhá fotka v 3nec Steelovo příspěvku z 28.11.) ...
Souhlas ! Ty OCDP byly takové akurátní jeho hernímu projevu ... bohužel už je z něj bubeník,který potřebuje stopadesát bouchátek,do kterých klepne jednou za živák :(

Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od Hans-Drums »

3nec Steel píše: Souhlas ! Ty OCDP byly takové akurátní jeho hernímu projevu ... bohužel už je z něj bubeník,který potřebuje stopadesát bouchátek,do kterých klepne jednou za živák :(
Jo,přesně tak a dost mě to se** Nevím,co na jeho soupravě dělají Nějaký Pady a Octobany,který stejně nepoužije :evil:

3nec Steel
Diskutér Sféry
Příspěvky: 139
Registrován: 20 črc 2008 18:49
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od 3nec Steel »

Mimochodem ... tipuju žes soundcheck Disasterpices viděl ... já si to vždycky pořádně ohulím a rozplývám se nad zvukem Joeyho tomů a Jimovy kytary ;-) je opravdu parádní


Hans-Drums
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 1006
Registrován: 01 čer 2008 12:23
Bydliště: Toužim (Karlovarsko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od Hans-Drums »

3nec Steel píše:Mimochodem ... tipuju žes soundcheck Disasterpices viděl ... já si to vždycky pořádně ohulím a rozplývám se nad zvukem Joeyho tomů a Jimovy kytary ;-) je opravdu parádní

Jo videa ze Soundchecků,Montáží bubnů,kamer na masky a líčení jsou nastříhaný do přestávek mezi písničkama.A jak sám říkáš,ty nástroje tam znějí božsky.Docela jsem čuměl,že na tom Soundchecku nejsou zvuky nástrojů z mixu,ale jak je pobrala kamera a i ten kopák zní tak dobře :) A Když jsi u tý Jimovo kejty: Nejvíc mě to bere,když tam hraje ten začátek z ,,Diluted" Ten zvuk je úplně šťavnatej (DroB je DropB :D )a ty Thomsonovo pískačky mě dostanou vždycky :wink:

3nec Steel
Diskutér Sféry
Příspěvky: 139
Registrován: 20 črc 2008 18:49
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od 3nec Steel »

Kopáky jsou taky ok,ale zvuk takový tuhý a ten pravý jakoby zněl výš nemyslíš ?? Osobně mám radši takový,jak ty říkáš,šťavnatější ... takový čvacht čvacht typu Dani Löble :D (1:20) ... ke kterému jsem si vydatně pomohl kopákama z MMX ;-)

kyselo22
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 10 bře 2009 17:28

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od kyselo22 »

Ve skutečnosti se to má následovně: Joey Jordison hraje na Pearl Masters ( tuším, že Maple Premium ) a činely používá Paiste Rude a Signature. Tahle trapná signovaná souprava jsou obyčejné Exporty. Jediné, co je na celé soupravě použitelné, je bubínek, jež je opravdu pravý, Jordisonův signovaný. Zbytek soupravy stojí za prd a to hlavně hardware, na který bych si nepověsil ani tričko. Celou tuhle soupravu i Jordisonův bubínek měli jeden čas vystavenou v prodejně Music City v Praze. Pro zájemce, ty bubny už se nebudou dál vyrábět. A mimochodem, v tom Music City mají tohle: http://www.music-city.cz/eshop/pearl-ma ... ess=6a88c3 8) 8) 8)

3nec Steel
Diskutér Sféry
Příspěvky: 139
Registrován: 20 črc 2008 18:49
Bydliště: Třinec
Kontaktovat uživatele:

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od 3nec Steel »

Woe sleduj ty mušle ... materiál je topol ... já bych se nebál jít ještě níž a řek bych,že jsou to dokonce Forum. :shock:

Koubas
Tuplovaný řečník Sféry
Příspěvky: 3217
Registrován: 25 dub 2004 21:47
Bydliště: Praha

Re: Joey Jordison Artist Kit

Příspěvek od Koubas »

kyselo, by mě zajímalo, co se ti na tom HW nelíbí. exporty maji odjakživa jeden z nejlepších.

Odpovědět

Zpět na „Pearl“